test
Znaleziono 493 wpisy pasujących do wyszukiwanego hasła "pro geofizyka"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
10 lis (2 dni temu)
10 lis (2 dni temu)
Domyślam się, że możesz być zdenerwowany i rozżalony opisanymi przez Ciebie sytuacjami, jednak proszę, abyś na przyszłość cenzurował wulgarne słowa. Wracając do tego, co napisałeś to zjawisko mobbingu to poważny zarzut względem firmy geofizyka Toruń. Jeżeli rzeczywiście masz potwierdzone informacje na ten temat, to zachęcam, abyś skorzystał z nowej funkcji na forum, dzięki której możesz zgłosić i potwierdzić, że rzeczywiście to zjawisko tam występuje.
użytkownik
9 lis (3 dni temu)
9 lis (3 dni temu)
Odpowiedź na interpelację 6748 - Ministerstwo Energii:
W kwestii ostatniego pytania w sprawie zmiany szefostwa oddziału Geofizyki Kraków w Pakistanie, którą dokonał nowy Zarząd oraz zatrudnieniu byłego dyrektora tego oddziału, którego powodem zwolnienia za kadencji poprzedniego prezesa Geofizyki Kraków było m.in. narażenie swoimi decyzjami spółki na straty w Omanie i Pakistanie, z przekazanych przez PGNiG informacji, wynika, że zarzuty te są nieprawdziwe. Gdyby Dyrektor Oddziału w Pakistanie spowodował straty w Omanie i Pakistanie, to powinny być mu postawione przez poprzedni Zarząd Spółki zarzuty, a sprawa zgłoszona odpowiednim organom. Natomiast PGNiG nie stwierdził do dnia dzisiejszego, faktu złożenia zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa, a tym bardziej prowadzenia jakiegokolwiek postępowania przeciwko Dyrektorowi Oddziału w Pakistanie. Prawdopodobnym powodem jego zwolnienia, na który wskazywali także pracownicy Geofizyki Kraków mógł być konflikt personalny z ówczesnym Prezesem Zarządu Geofizyki Kraków. Według oceny Likwidatorów Geofizyki Kraków Dyrektor w Pakistanie jest osobą kompetentną, posiadającą największe doświadczenie operacyjne, spośród pracowników krakowskiej spółki, co daje gwarancje na wykonanie aktualnie realizowanego kontraktu w tym kraju. Obecny Dyrektor w Pakistanie został zatrudniony w miejsce dwóch niedoświadczonych osób zatrudnionych przez poprzedni Zarząd, z których każdy otrzymywał wyższe uposażenie niż obecnie otrzymuje aktualny Dyrektor.
użytkownik
5 lis (7 dni temu)
5 lis (7 dni temu)
Gdybyś przeczytał że zrozumieniem i z uwagą poniższe posty, wiedziałbyś
na czym polega problem i patologia w GT. Naiwne podkręcanie tematu niczemu nie służy.
użytkownik
22 paź (21 dni temu)
22 paź (21 dni temu)
Odpowiadajac na twoje prowokacyjne pytanie, całokształtem, obecnej sytuacji jest to, że GT nie potrafi odnaleźć się na tym rynku. Gdyby nie kroplówka z PGNiG, podzielilibysmy los Krakowa
Zresztą właścicielowi nie jest na rękę ,, dobijać swojego pupila" choc pewnie odbija mu się czkawkąGT nie przedstawia obecnie żadnej wartości i
walczy tylko o przetrwanie. Ktoś powie, że teraz taki jest rynek, ale to jest nieprawda. Ci dwaj namaszczeni chłopcy nie znają reguł rynku, brak im wiedzy, doświadczenia i ... Odwagi. Kto i kiedy miał ich tego nauczyć??
użytkownik
18 paź (25 dni temu)
18 paź (25 dni temu)
Jestem zszokowany, od jakiegoś czasu próbuje wywołać dyskusje na temat tego jaka patologia istnieje w GT. Jak w średniowieczu zięciowie byłych dyrektorów, dziedziczą w państwowej spółce i co na to PGNiG? Perfidne układy, protekcjonizm i nic, tak jakby reszta się z tym zgodziła, czyżby za przysłowiową miskę ryżu. Czy zapomnieliście, kto zarządza państwową spółką? Skąd te wspaniałe kariery? Dzisiaj należy spytać jakie są efekty? W którym miejscu jest spółką i dlaczego w takim kraju jak Polska, w państwowej spółce mogło dojść do takiej patologii??
I ta żałosna Iwona...
użytkownik
16 paź (27 dni temu)
16 paź (27 dni temu)
Jakość taka że ponownie robią projekt koło Chełmna bo spartolili to co robili na wiosnę
użytkownik
13 paź (30 dni temu)
13 paź (30 dni temu)
Ale,prowokujesz z tym Sachalinem.Piszesz o nim jak byłbyś pracownikiem jednego z wielu tam znajdujących się gułagów.I takich jak ty to po sklonowaniu od razu by trzeba było unicestwić.
użytkownik
13 paź (miesiąc temu)
13 paź (miesiąc temu)
Pracować w GT i nie wiedzieć nic o Sachalinie, to jak mieszkać w Afryce i pytać co to murzyn. Ale dobrze, odpowiem kiedy to było. To było w czasach, kiedy zagraniczne kontrakty obsługiwali ludzie o umysłach tak przenikliwych jak bomba neutronowa (np. wyżej podpisany). Ja nigdy nie potrzebowałem podwyżek, szkoleń i innych apanaży, a i bez tlenu pewnie też nieźle bym sobie poradził. Hipotermia była moim chlebem codziennym, a towarem eksportowym profesjonalizm. Nikt mnie nie niańczył kiedy musiałem odlać się podczas zamieci śnieżnej przy minus 40 stopniach, podczas gdy cała okoliczna, wygłodniała fauna próbowała odgryźć mi jaja. To tylko wzmagało mój zapał do wydajniejsze pracy. Stąd płynie jeden wniosek - żeby rozwiązać wszystkie problemy GT, należy mnie wielokrotnie sklonować i zastąpić tymi klonami każdego marudera.
użytkownik
10 paź (miesiąc temu)
10 paź (miesiąc temu)
problemem nie jest zarządzanie, tylko niska wydajność. Kiedyś na Sachalinie pracowało się tak intensywnie, że rozgrzany wysiłkiem geofizyk i procesory stacji roboczej wytapiały w lodowcu tunel na 20 metrów i klient musiał opuszczać się na linie, żeby obejrzeć dane. Przerwy na posiłki były tak któtkie, że nie było czasu nakładać ich na talerz - - kucharka rzucała nimi po prostu w twarz. Trzeba było przełknąć to co się złapało w locie i biec dalej do pracy, a jedynym sposobem, żeby mieć zmiennika było wyszkolenie sobie niedźwiedzi polarnych, które i tak padały po 2 tygodniach z wycieńczenia, bo nie wytrzymywały tempa. W dodatku człowiek nie robił tego wszystkiego dla pieniędzy, tylko po to, żeby po powrocie do domu móc każdego dnia patrzeć w lustro i mówić sobie "jesteś zwycięzcą". Te czasy niestety minęły. Teraz, kiedy patrzę na pracowników i ich kwilenie o podwyżkę, mam ochotę ścisnąć ich za te zuchwałe twarze tak mocno, że umrą.
użytkownik
5 paź (miesiąc temu)
5 paź (miesiąc temu)
Ta bezmyślność i upór z jakim oszczędza się na ludziach jest zadziwiająca. Pomijam już nawet fakt, że nawet na najprostszych stanowiskach doświadczenie i zgranie załogi powoduje, że realizacja prac przebiega 2 razy szybciej. Ale utrata fachowców takich jak sejsmolog, geofizyk, geodeta elektronik itp. oznacza utratę ludzi, których odpowiednie wyszkolenie zajmuje czasem kilka lat. Pracując na swoich stanowiskach muszą nauczyć się różnego rodzaju specjalistycznego i skomplikowanego oprogramowania w stopniu biegłym, żeby skutecznie i szybko rozwiązywać problemy, bo działa się ciągle pod presją czasu. Tego nie da się nauczyć w miesiąc. Taki człowiek jest praktycznie nie do zastąpienia, bo żaden fachowiec z innej firmy nie przyjdzie na jego miejsce. W konkurencji zarabiają po 3, czasem 4 razy tyle. Zatem jedynym wyjściem żeby tu byli fachowcy jest zrobienie wszystkiego, żeby zatrzymać obecnych. W sytuacji tak dużego niezadowolenia wśród ludzi i faktu że ostatnio ciągle ktoś się zwalnia, normalny zarząd powinien bez namysłu dać po 10, czy 20 procent podwyżki i jeszcze cieszyć się, że ma taką tanią siłę roboczą. Czy ci ludzie naprawdę chodzą ciągle naćpani, że tego nie widzą?
użytkownik
3 paź (miesiąc temu)
3 paź (miesiąc temu)
To by było pewnie najlepsze rozwiązanie, ale wtedy zieciowie poczuli by się lepiej. Tu chodzi o coś więcej. Od wielu lat w tej Firmie panuje uklad, perfidny układ. gdzie zieciowie obu dyrektorów w państwowej spółce dziedziczą jak w średniowieczu. Gdyby nie to skończyli by pewnie jako referenci, bo taką mają percepcję inteligencję i zdolności. Ta małostkowość, nihilizm doprowadził spółkę na dno. Oni o tym wiedząi dla nich każdy dzień jest ważny.
Na tym portalu wylano wiele żalów, pewnie czasami przejaskrawionych ale ci ludzie są tak naprawdę bezradni. Zięciowie dla okariery nawet jak zastaną ministrantami, to i tak to nic nie zmieni. Ich po prostu nikt nie szanuje. Smutne.
użytkownik
3 paź (miesiąc temu)
3 paź (miesiąc temu)
@anonymous, z Twojej wypowiedzi można wywnioskować, że osoby bez doświadczenia zawodowego mogą bez problemu otrzymać pracę w firmie geofizyka Toruń? Interesuje mnie, czy osoba bez doświadczenia w trakcie pracy w tej firmie ma szansę, aby odpowiednio rozwinąć się zawodowo? prowadzone są merytoryczne szkolenia podnoszące kwalifikacje? Czy raczej jest tylko i wyłącznie godzinne szkolenie, które opisałeś w komentarzu?
użytkownik
28 wrz (miesiąc temu)
28 wrz (miesiąc temu)
Na szczęście został opracowany świetny plan awaryjny, którego realizacja pozwoli pokryć wszystkie koszty. Pomysł jest następujący: zatrudniamy na potęgę Ukraińców i zastępujemy nimi kogo się tylko da. Spodziewane zyski z tej operacji są tak duże, że jej pomysłodawcy już wkrótce przestaną wpieprzać żarcie z weków na wczasach i przerzucą się na konserwy z wyższej półki. Haha. A tak poważnie - jak pierdzielę - jak związki nie zaczną działać bardziej zdecydowanie, to te cymbały nas wykończą. Firma jakoś nadal funkcjonuje, bo nie odeszli jeszcze wszyscy fachowcy, ale jest ich coraz mniej i nie mają następców, a problemów jest coraz więcej. Jeszcze trochę to potrwa, a największy kapitał firmy, jakim jest doświadczenie pracowników, zostanie roztrwoniony i jedyne co pozostanie, to zdolności menadżerskie naszej kasty ludzi ze schizofrenią oszczędnoidalną, a wtedy już się nie podniesiemy.
użytkownik
26 wrz (miesiąc temu)
26 wrz (miesiąc temu)
Sytuacja w firmie wygląda tak, że zarząd widzi tylko procent kosztów jakie generują pracownicy, zapominając całkowicie o tym, że generują oni przy okazji 100% zysków. Dodatkowo uważa się, że: kompetencja i doświadczenie to niepotrzebne przesądy, podczas gdy tak naprawdę nowoczesne zarządzanie polega na zastępowaniu wszystkich tanią siłą roboczą z Donbasu. Przecież to tylko sejsmika - wystarczy, że człowiek umie się podpisać, potrafi chodzić o własnych siłach i nie ma zbyt wygórowanych oczekiwać, a na pewno nada się i po godzinnym przeszkoleniu będzie jechał z koksem jak piec hutniczy. Specjaliści z różnych dziedzin może czasami do czegoś się przydają, ale jest to generalnie hołota, która zamiast skupić się na okazywaniu wdzięczności za to, że ma pracę, ciągle kwęka i kaprysi, w związku z czym stale pozostaje nierozstrzygnięta kwestia, czy oni na pewno są tu potrzebni. Niestety prawda jest taka, że chociaż niektóre stanowiska można obsadzić nawet najgłupszymi zięciami, to na innych potrzebni są ludzie kompetentni, którym trzeba odpowiednio płacić, bo będą ciągle odchodzić, albo będą całkowicie olewać swoje obowiązki i w końcu poziom szerzącego się dziadostwa uniemożliwi realizację dalszych prac.
użytkownik
20 wrz (miesiąc temu)
20 wrz (miesiąc temu)
Minęły wakacje, zbliża się koniec roku a obiecanych rozmów o podwyżkach nie widać. Może tym razem ZZ zostaną zaproszeni na rozmowy od samego początku, nie tak jak ostatnio tylko posprzątać. Zresztą nie ma tu o czym rozmawiać, to się pracownikom należy. W innych szanujących się firmach już przymierzają się do następnych podwyżek, bo tegoroczne już dawno za nimi. Kto wybierał taki zarząd NSZZ ? Dlaczego boją się prezesów? Przecież są dowody na to, że firma jest źle zarządzana, cierpią na tym pracownicy i Zarząd Spółki może mieć poważne problemy, nawet PGNIG nic nie pomoże. Wkrótce mamy wybory do Rady Pracowników i zastanówcie się dobrze w którym polu postawić krzyżyk. Może w nowej ostatniej rubryce "likwidacja Rady Pracowników". Jak będą kandydaci należący do zakładowej solidarności to pozostaje tylko ta ostatnia rubryka, bo to będą niestety ostatnie wybory w GT patrząc na to jak działają związki w Geofizyce. Do roboty Panie I Panowie związkowcy byśmy zmienili o Was zdanie. Nie dajcie się wykiwać przez Zarząd. To oni powinni się bać o swoje stołki a nie silna załoga.
użytkownik
20 wrz (miesiąc temu)
20 wrz (miesiąc temu)
Odpowiedź na potanie jest prosta. Cały femomen pozostania najlepszych prezesów na stanowiskach polega na tym, że sprytni zięciowie oraz główny księgowyowy przeszli z PO do Pis-u.
Po za tym warszawce nie przeszkadzają odsyłane przez nadgorliwych panów pieniądze z zyzków
użytkownik
19 wrz (miesiąc temu)
Tylko zmiana zarządu i manager z prawdziwego zdarzenia może uratować tą firmę. Potencjał wynikający z doświadczenia i wiedzy pracowników jest ogromny i wiem, że nawet Ci, którzy odeszli do konkurencji z chęcią wrócą, jesli tylko ich zarobki zbliża się do rynkowych stawek w branży.
Dzisiaj znamienny jest "paradoks GT" która przegrywa cenowo przetargi z firmami płacącymi 3 razy więcej swoim pracownikom. Retorycznym pozostaje pytanie, dlaczego GT balansujac na granicy rentowności projektu wciąż jest kilka razy droższa od konkurencji...
użytkownik
18 wrz (miesiąc temu)
18 wrz (miesiąc temu)
Sądzę że Iwona to któryś z prezesów. ...może to Piotr który marzył że będziemy pracować za granicą za stawki krajowe. Obaj zięciowie mają firmę i załogę głęboko w poważaniu. Brak inwestycji może doprowadzić do tego że GT nie mając konkurencji na rynky sama się wywróci do góry kołami. Dla rych orłów Najważniejsze to jak najwięcej kasy wysłać do Warszawy (pgnig) bo panowie są na kontraktach managerskich i od odesłanych zysków mają prowizję.
użytkownik
17 wrz (miesiąc temu)
17 wrz (miesiąc temu)
Firma jest tragicznie zarządzana. Maniakalna obsesja na punkcie wprowadzania kolejnych "oszczędności" powoduje, że doświadczeni ludzie odchodzą i niedługo nie tylko nie będzie możliwe ukończenie żadnego projektu zgodnie z terminem, ale zbliża się moment, kiedy nie będzie możliwe zrealizowanie projektów w ogóle. Ludzie z wieloletnim doświadczeniem szukają nowej pracy już nie tylko w branży, ale kończą podyplomówki i kursy, żeby się przenieść gdziekolwiek. Ja jestem inżynierem z kilkunastoletnim stażem i zarabiam trochę ponad trójkę, a kierownicy na pytanie o awans patrzą na mnie takim wzrokiem jakbym im się zesrał na biurko. Kto tu przyjdzie pracować mając takie perspektywy? Przecież w ten sposób można zarządzać butikiem z używaną odzieżą, a nie firmą w której potrzebni są specjaliści z różnych branż - geofizycy, elektronicy, informatycy itd. Szkoda firmy, bo wygląda na to, że mimo jej niemal monopolistycznej pozycji na polskim rynku te barany ją wykończą.
użytkownik
7 wrz (2 miesiące temu)
Polacy w terenie za te pieniądze nie chcą pracować, Ukraińcy pracują ale "adekwatnie do pieniędzy" Rumuni czy Bułgarzy co to wibratorami jeździli ponoć więcej nie mają zamiaru przyjechać za te pieniądze. Specjaliści się zwalniają i przechodzą do firm konkurencyjnych na świecie za normalne pieniądze. DMT rusza, pro GK realizuje z powodzeniem kontrakty w PL i otwiera oddział w Omanie, Argas rozpoczyna nowe projekty na świecie a GT wciąż, jakby we śnie sprzed dekady uważa że pracownicy powinni padać na kolana z wdzięczności że w ogóle mają pracę w tej wyśmienitej światowej korporacji. Kiedy zięciowie wreszcie zrozumieją że rynek pracodawcy się skończył, może być już za późno. Z marnymi pracownikami nie da się ani dobrze ani szybko ani tanio.
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "pro geofizyka"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

tarnowskie Góry

Głogów

Gogolin

Miechów

Proszowice

Dzierżoniów szymanski Jacek

Warszawa

Kłodzko

Hydraulik Zabrze

Kluczbork

Sopot

jastrzebie Zdrój

Tychy

Pruszków

Kraków

Wolbrom
szatniarz Warszawa

Bydgoszcz

Karpacz

Błonie

Gliwice

tatuum Opole Asystentka poszukuje pracy jako stomatologiczna miejsce wawer Warszawa

uber Kraków

uber taxyfi Kraków taxify Kraków dabrowa gornicza Walcownia wroclawskie Warszawa Bielany Tczew

Kielce

Sprzątaczka Kielce

Tarnów

Suwałki

Lublin

Siechnice wlkp Grodzisk print polska mazowiecki Grodzisk czarna owca Lublin peri Katowice
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorsza-praca.com.pl | regulamin