test
Znaleziono 230 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "matex"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
4 sty (miesiąc temu)
4 sty (miesiąc temu)
Bardzo uprzejmie Was proszę o zakończenie tych prywatnych sprzeczek i zajęcie się rzeczami, których dotyczy to forum. Może moglibyście powiedzieć, czy nowo zatrudniona osoba w firmie matex może liczyć na stabilny rodzaj zatrudnienia w firmie. I jak ogólnie prezentuje się atmosfera w tym miejscu między pracownikami - można liczyć na wzajemną pomoc i wsparcie?
użytkownik
30.12.2018 (miesiąc temu)
30.12.2018 (miesiąc temu)
szkoda że sam byłeś zawsze mocny w gębie ale tylko przy flaszce na parkingu a w biurze podkulałeś ogonek, aż w końcu uciekłeś do konkurencji żeby potem dziadować o gadżety firmowe od matexu, czyżby nowa firma nie dawała prezentów że sępisz w starej ?
użytkownik
23.12.2018 (miesiąc temu)
23.12.2018 (miesiąc temu)
Opinia o matex. PPHUWęgorzewo, Zamkowa 26 Witam serdecznie! przeczytałam o tym że w ostatnich dniach matex. PPHU chce zatrudnić osoby do pracy . Jak się tu pracuje?
użytkownik
12.11.2018 (3 miesiące temu)
12.11.2018 (3 miesiące temu)
Jesli chcecie, aby wasze związki, typu narzeczenstwa czy malzenstwa się rozpadły, przyjdzcie do matexu... stara prawda dobrze znana "Chcesz se..xu idź do matexu" sprawdza się w 100%!!!! Na niektórych działach robią same Ku...rwy i zdz...iry !!!!! W szczególności pozdrawiam Anne Januchowska, przez którą właśnie rozpadł się mój związek !!!!! NIE POLECAM !!!!!!!
użytkownik
24.08.2018 (5 miesięcy temu)
24.08.2018 (5 miesięcy temu)
Jestem byłym pracownikiem matex i nie mogę złego słowa powiedzieć o firmie. Stanowisko wiadomo wymagające ale jak w każdej pracy. Ja rozstałem się z firmą pozytywnie, niestety zakończenie współpracy było spowodowane przeprowadzką do innego miasta.
użytkownik
23.08.2018 (5 miesięcy temu)
23.08.2018 (5 miesięcy temu)
Pracuję w biurze matex już ponad rok - nie mogę się zgodzić z niektórymi opiniami.
Nie spotkała mnie jeszcze żadna niemiła sytuacja, wręcz przeciwnie - doceniają tu moją pracę i pozwalają mi się rozwijać zawodowo. Jeżeli ktoś traktuje prace poważnie, wywiązuje się z obowiązków i gra fair to nie ma powodów do narzekania. Osobiście polecam
użytkownik
22.08.2018 (5 miesięcy temu)
22.08.2018 (5 miesięcy temu)
Może pizdeusz coś smaruje. Póki co ma gorsza opinie od matexa a to już potrzeba dziadem być totalnym
użytkownik
12.07.2018 (7 miesięcy temu)
12.07.2018 (7 miesięcy temu)
Ciekawa jestem, dlaczego nikt nie pozostawił opinii o swoim stanowisku pracy? Może jedynym powodem i wyjaśnieniem jest sezon urlopowy i uroki lata, które zachęcają do aktywności na powietrzu, a nie siedzeniu przy klawiaturze komputera. Niemniej jednak w imieniu kandydatów do pracy w Fabryce Mebli matex raz jeszcze proszę o krótką charakterystykę miejsc pracy do obsadzenia.
użytkownik
02.07.2018 (7 miesięcy temu)
02.07.2018 (7 miesięcy temu)
Na stronie internetowej firmy Fabryka Mebli matex znaleźć można ogłoszenia o pracę na stanowiska: stolarz, tapicer, krawcowa. Czy osoby pracujące na podobnych stanowiskach zechciałyby napisać kilka słów na temat warunków pracy oferowanych przez ten zakład, poziomu zarobków jakiego można oczekiwać oraz tego, jaka atmosfera panuje na produkcji, szczególnie jakie są relacje pomiędzy pracownikami różnych szczebli.
użytkownik
25.06.2018 (7 miesięcy temu)
25.06.2018 (7 miesięcy temu)
@Remik Jesteśmy wdzięczni za każdą opinię, która coś wnosi do wątku, bo właśnie temu ma służyć to forum, tzn., wymianie doświadczeń między pracownikami i kandydatami do pracy. Jednak używanie w czyimś kierunku obraźliwych określeń niczemu konstruktywnemu nie służy i takich właśnie wypowiedzi chcielibyśmy unikać. Tym niemniej bardzo zależy nam na każdej waszej opinii, bo każda, nawet najdrobniejsza informacja może być bardzo cenna dla potencjalnych kandydatów. Jeśli masz jakieś informacje na temat pracy w Fabryka Mebli matex, którymi mógłbyś się podzielić, to zachęcam cię do tego.
użytkownik
07.06.2018 (8 miesięcy temu)
07.06.2018 (8 miesięcy temu)
Opinie poruszające kwestie związane z pracą w matex Monika Sobolewska okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!
użytkownik
05.06.2018 (8 miesięcy temu)
05.06.2018 (8 miesięcy temu)
Ponownie muszę Was prosić o rozwagę słów używanych w waszych wypowiedziach w tym wątku. Wielokrotnie są one na granicy lub wprost łamią regulamin https://najlepszyfachowiec.pl/regulamin
Pamiętajcie, że zależy nam na każdej opinii, ale opinie powinny być obiektywne i wnosić jakąś wiedzę dla potencjalnych kandydatów do pracy.
@666 Możesz powiedzieć co Twój komentarz miał wnieść do wątku?
Zobaczcie, że jest kilka osób zainteresowanych pracą w Fabryka Mebli matex, np. @Remik pytał o atmosferę i warunki pracy. Może ktoś mógłby mu opowiedzieć jakieś obiektywne konkrety?
@Pracownik z takim pytaniem to radzę się zwrócić bezpośrednio do HR w firmie. Nie sądzę, żeby na tym forum udzielano odpowiedzi na takie pytania. Możesz nam natomiast opowiedzieć, jak ci się pracuje w firmie?
użytkownik
17.05.2018 (8 miesięcy temu)
17.05.2018 (8 miesięcy temu)
Pyta się unimax o lokal w Bydgoszczy i Grudziądzu a grudnik już rozmawia w Trójmieście po tym jak otwiera Gorzów
matex zielona Góra i Szczecin a Hydrosolar w Gorzowie i drugi w Poznaniu . A gdzie my? Warto popytać dostawców dużo wiedzą.
użytkownik
17.04.2018 (9 miesięcy temu)
17.04.2018 (9 miesięcy temu)
Zachęcam osoby, które są zatrudnione w matex Transport s.c. Monika Sobolewska Tomasz Sobolewski o opisanie nowej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?
użytkownik
16.04.2018 (10 miesięcy temu)
16.04.2018 (10 miesięcy temu)
Jakie dobre cechy wymienicie pracodawcy? Czy pracownicy matex-Transport s.c. na forum mogą odpowiedzieć na to pytanie?
użytkownik
15.04.2018 (10 miesięcy temu)
15.04.2018 (10 miesięcy temu)
Od dawna nikt się nie odzywał, czy to oznacza, że jesteście zadowoleni z pracy P.P.H matex? Co możecie powiedzieć na temat możliwości rozwoju w strukturach tego przedsiębiorstwa? Czy pracownicy mogą liczyć na szkolenia, wyjazdy integracyjne?
użytkownik
03.04.2018 (10 miesięcy temu)
03.04.2018 (10 miesięcy temu)
Gdzie ten intertrend gdzie do Okola zarobki były po 1500zl A w intertrendzie od 2500 do 2800 na obsłudze tak bylo 7lat temu I zamiast iść do przodu to firma się cofa matex płaci więcej tombea koło swaja też na dzień dobry 2500 w miloslawiu też lepsze zarobki
użytkownik
20.03.2018 (10 miesięcy temu)
20.03.2018 (10 miesięcy temu)
@Pi i Sigma, @biały, na forum obowiązuje regulamin (https://najlepszyfachowiec.pl/regulamin) który łamią wasze komentarze. Wasze odpowiedzi zostały zgłoszone do administracji i mogą być usunięte. @stol i @M, co miały na celu wasze komentarze? Nie wnoszą nic do wątku.
@Xyz, jesteś pewien że mówisz o mobbingu? Zgodnie z definicją mobbing to "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników.". Czy takie zachowania miały lub mają miejsce w Fabryka Mebli matex?
użytkownik
17.03.2018 (10 miesięcy temu)
17.03.2018 (10 miesięcy temu)
Czy jest jakiś powód, że od dawna nikt nie pisze? Tak dobrze się pracuje?
użytkownik
14.03.2018 (11 miesięcy temu)
14.03.2018 (11 miesięcy temu)
w prezencie jaki zrobiono matexI dopłacając od 2 lat do budowy na Kolskiej
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "matex"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Kierowca Kąt

Pruszków

Szczecin

Częstochowa

Władysławowo

Kielce

Kierowca Kielce

Kierowca Bytom

Bytom

Radom

Rzeszów

oferty pracy agencja gliwice plac Piastów odrzanskie Krosno czesci Dział Piotrowice Myślenice apteka Police

Police

Kłodzko

Kraków

Jarosław

Radomsko
Działdowo

Mława

Grzędy Starachowice

Leszno

Świnoujście

Kurier Warszawa

sanden Polkowice

Polkowice

Krosno

Kierowca katb Wrocław

Toruń

Tczew

Asystentka stomatologiczna Białystok izoblok Chorzów animator pieniadza Centrum carfree Kraków

Kołobrzeg

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorsza-praca.com.pl | regulamin