test
Znaleziono 168 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "warbud"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)
przez ZDM odbywa się w obecności funkcjonariusza policji. Ma on uprawnienia do ukarania kierowcy mandatem za ewentualne wykroczenia. Stanowiska kontrolne znajdują się na ulicach: Łopuszańskiej, Przyczółkowej, K. Wóycickiego, Połczyńskiej i w al. Krakowskiej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń naruszenia prawa, policja może jednak zatrzymać kierowcę w dowolnym miejscu Warszawy i nakazać mu przejazd na stanowisko kontrolne.
Syta, Pożarowa, Zawodzie, Plytowa, Mszczonowska, Księżnej Anny kierowcy np na Betonomieszarkach mają 2 WZ na drogę 7 lub 8 metrów betonu 2 WZ schowana, tak samo wywrotki, patelnie Bącćie CZUJNI
~fvfvf
2017-01-26 20:23:27 Jak bedą kontrolować jak ITD to nic z tego nie będzie wywrotki na kiperku 40 ton betoniarki po 10 12 metrów betonu kontrole trzeba zacząć od centrum miasta po krańce betoniarnie są w miescie nie na obrzeżach
~fvfvf
2017-01-26 20:11:56 kontrolowac 4 oski na wyjezdzie z miasta i gruchy wtedy mają towar na pace do miasta na pusto
użytkownik
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)
Naliczone dotąd kary sięgają 400 tys. zł. Wpływy z kar będą przeznaczane m. in. na remonty dróg zniszczonych przez przeciążone pojazdy.

Jak to działa?
Pracownicy ZDM mogą zatrzymać pojazd, wylegitymować kierowcę, sprawdzić dokumenty pojazdu oraz ładunku, a także ważyć pojazd przy użyciu specjalistycznego sprzętu. W ich kompetencjach jest też prowadzenie postępowania administracyjnego, zmierzającego do nałożenia kary na przewoźnika i – co ważne – uniemożliwienia kontynuacji przewozu pojazdem przekraczającym normy. Każda kontrola przeprowadzana przez ZDM odbywa się w obecności funkcjonariusza policji lub inspektora Inspekcji Transportu Drogowego
użytkownik
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)
Szukać 2 WZ
ZDM wzioł się za Patolę gruszkową w Słoikowie będzie sporo miejsc na gruszki za smieszną kasę od lota
użytkownik
26 paź (25 dni temu)
Kierowcy z Wrocławia, dostaliście swoja kasę? warbud od środy telefonów nie odbiera.
Nam w Lublinie zapłacili dopiero okolo 20 .... I to w ratach
użytkownik
4 sie (3 miesiące temu)
4 sie (3 miesiące temu)
BHP u wszystkich GW jest na takim samym poziomie co w Skanska. Opinia że S jest wyjątkowa bierze się z tego że ktoś kto pracuje w Bx, Porr, warbud itd nie przyjdzie do S. Kadra S to głównie młodzież wychowana na standardach szwedzko-exbudowo-niewiadomojakich z domieszką doświadczeń z lokalnych Januszbudów.
użytkownik
4 sie (3 miesiące temu)
4 sie (3 miesiące temu)
Taaa behape nastepny ;) tak sie sklada ze budimex cZy warbud maja taki sam poziom co ska i jakos zyja ;) troche wyzej u properciakow ale jakos nikt nie slyszal zeby im to w wynikach przeszkadzalo. Takze bez demagogii, firme rozwalilo zarzadzanie projektami i konkretne osoby
użytkownik
4 cze (5 miesięcy temu)
4 cze (5 miesięcy temu)
Słyszałem dobre opinie o firmie, czy mają jakieś oferty pracy?
użytkownik
4 cze (5 miesięcy temu)
4 cze (5 miesięcy temu)
http://www.finansowanie.biz/
Planujesz inwestycje w swojej firmie ? Skontaktuj się z nami
użytkownik
23 mar (7 miesięcy temu)
23 mar (7 miesięcy temu)
@Pasjonat, jeżeli zauważyłeś brak konkretnej opinii, to znaczy, że decyzją administratora tego forum została ona usunięta, ponieważ była niezgodna z postanowieniami regulaminu forum. Zarówno negatywne jak i pozytywne opinie są cennym źródłem informacji dla osób zainteresowanych warbud S.A. jako pracodawcą. Ważne, aby przestrzegały regulaminu forum i w jak największym stopniu były merytoryczne.
użytkownik
9 mar (8 miesięcy temu)
9 mar (8 miesięcy temu)
Wypowiadając się na wpis przedmówcy jak to nie mamy wpływu z kim współpracujemy i środowisko ludzi , którzy jednak reprezentują grupę, jednocześnie usuwając wpis .
Faktycznie ma to sens .
użytkownik
1 mar (8 miesięcy temu)
1 mar (8 miesięcy temu)
@Hill, ważne jest to z kim współpracujemy. Jednak nigdy nie mamy na to wpływu. W swoim komentarzu zwracasz tylko uwagę na środowisko. Z pewnością osoby zaglądające na to forum, ze względu na zainteresowanie tym pracodawcą, chętnie zapoznają się z warunkami zatrudnienia, jakie mogą im zostać zaproponowane przed rozpoczęciem współpracy z warbud S.A.
użytkownik
23 lut (8 miesięcy temu)
23 lut (8 miesięcy temu)
Gdyby exbud nie dał sie przejąć w 2000 roku to pewnie juz dawno byłby głównym graczem w tej części Europy . To element złodziejskiej prywatyzacji i nie przez przypadek sprzedano w tym czasie Budimex mitex warbud itp itd. Popatrzcie kto rządził wtedy ? I wszystko jasne.
użytkownik
23 lut (8 miesięcy temu)
23 lut (8 miesięcy temu)
"pracownik fizyczny, ktoóry tworzy to dzieło budowlane odchodzi do lamusa......"
jak to odchodzi do lamusa? przecież to On buduje razem z Majstrem - kadra inżynierska rozrosła się do niebotycznych rozmiarów - i tworzy koszty. Specjaliści od BHP , koordynatorzy, PM, SPM, dyrektorzy oddziałów HR- działy magistrów po historii i politologii - dlatego przegrywacie w przetargach z warbudem i innymi średniakami- gdzie BHP i inne pierdoły nie są na tak wyżyłowanym poziomie a wypadków czasem jest mniej. Pamiętam jak nasi pracownicy układali płytki na Mittalu (zaplecze socjalne) w kaskach i okularach ochronnych - efekt końcowy można sobie wyobrazić. Głupota aż kuła w oczy. Zamiast prawdziwych fachowców Skanska premiowała znajomków Królika i Misia Puchatka. Naprawdę współczuje pracownikom. Ale z drugiej strony to jest szansa bo dzisiaj rynek potrzebuje budowlańców.
użytkownik
15 lut (9 miesięcy temu)
15 lut (9 miesięcy temu)
Najważniejsze, że Skanska jest Liderem Bezpieczeństwa!

Pozostali:
REALIZACJA ROKU: BUDOWNICTWO KUBATUROWE – Mirbud – Hala Gliwice
REALIZACJA ROKU: INFRASTRUKTURA DROGOWA – Strabag – Most w ciągu drogi ekspresowej S7 w Krakowie
REALIZACJA ROKU: INFRASTRUKTURA KOLEJOWA – Konsorcjum Budimex i Ferrovial Agroman – Łącznica kolejowa Kraków Zabłocie – Kraków Krzemionki
PROJEKT ROKU – Studio Architektoniczne Kwadrat – Muzeum II Wojny Światowej, Gdańsk
SPÓŁKA BUDOWLANA ROKU – Erbud
LIDER TECHNOLOGII – Strabag
LIDER BEZPIECZEŃSTWA – Skanska

LIDER ZRÓWNOWAŻONEGO BUDOWNICTWA – Ghelamco Poland
DORADCA ROKU – Kancelaria Dentons
BANK FINANSUJACY ROKU – Bank Gospodarstwa Krajowego
OSOBOWOŚĆ ROKU – Jerzy Werle, Prezes Zarządu warbud SA
użytkownik
13 lut (9 miesięcy temu)
13 lut (9 miesięcy temu)
Darek, uwazaj bo po ip latwo dojsc kb z kim mamy do czynienia i o jakim projekcie mowisz. Bhp to bylo co najwyzej na propertowie, jakos tam zwolnien nie bedzie. Nie przesadzaj ze poza skanska miala wyzsze wymagania niz budimex, warbud itp... nie bez przyczyny deweloperka zostaje?
użytkownik
22 sty (9 miesięcy temu)
22 sty (9 miesięcy temu)
@Anonimowy, mógłbyś jednak opisać te warunki i uargumentować swoje zdanie na ich temat? Czy w dalszym ciągu współpracujesz z warbud S.A.? Jeżeli tak, to na jakim stanowisku byłeś w tej firmie? Myślę, że użytkownicy chętnie zapoznają się z Twoim komentarzem w tej kwestii, zwłaszcza jeżeli planują aplikowanie do warbud S.A.
użytkownik
11 sty (10 miesięcy temu)
11 sty (10 miesięcy temu)
Mówiąc krótko nie polecam pracy w śląskim oddziale. Warunki zatrudnienia i atmosfera w pracy są raczej poniżej średniej.
użytkownik
10 sty (10 miesięcy temu)
10 sty (10 miesięcy temu)
Jakie są stawki godzinowe (cieśla, zbrojarz), godziny pracy itp?
użytkownik
8 sty (10 miesięcy temu)
8 sty (10 miesięcy temu)
Podwykonawcy i pracownicy biura skarżą się na problematyczną współpracę z kierownikiem odpowiedzialnym za tworzenie umów na robociznę dla sanitarki. Nie wiadomo co o tym myśleć ...
użytkownik
22.12.2017 (10 miesięcy temu)
22.12.2017 (10 miesięcy temu)
A jak na gniwkowskej. Da się tam pracować.... Chodzi mi o ich baze.
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "warbud"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Koszalin

kasjerka Piaseczno lubfarm Lublin

Lębork

Lublin

tarnowskie Góry

Głogów

Gogolin

Miechów

Proszowice

Dzierżoniów szymanski Jacek

Warszawa

Kłodzko

Hydraulik Zabrze

Kluczbork

Sopot

jastrzebie Zdrój

Tychy

Pruszków

Kraków

Wolbrom
szatniarz Warszawa

Bydgoszcz

Karpacz

Błonie

Gliwice

tatuum Opole Asystentka poszukuje pracy jako stomatologiczna miejsce wawer Warszawa

uber Kraków

uber taxyfi Kraków taxify Kraków dabrowa gornicza Walcownia wroclawskie Warszawa Bielany Tczew

Kielce

Sprzątaczka Kielce

Tarnów

Suwałki

Siechnice
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorsza-praca.com.pl | regulamin