test
Znaleziono 66 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "pilkington szczecin"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
21.08.2018 (5 miesięcy temu)
21.08.2018 (5 miesięcy temu)
pay for the salary, but it's not like .... what they promise is nothing, to what it is - (example) the first payment of 1550 zlotys on hand, although you have a minimum contract of 2100 - you ask why - you hear, because it came out I am amazed by the attitude of people and the rumors that after three months you have 3 thousand - I work there, I do not have so many years, maybe once or twice. in the months after 12 hours every day! And yes, it's 2200 is the max ... in the old years? and hikes? Ask me how I could stay there for so long? I will answer that I do not know, alone - I hoped it would be better, like everyone else - unfortunately it is getting worse. It was predictable - I am guilty myself. I believed in the impossible. That's why I warn others. You think I'm exaggerating, be brave and get hired there. You'll see. People who work there for 10 years and more I do not say anything, they have loans and other obligations it's hard to change jobs with such seniority and obligations to the bank - but full of respect, for such a resilient psyche and organism. They have no choice. Either they have it somewhere, they do their own. I would write more ... but I can not think about it anymore ... it's a waste of time for all this. I really feel sorry for the people who work there, most of them are normal honest people - what they want to work, to keep the family and earn normal money, and at least those that were promised and worked out. Not in pilkington szczecin. I'm coming, just not there. Ps.Perby me ... and myself that I stayed there for so long and lost so many years, working there, to find out now that this is all for nothing - Worst work ever. A request, mine - to a person who reads this and speaks English enough to let me translate what I have written. And she could paste it as a reply to the topic. I want to send this to every NSG pilkington branch in the world. Maybe someone will notice what is happening here in Poland, in szczecin. Not for me, because I'm tired enough now, I'm tired and burned through, work there and mentally, if not for a loan, I took a few years ago, I would have to be released a long time ago - I am writing for the benefit of others, those currently working there and future employees. ArthurFOX
użytkownik
31.05.2018 (8 miesięcy temu)
31.05.2018 (8 miesięcy temu)
MASAKRA ! Potrzebna POMOC ! szczecin.

Każdemu, kto choć przez chwilę się zastanawiał by pość tam do pracy, niech pójdzie do piwnicy poszuka czegoś ciężkiego i bach ! się w głowę ze 100 razy, po nogach tez, by nie mógł tam dojść i sąsiada poprosi by mu pomógł, jeszcze raz to samo zrobić. Nie masz piwnicy, głowa i nogi miedzy drzwi ! I Bach....
By wybić sobie z głowy tego pracodawce.
Najgorsza praca w Polsce, to mało - ale nie z tytułu tego co tam się robi,bo jest ciężko - a ludzi z kierownictwa, mistrzów i księgową !. ZAROBKÓW !
Rotacja nowych pracowników na poziomie 85 % - że też ktoś wyżej tego nie zauważa ? dlaczego tak tam jest... Powodem nie jest praca - a ludzie z kadr i wynagrodzenie. Zamknięty kamienny krąg układów i układzików lizusów i pod...powiadaczy.
Oszustwa i pogarda czeka Cię, na każdym etapie, od rekrutacji - przykład opowiedziany mi zaledwie dwa miesiące tamu przez nowo przyjętego kolegę (wprowadzanie w błąd na starcie np 18 zł/h...reklama w necie itd i umowa ustna, przy spotkaniu, gdzie w rzeczywistości masz 13,5 zł... przy podpisywaniu umowy - zmuszanie do zrezygnowania z ubezpieczenia pracowniczego - dodam "dobrowolnego", czyli ja chce, a nie oni, na rzecz większej wypłaty - poważnie o 45 zł/ miesięcznie ??? przy tak ryzykownej pracy, jak tak można ? Jak to nazwiesz ? Sztucznym podbiciem wynagrodzenia - bo ja tak.
Oszustwa, po pracę tam, premiowanie uznaniowe mocno naciągane, oczywiście w dół, no bo jak inaczej - żenada, podwyżki które Ci obiecują jak marchewkę na kiju, by na końcu jak dotrwasz - powiedzieć nie, bo nie !!!
Na końcu, Księgowa ! Tak Ona zadba o Ciebie tak jak nikt. Nie ma na zakładzie człowieka, by komuś czegoś nie zabrała, pod przykrywką pomyłka, to nie ja, to system itd... 100 różnych wymówek przygotowanych już ma. Wie pan, ciągle ktoś chce coś ode mnie itd... Pani w wieloletnim stażem, w innej pracy wyleciała by już dawno, tu się ceni jej "umiejętności" bardzo wątpliwe. Polacy jeszcze próbują coś wyjaśnić nieścisłości i to z marnym skutkiem, ale Panowie i Panie z Ukrainy to mają dopiero prze...chlapane.
Szok, szkoda mi ich, daleko od domu inny kraj, zostawili rodziny by mogły przeżyć, przyjechali by zarabiać dla nich, inni uciekli przed wojskiem bo wojna, a jeszcze inni chcą zacząć od nowa swoje życie - ale na Boga nie w tej firmie - pracują po 12 h pomiatani, nie raz wyśmiewani, przez mistrzów i kierownika produkcji - żenada, ludzie ze stwierdzoną przepukliną i terminem na operację przychodzą do pracy, z szwami, na rękach, na brzuchu, chorzy itd... boją się powiedzieć o skaleczeniach, co są normą, bo praca przy ciągle ostrym szkle, a dlaczego, by im premii nie zabrano w razie L4...i "marchewki" podwyżki. Dyrektor oddziału ustanowił nagrodę 500zł/losowanie za przychodzenie do pracy chorym, z gorączką i przeziębieniem, pracowaniem mimo wszystko - pod przykrywką, kto w ciągu roku nie weźmie L4, wejdzie do losowania o grand. O.o
Poważnie ! I ludzie tak robią, przychodzą chorzy, a przez to, że jest tam bardzo głośno, od maszyn produkcyjnych, kazdy do siebie krzyczy, albo podchodzi bardzo blisko i dopiero mówi - i co kółko się zamyka, zaraża innych - no brawo. Nawet jak strasz się być zdrowym, to nie masz na to szans... mądre to ? Nie sądzę. Ale kierownictwu się podoba. Wracasz do domu i co ? zarażasz domowników... masakra
Nieważny człowiek, masz zapier...Robić i cicho być. Udawać, że nic nie widzisz, nie widzisz krzywdy człowieka co pracuje obok Ciebie.
Wypadki jak już są, to tak Cię omotają w kilku na raz, ze to Twoja wina jest, nie zakładu, nie wykręconej w kosmos normy, braku miejsca na wykonywanie pracy, by spokojnie obrócić się. Szok. Pan od BHP - powie Ci - wiesz, najlepiej jakbyś powiedział, że stało Ci się to poza zakładem !!!! Qrwa ? co ? Bo podpisałeś, że wiesz jak pracować i to my możemy Ci narobić problemów, a nie Ty nam. Pamiętaj.
Hałas wszechobecny, do każdej maszyny jest instrukcja obsługi, gdzie na wstępie, pierwsza strona - ochrona uszu to podstawa, zanim zaczniesz - a Tu Kierownik Ci powie, że nie możesz nosić słuchawek ochronnych bo pan z BHP jest przeciw. eeeee ?
System wynagrodzenia tak skonstruowany, żebyś się nie doliczył, zakręcone maksymalnie tylko dla odczytu "Pani Księgowej" ----> krętactwo z uśmiechem na buzi.
To Cie czeka tam, ciągły stres i nerwy, zmęczenie - nie wiesz ile zarobisz i nie możesz być tego pewny. Np. Pracujesz z kolegą obok i on ma też tą samą stawkę,byliście tyle samo godzin w pracy i macie taką samą premię... na końcu przy wypłacie różnica 300/ 500 zł ? jak ? dlaczego ?
Z inspekcji pracy to się śmieją, bo co oni mogą. Masz pieniądze by iść do sądu pracy ? no to idz ! Nałażą karę - ok ściągną z premii pracowników.
System rozliczeniowy czteromiesięczny, prawdziwe zło i pole dla ukrycia wszelkich wałków na pracowniku z zyskiem dla firmy, wprowadzony kilka lat temu pod przykrywają kryzysu na rynku O.o - do dziś funkcjonuje. Dlaczego ?
Wszyscy wiemy o tym, a na pewno Ci co tam pracują i pracowali. W żadnej innej pracy to jest nie do pomyślenia i nigdy nie było...
Pracujesz cały miesiąc, byłeś w soboty, nadgodziny itd...masz wypłacane za to na koniec miesiąca... Jak w każdym innym zakładzie....a nie 3 miesiące później ! Soboty znikają, setki i 50% też i nikt nie wie dlaczego - oprócz pani księgowej... Nie ogarnia pani swojej pracy - to proszę ją zmienić ! jak można się mylić co miesiąc, przy 200 osobach tam pracujących, połowie nie pasuje wynagrodzenie stawki,godziny itd, niby pomyłki itd... co miesiąc ? aha.... A reszta nawet nie wie, że coś im zabrano z wypłaty, ale też zwyczajnie boi się pójść walczyć o swoje...
Jak lubisz pracować w ciągłym stresie, na biegu, bez możliwości wyjścia do wc, pod wszechogarniającym "mobbingiem" słownym, pogardą, wyśmiewaniem, zaszczuciem jeden na drugiego, co dzień narażony na urazy, oraz ciężkie skaleczenia ----> to praca dla Ciebie.
Dodam nisko płatna ! Przez pierwsze trzy lata nie licz na to, że będziesz mieć stałe 2500 zł. Zapomnij.
Do tego dodaj ogromną nie chęć by tam iść, jak sobie zdasz sprawę, ze nie masz gwarancji by dostać swoje ciężko zarobione pieniądze. Oprócz pracy tam ciągle musisz sobie liczyć godziny, nadgodziny i wszystko, urlop, dodatki... bo karty z obcością pracownika, gdzie wpisujesz godziny znikają już w połowie, miesiąca - Jak to ? zapytasz. A tak to.
Nie ważne i nikogo to nie obchodzi, że nie ma tam Twojego, podpisu czy kierownika, dowolna interpretacja kiedy byłeś, a kiedy nie...i ile godzin przepracowanych, nawet jak sam sobie liczysz w domu, to nic nie da...Pani z księgowości juz o to zadba. By Ci wytłumaczyć, ze to Ty sie mylisz i ona wie lepiej - bo ma od mistrza karty i odsyła do niego. Ciągła spychologia i zero profesjonalizmu.
Nigdy nie wiesz jak pracujesz w przyszłym tygodniu, jaką zmianę, a są trzy - nie można zaplanować nic z życia własnego, (jeśli już masz czas taki) no chyba, że z dnia na dzień. Kodeks pracy przewiduje grafik na co najmniej jeden miesiąc do przodu - taa już - Oni są ponad prawem i ponad Kodeksem. Totalna samowolka. Łamanie dób pracowniczych to norma, niektórzy pracują 12 gdzin, po czym przychodzi mistrz i mówi zostaniesz jeszcze na 2 ? Ale to między nami ok. hahahaha
Obiecuje Ci 100% płacone, a masz 50 % bo to już nie jego wina - tylko księgowej, że Ci nie policzyła. Idz wyjaśniaj. A ona Ci mówi że system tego nie przewiduje - i co pracowałeś za free... Naprawdę wytrzymać 8 h jest ciężko, a kolejne 4 ? i na drugi dzień jesteś dętka i co kolejne 12 h bo tak trzeba, firma Cię potrzebuje...
A jak tylko się odezwiesz, że nie to foch i tekst typu - z Tobą to zawsze problemy. Podupadniesz na zdrowiu dziwgając, bo siada kręgosłup, nadgarstki, łokcie, kolana itd... To odwracają się od Ciebie, że to nie w pracy, to w domu Ci się stało, od leżenia i polewka... To ile jeszcze będziesz na tym L4 ? ? Jak to nazwiesz. ??
I Tu opowiem o sobocie....wymuszanie !
Od wtorku już latają pomarańczowi z listą na sobotę - "oczywiście dobrowolną" niby zlecenie na nadgodziny - niestety w praktyce to jest inaczej, nie podpiszesz to nie masz premii, nie masz podwyżek itd... jak powiesz, że nie, to wielkie ale, dlaczego nie ? musisz !
dalej mówisz, że nie możesz - musisz opisać dlaczego wyjaśnić... tłumaczyć się z życia osobistego, przed kierownikiem produkcji. A kim on jest by Cię rozliczał z tego co robisz prywatnie ? I ciągle robią problemy, nie pójdziesz w sobotę, jesteś wzywany na dywan i masz kładzione w głowę, ze naraziłeś firmę na straty itp, straszenie i wyolbrzymianie - masakra. Jednocześnie ludzie, którzy chcą przyjść w sobotę nie mogą (mam tu namyśli kolegów z Ukrainy, sami mówią że chętnie by przyszli, bo i tak co robić w sobotę) ale nie bo Ty masz przyjść. I już. Nawet jak załatwisz zastępstwo, to nie po złości Ty masz przyjść...
Praca bardzo ciężka, dziwganie szyb i zespoleń na wyścigi z maszynami, latanie i codzień ryzykowanie zdrowia i życia czasami, by zadowolić Pomarańczowych Pelikanów ! Którzy z kolei muszą zadowolić Kierownika Produkcji. On ma wszystkich za debili i półgłówków, humorzasty, mówi do Ciebie jak do 5 latka z szyderczym uśmiechem - i czeka, kiedy wybuchniesz.
Praca w ogromnym hałasie, w lato gorąco ponad 40 st. Pot leje się po całym Tobie. Odparzony masz tyłek (puder podstawa jak chcesz przetrwać bez otarć do krwi) głowę od czapki, dłonie od rękawiczek (drobiny szła w skórze, mocno się paprze) i oczywiście nogi od butów... dużo chodzenia, ciągłe stanie i dziwganie. Na 12 godz, pracy masz 40 min przerwy ! O.o... Ciągle brudny od masy, nie do umycia w domu. Ciągle zmęczony i ciągle brak czasu na odpoczynek. Masakra to mało powiedziane. W zimę wielkie przeciągi od pootwieranych bram na wskroś zakładu. Pójdziesz na zwolnienie to nie masz premii, oraz podwyżki. 50 gr podwyżki co pół roku. Ta juz ! Trzeba było nie chorować przez rok, to może. hahaha
Praca bardzo ciężka i nie dla wszystkich, ale ok jak by była dobrze płatna, ludzie by dawali radę, bo dają teraz, bo muszą chcą pracować i by chcieli tam pracować, jakby miało to przełożenie na wynagrodzenie, ale nie jest tak.... to co obiecują ma się nic, do tego jak tam jest - (przykład) pierwsza wypłata 1550 zł na rękę, choc masz na umowie minimum 2100 - zapytasz dlaczego - usłyszysz, bo tak wyszło.
Śmieszy mnie podejście ludzi i te plotki, że po trzech miesiącach masz 3 tysiące - ja pracując, tam kilka lat nie mam tyle, może raz czy dwa miałem. w miesiącach po 12 h co dzień ! a tak to 2200 to max... potylu latach ? i podwyżkach ?

Zapytasz jak mogłem tam wytrzymać tyle czasu ? Odpowiem że nie wiem, sam - liczyłem że będzie lepiej, jak każdy - niestety jest coraz gorzej. Było to do przewidzenia - sam sobie jestem winny. Uwierzyłem w niemożliwe.
Dlatego uprzedzam innych. Myślisz,że przesadzam, bądz odważny i się zatrudnij tam. Zobaczysz.

O ludziach co pracują tam po 10 lat i wiecej nic nie powiem, mają kredyty i inne zobowiązania ciężko zmienić pracę z takim stażem i zobowiązaniami wobec banku - ale pełen szacunek, za tak odporną psychikę i organizm. Nie mają wyjścia. Albo mają to gdzieś, robią swoje.

Napisał bym wiecej...ale już mi się niechce, o tym myśleć... szkoda mi czasu, na to wszystko.

Naprawdę żal mi ludzi, tam pracujących, większość to normalni uczciwi ludzie - co chcą pracować, utrzymać rodziny i zarabiać normalne pieniądze, a przynajmniej te co im obiecano i wypracowali.
Nie w pilkington szczecin.

Wszędzie, tylko nie tam.

Ps.
Zal mi... i siebie, że tak długo tam wytrzymałem i straciłem tyle lat, tam pracując, by teraz się dowiedzieć, ze na nic to wszystko - Najgorsza praca ever.

Prośba, moja - do osoby która to przeczyta i zna język angielski na tyle by mogła to co napisałem przetłumaczyć. I mogła to wkleić jako odpowiedz do tematu. Chce to wysłać to kazdego oddziału na świecie NSG pilkington. Może ktoś wyżej zauważy co tu się dzieje w Polsce , w szczecinie.

Nie dla mnie, bo już mam dość zwalniam się, jestem wymęczony i wypalony na wskroś, pracą tam i psychicznie, gdyby nie kredyt co brałem kilka lat temu juz dawno bym się zwolnił - Piszę dla dobra innych, tych którzy tam obecnie pracują i przyszłych pracowników.

ArturFOX
użytkownik
16.05.2018 (9 miesięcy temu)
16.05.2018 (9 miesięcy temu)
@TONY HALIK, właśnie opinie pracowników firmy wiele mówią na temat pracy w danym miejscu. Dziękuję za odpowiedź.
@Nie polecam, długo pracowałeś w pilkington? Czy za nadgodziny, o których wspominasz, jest płacone lub nie ma problemu z odbiorem wolnego dnia? Jako kolejna osoba wspominasz o mobbingu - czy próbowaliście cos zrobić w tej sprawie?
użytkownik
09.05.2018 (9 miesięcy temu)
09.05.2018 (9 miesięcy temu)
Po drugiej stronie ulicy w Animex (Agryf) podobnie z tym kolesiostwem itd. hehe :D
użytkownik
24.04.2018 (9 miesięcy temu)
24.04.2018 (9 miesięcy temu)
podtrzymuję swoje zdanie na temat mobbingu w tym zakładzie,jestem pracownikiem i też staram się być obiektywnym,doskonale wiemy że te odpowiednie instytucje niczego nie załatwią,bo bardzo trudno jest mobbing udowodnić,nie trzeba dopytywać się o różnego rodzaju szczegóły-wystarczy poczytać co ludzie piszą na temat tego zakładu,wydaje mi się że są tu wystarczające informacje,a najlepszym rozwiązaniem jest zatrudnienie się i przekonanie na własnej skórze jakie warunki tu panują
użytkownik
24.04.2018 (9 miesięcy temu)
24.04.2018 (9 miesięcy temu)
To xxxxxxx nie firma.Wyzysk pracowników jest tu wpisany w harmonogram dnia.Traktowanie ludzi tu pracujących jak bydło,skutkuje ciągłą rotacją nowych kandydatów,których jest coraz mniej.Swoją drogą ciekawi mnie bardzo jak firma poradzi sobie z tym problemem,bo podobno chcą podnieść produkcję o 50 procent,a już teraz ledwo się wyrabiają.Przymusowe nadgodziny to praktycznie codzienność,a jak odmówisz to pojadą ci po premii,która i tak z miesiąca na miesiąc jest coraz mniejsza.Ucinają co się tylko da i ile się da.I gdyby nie pracownicy ze wschodu,a i oni coraz rzadziej tu aplikują widząc co się tutaj wyrabia,to może i coś by się zmieniło.Przymusowe wygórowane normy,układy,wyzysk,kolesiostwo to codzienność w tym zakładzie.Mobbing jest tu powszechnie stosowany przez mistrzów,którzy razem ze starymi pracownikami stosują ten haniebny proceder.Ta firma nigdy nie będzie atrakcyjnym pracodawcą,dopóki nie odszczurzy się wieloletnich układów(mówię tu o grupie o której pisałem wyżej),bo to właśnie oni w dużej mierze przyczyniają się do takiej rotacji.Zarobki w przedziale 2500 zł. za ciężką pracę na produkcji też swoje robią,o szacunku dla pracownika już nie wspomnę.Omijać tą firmę szerokim łukiem-to moje zdanie.
użytkownik
23.04.2018 (9 miesięcy temu)
23.04.2018 (9 miesięcy temu)
@TONY HALIK, w takich sytuacjach są też odpowiednie instytucje, prawda? Nie staram się ratować, jak to napisałeś, zszarganej opinii firmy. Jestem moderatorem forum najlepszyfachowiec.pl i staram się być obiektywna. Moim zadaniem jest dopytywanie o różnego rodzaju szczegóły oraz zachęcanie do wyrażania swoich opinii o pracodawcach. Wypowiadasz się na forum publicznym i oskarżasz firmę o dokonanie poważnego przestępstwa (Mobbing jest łamaniem prawa) - dlatego moim zadaniem, jako moderatora, jest doprecyzowanie czy aby na pewno właśnie mobbing masz myśli.
@nie polecam, @Gall, nadal jesteście pracownikami pilkington w szczecinie? Co Waszym zdaniem powinno zmienić się w firmie, aby była ona bardziej atrakcyjnym pracodawcą? Oczywiście poza sytuacjami, które wymieniliście w swoich komentarzach.
użytkownik
12.04.2018 (10 miesięcy temu)
12.04.2018 (10 miesięcy temu)
układy,mobbing straszny,krętactwo,ucinanie premii,niekompetentni brygadziści,ciągła rotacja pracowników,...
użytkownik
12.04.2018 (10 miesięcy temu)
12.04.2018 (10 miesięcy temu)
Wyzysk, kolesiostwo, niekompetencja pot po .... . Omijać szerokim łukiem.
użytkownik
23.03.2018 (10 miesięcy temu)
23.03.2018 (10 miesięcy temu)
@Antoni, oskarżenia o mobbing są bardzo poważne. Przypomnę, że z definicji mobbing oznacza prześladowanie podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy; zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy na pewno takie sytuacje miały miejsce w pilkington? Jeśli tak, to czy podejmowane były jakieś rozmowy w tej sprawie? Upominam Cię również, że komentarze pisane w obraźliwym tonie są niedopuszczalne na forum i mogą zostać usunięte przez administratora.
@niedoszły pracownik, ale zwróć uwagę, że od roku 2005 minęło już 13 lat - przez ten czas naprawdę mogło się sporo zmienić :) Czy później próbowałeś jeszcze aplikować do pilkington?
użytkownik
22.03.2018 (10 miesięcy temu)
22.03.2018 (10 miesięcy temu)
Długo by pisać ale w skrocie, Kierownik to despota i ekstrawertyk. Lubi zmobingowacć słowem. Mistrzowie zdominowani przez kierownika kłamia, matacza i mobingują tak żeby kierownik nie krzyczał. Przemysław Ś najgorsza menda. Powinien wykładac na US kłamstwo i krętactwo stosowane. Pracownicy rożni, normalni, alkoholicy i ćpuny, lizodupy, ukraincy na dorobku nie mowiacy nic po polsku ale wiedzacy jak ukraść papier z toalety. Inteligentne bestie. Wynagrodzenie sukcesywnie ucinane przez Derektora bardzo motywuje do pracy.
użytkownik
20.03.2018 (10 miesięcy temu)
20.03.2018 (10 miesięcy temu)
A łyżka na to-NIEMOŻLIWE!!!Odezwał się mistrz patelni-złoty język.Współczuć to trzeba tobie,bo słyszałem że wszyscy mają z ciebie polewę jak po ostatniej imprezie widzieli cię w rowie jak lizałeś cycki krowie,że nie wspomnę już o szalonej próbie bicia pierwszego w historii rekordu otwierania parasola w d_pie.Jedyne co we mnie narasta,to coraz większe zadowolenie.Sorka,pomyliłem się pisząc że twoja inteligencja stoi w miejscu,co za fatalna pomyłka-ty jej po prostu nie masz,ale to chyba przez ten alkohol,chyba za mało go piję jak zaczynam reagować na takie dno.Trzymaj się ramy to się nie posramy!!!
użytkownik
19.03.2018 (10 miesięcy temu)
19.03.2018 (10 miesięcy temu)
Nie pierd.... o moim ilorazie inteligencji smigol!! Jeśli chodzi o zarobki sprzed kilkunastu lat w pilkington to napisałem to jako ciekawostkę. Tobie współczuje ze nie mozesz przestac u nich pracowac i przez to narasta w tobie wscieklosc którą wylewasz w internecie, albo trąbiac na innych kierowcow jak wracasz z pracy, albo chlejąc co wieczór alkohol, albo bijąc swoją kobietę, albo waląc łbem w ściane w piwnicy itd itp
użytkownik
19.03.2018 (10 miesięcy temu)
19.03.2018 (10 miesięcy temu)
Dzień dobry.
Pracowałem 2 tygodnie, tyle wytrzymałem(uważam to za niezły wynik) liczyłem że się przyzwyczaje. Praca stojąca, ciężka.Ludzie których spotkałem byli w porządku i bardzo pomocni, ciężko tam pracują. Pieniądze jak na produkcję może nie są złe,ale na pewno dla paru stów nie warto niszczyć zdrowia. Kolana plecy dłonie nadgarstki, hałas maszyn i 3 zmiany. To nie jest praca dla każdego. Jak nie możecie znależć nic innego to pilkington jest od ręki ale cały czas szukajcie dalej, ja trafiłem tam bo miałem blisko.Rotacja pracowników jest ogromna, mało kto miesiąc zostaje i następni.Gdyby nie pomoc zza wschodu to zakład chyba by padł albo zmienił politykę zeby jakoś działać. Ukraińcy tam naprawde ciężko pracują , nie rzadko 12 h, swoja droga bardzo fajni pomocni ludzie.
Podsumowując, praca dostępna od reki, ale wczesniej czy później organizm to odczuje,raczej nie warto. Sa pewne normy ,które trza wyrobić, nie ma siedzenia, pot naprawdę ostro leci. Zarobki na początku od 2200, po 3 miesiacach ludzie mówili ze 3000 są, Jak coś żle zrobicie to podobno odciągają z premii.Mam nadzieję ,że życie nie zmusi mnie do powrotu tam:)
użytkownik
18.03.2018 (10 miesięcy temu)
18.03.2018 (10 miesięcy temu)
Widzę że wariatów nie brakuje.Zapomniałeś tylko dodać tzw.premię,co dawało ci drugie tyle.Porównujesz zarobki sprzed kilkunastu lat!!!Znalazł się entuzjasta tak drastycznych podwyżek wynagrodzeń za ciężką pracę na produkcji.Zarobki w tej firmie są porażająco niskie,oscylują w przedziale najniższej średniej krajowej i gdyby nie podnoszenie ich co jakiś czas przez rząd o śmieszną kwotę to stałyby w miejscu,tak jak twój iloraz inteligencji.Jeśli dodać do tego standardy panujące w tej firmie takie jak-brak szacunku,hipokryzję przełożonych,wprowadzanie napiętego klimatu w pracy,czy braku motywacji,to twoje zadowolenie z pensji 3000 zł.za 12 godzin pracy w takich warunkach zasługuje na najwyższe uznanie i wieczny szacunek.Z takim entuzjazmem jaki posiadasz nie daj firmie czekać kolejnych 13 lat i dołącz do grona pracowników N.S.G Group.Takich ludzi tu brakuje,kariera murowana,a przynajmniej tak ci będą mówili,do czasu aż rozwalisz sobie kręgosłup,ręce i wymienią cię na zdrowszy model.BRAWO TY!!!
użytkownik
17.03.2018 (10 miesięcy temu)
17.03.2018 (10 miesięcy temu)
Piszecie ze pracując po 12 godzin mozna zarobic 3000zl , a jak otwierali firme w 2005r zaproponowali mi 860zl!!!! na magazynie.
użytkownik
08.03.2018 (11 miesięcy temu)
08.03.2018 (11 miesięcy temu)
Do tej firmy powinna wejść Najwyzsza Izba Kontroli oraz Prokuratura.W pierwszym rzedzie powinna wylecieć -oszustka ksiegowa,ktora ma układy i ciche przyzwolenie.Skonczyc z oszustwami i wyzyskiem zwykłych robotnikow!!!
użytkownik
21.02.2018 (11 miesięcy temu)
21.02.2018 (11 miesięcy temu)
szczera prawda
użytkownik
05.02.2018 (rok temu)
05.02.2018 (rok temu)
W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. A jak to wygląda w pilkington? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!
użytkownik
16.12.2017 (rok temu)
16.12.2017 (rok temu)
Ty nie jesteś pracownikiem,tylko niewolnikiem(nie myl pojęć),a na fajce co 5 minut to stoją tylko potocznie tylko zwanymi(mistrzami).4,5 kafli?ładnie musisz mieć zajechane kolana jak tyle zarabiasz.Z jednym się zgadzam,w innych firmach produkcyjnych,gdzie szanuje się rodaków,to faktycznie ciężko o takie warunki,jakie się tu zapewnia pracownikom-pot cieknie po genitaliach,nie ma kiedy iść do kibla,zbawcy narodu(w pomarańczowych kamizelkach),którzy nie do końca chyba wiedzą od czego są,nic nie potrafią załatwić,ale za to codziennie latają z kartką i szukają naiwniaków na nadgodziny,na których i tak ich oszukają,brednie na zebraniach,że firma cały czas podnosi jakość oferowanych produktów,a prawda jest taka,że przez normy,jakie są ustalane oraz przez stosunek do pracy jaki prezentują niektórzy pracownicy,efekt jest niestety odwrotny,bo liczą się tylko metry.Kolesiostwo?-jak najbardziej,największe u zasłużonych lizusów,którzy za swoją prawie zerową wiedzę,lekceważący stosunek do wykonywanej pracy,wieczne narzekania jak to firma ich traktuje,ale za to z wieloletnim włażeniem MISTRZOM w zadek,powinni dostać dyplomy i klucze do bram firmy.Mistrz musi się nabiegać?-chyba na szluga,żenada,jedyne parcie jakie ma,to takie żeby się prześlizgnąć do końca swojej zmiany,bo normę,jakość,a przede wszystkim ludzi,za których odpowiada,ma głęboko w rowie.Jak ktoś współpracuje?(chyba jak się podlizuje),to faktycznie ma lepiej.Atmosfera?-jak na Śląsku,można się udusić,połowa ludzi,która tu pracuje,półgłówki,z którymi nie da się normalnie pracować i nic do nich nie dociera,osobiście to chce mi się płakać,ale ze śmiechu,zero ambicji.Co do wypłaty,to na koniec miesiąca system notorycznie się myli,przez co dostajesz kilka stów mniej.Ogólnie to pracę polecam tym,którzy chcą się narobić,ale nie zarobić
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "pilkington szczecin"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Kierowca Kąt

Pruszków

Szczecin

Częstochowa

Władysławowo

Kielce

Kierowca Kielce

Kierowca Bytom

Bytom

Radom

Rzeszów

oferty pracy agencja gliwice plac Piastów odrzanskie Krosno czesci Dział Piotrowice Myślenice apteka Police

Police

Kłodzko

Kraków

Jarosław

Radomsko
Działdowo

Mława

Grzędy Starachowice

Leszno

Świnoujście

Kurier Warszawa

sanden Polkowice

Polkowice

Krosno

Kierowca katb Wrocław

Toruń

Tczew

Asystentka stomatologiczna Białystok izoblok Chorzów animator pieniadza Centrum carfree Kraków

Kołobrzeg

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorsza-praca.com.pl | regulamin