test
Znaleziono 26 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "isobar"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
15.06.2018 (8 miesięcy temu)
15.06.2018 (8 miesięcy temu)
Firma stara się trzymać wysokie standardy i pewnie dlatego trzeba się pilnować
użytkownik
15.06.2018 (8 miesięcy temu)
15.06.2018 (8 miesięcy temu)
To zależy od stanowiska, np w IT, to predyspozycja, dnia jeden błąd może oznaczać Twój ostatni dzień w pracy, nie ma możliwości uzdrowienia sytuacji, bo żaden z szefów nie jest zainteresowany tym. Jeśli chodzi o ludzi "nie kierowników", to jest to gromada najbardziej zajefajnych ludzi na świecie, niestety ich szefowie nie są zbyt przyjaźni. Także źle trafisz i będziesz miał stresa. jeśli chodzi o rekrutacji, to zwykła rozmowa, zależy od odpytującego, oraz od stanowiska.
użytkownik
15.06.2018 (8 miesięcy temu)
15.06.2018 (8 miesięcy temu)
Jest niby dużo benefitów, poza płacowych, jak siłownia, piłkarzyi, ale spokoju to tam nie zastacie, raczej to młyn, który pomału sobie tonie.
użytkownik
09.04.2018 (10 miesięcy temu)
09.04.2018 (10 miesięcy temu)
Skoro zostalas oszukana to sa od tego instytucje i masz sprawe wygrana kase dostaniesz spowrotem!! Ty chyba nie wiesz co znaczy FER!! ? Wszystko bylo takie straszne i ty 5 miesiecy to przezylas?skoro nie moglas uzbierac kasy to znaczy ze jestes rozrzutna! Hahaha Sylvus wstyd to co piszesz jest nie powazne.Ja mysile ze wogule nie jestes isobaren wartosciowa sama nie masz szacunku do siebie 5 miesiecy i jeszcze mysilisz o tej firmie nie mozesz zapomniec bo Byla wspaniala, szkoda mi ciebie wejdz na Forum niedowartosciowane brochy hahahahahahi szacunek sie dostaje jak sie kogos szacunkiem darzy z wzajemnoscia! Zycze ci wiecej pewnosci siebie i naucz sie darzyc szycunkiem siebie to bedziesz tez lepiej traktowana!
użytkownik
28.03.2018 (10 miesięcy temu)
28.03.2018 (10 miesięcy temu)
@Zainteresowany, czy zdecydowałeś się złożyć CV do Hypermedia isobar? Jeśli tak napisz proszę coś odnośnie rekrutacji.
Może ktoś z Was pracuje obecnie w firmie i może opisać jaka panuje atmosfera? Jakie zmiany? Czy są dodatkowe benefity dla pracowników?
Czy obecnie rekrutują? Nie widziałam żadnych ogłoszeń na stronie.
użytkownik
23.03.2018 (10 miesięcy temu)
23.03.2018 (10 miesięcy temu)
W dzisiejszych czasach pracownicy coraz częściej oczekują od firmy zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Hypermedia isobar?
użytkownik
20.02.2018 (11 miesięcy temu)
20.02.2018 (11 miesięcy temu)
To zależy na jakie stanowisko, do jakiego teamu i za jakie pieniądze.
użytkownik
19.02.2018 (11 miesięcy temu)
19.02.2018 (11 miesięcy temu)
Jak przedstawia się aktualnie sytuacja w firmie? Warto aplikować?
użytkownik
15.02.2018 (rok temu)
15.02.2018 (rok temu)
Ja na swój sposób jestem pełna podziwu dla tej grupy. Szczególnie dla osób zarządzających. Nie spotkałam się nigdzie z tym, aby w tak krótkim czasie udało się komuś do tego stopnia rozwalić atmosferę i pozbyć się takiej ilości zdolnych ludzi. Serio. Mogli bardzo dużo - wystarczyło z tego umiejętnie skorzystać. Dziś to Titanic - aż przykro patrzeć na to, co dzieje się w środku. Oczywiście - z każdej firmy da się wyciągnąć coś dobrego i tak jest również w przypadku Dentsu, jednak cena nie warta jest gry. Mnóstwo osób kończy z wypaleniem zawodowym, finansowo nie są raczej konkurencyjni + znaczna większość funkcjonuje na śmieciówkach. Projekty są fajne i bardzo rozwijające, ale nie ma komu ich wykonywać (czyt. blokada na zatrudnienia, blokada na awanse, blokada na podwyżki i tak w kółko). Skutkuje to tym, że zamiast wykonywać pracę za siebie, wykonuje się pracę za 2-3 osoby, a o gratyfikacji finansowej można pomarzyć. Temat rzeka. Kiedyś było super - dziś raczej nie polecam (isobar)
użytkownik
02.01.2018 (rok temu)
02.01.2018 (rok temu)
Odplatnosc 180 za miesiac! Godzin jest wiecej minimum170 180 ! Za zakwaterowanie jest odciagniete z wyplaty.prace polecam poczatki sa wszedzie cieszkie;ale nie jest tak okropnie jak tu Jedna isobaren sie wypowiada! Co do Rambo to nie poznalam jej Jako brygadzistki stoji i pracuje jak kazdy iny wiec nie Ma sie czego back:)pozdrawiam
użytkownik
05.12.2017 (rok temu)
05.12.2017 (rok temu)
Firma upada, najpierw sama pozbywała się klientów, a teraz klienci jej, przegrywane przetargi, zwalnianie specjalistów - zostawianie juniorów na UOD. Reszta osób sama odchodzi. Trochę korpo atmosfery, brak dress codu, "klient ale nie każdy to nasz Pan". Co pół roku nowy "uzdrowiciel", który nic nie wnosi. Bez totalnych zmian firma z wielkiej zamienia się w małą agencyjkę w której pracują tylko juniorzy.
użytkownik
10.11.2017 (rok temu)
10.11.2017 (rok temu)
Uwaga! Ten okret tonie! Bylo fajnie ale obecnie atmosfera niesprzyjajaca! Czesc ludzi pozwalnianych czesc zaczyna uciekac sama
użytkownik
06.10.2017 (rok temu)
06.10.2017 (rok temu)
Nie polecam
użytkownik
10.05.2017 (rok temu)
10.05.2017 (rok temu)
Moja opinia dotyczy Hypermedia (technologicznej), nie isobar (kreatywnej, strategicznej, mediowej).

Opinie dotychczasowe są różnej jakości. Pracuję tu od kilku lat - opowiadając realnie o firmie i zespole, widzę to tak.

Zarobki przez ostatnie 2 lata poprawiły się, kiedyś średnia i poniżej średniej rynkowej teraz średnia to minimum, a osoby z większym doświadczeniem są "cementowane" podwyżkami na poziomie powyżej rynku. Potwierdzam to co napisał Jacek - kandydatom radzę wywalczyć więcej na starcie bo potem podwyżki mają procentowe limity.

Atmosfera bardzo w porządku – luźno, mimo nawału pracy jest czas na papierosa, kawę, wyjście na lunch czy przegadanie problemów z kolegami – nie wymagają pracy po godzinach – ale jak to się juz zdarzy (a czasem tak jak wszędzie sie zdarza) to spokojnie można odebrać dzień wolny w przyszłości bez wykorzystania urlopu.

Szefostwo w pasującym wieku do zatrudnionych czyli ok. 30-35 lat.
Nie ma dresscodu, każdy chodzi ubrany jak chce, koszula/garnitur czasem na spotkanie do klienta.

Technologie (w końcu to firma it) na dobrym poziomie - duży nacisk na JS/.net oraz wszystkie aspekty szeroko rozumianego eCommerce.

Projekty nie są skomplikowane i większość trwa do kilku miesięcy, zdarzają się kobyły na rok - 2 lata ale to wyjątki.

Jest praca zdalna (można ustawić sobie na stałe jakieś dni z domu, można punktowo załatwić pracę z domu, nawet i na tydzień – i pracować z zagranicy)

Ogólnie bardzo polecam.

Biuro i lokalizacja wielki plus - poza mordorem, z łatwym dojazdem i sporo miejsc parkingowych, budynek tak jak opisali - lux, siłownia, przedszkole, stołówka, ślizgawka, masaże, generalnie części rzeczy nie spodziewałbym się w Warszawie, a tu już są.

Podróże - wielu developerów oraz PMów lata po świecie w ramach realizowania projektów - ja się nie spotkałem z tym w innych firmach.

Ludzie - panuje bardzo dobry klimat i widać wyraźnie, że o to firma dba.

Pensja i benefity - jest dobrze, ale wiadomo zawsze się znajdzie ktoś kto powie, że gdzie indziej jest lepiej :)
użytkownik
06.03.2017 (rok temu)
06.03.2017 (rok temu)
wszyscy uciekają z tego tonącego statku - chamstwo, brak planowania, tyranie ludźmi, nieludzkie podejście, mdlenie po prezentacji przetargowej, udawanie i lizustwo, podkładanie świń to codzienność. Większość musi płacić za psychoanalityka po pracy w isobar. Przypadek? Nie sądzę.
użytkownik
17.01.2017 (2 lata temu)
17.01.2017 (2 lata temu)
Same korposzczury, bleh - od ich gadki uszy wiedna :/
użytkownik
12.01.2017 (2 lata temu)
12.01.2017 (2 lata temu)
Ta firma to kabaret, same korposzczury, bleh. Wytrzymałem tam kwartał, rzyg!!!
użytkownik
08.12.2016 (2 lata temu)
08.12.2016 (2 lata temu)
Cześć. Bardzo byś mi (i innym) pomógł sugerując o jaka stawkę początkowa należy walczyć. W przypadku osoby zatrudnionej na cały etat, bez większego doświadczenia w branży.
Poza tym czy godziny pracy są jakoś normowane? Podobno czas pracy jest ustalany w zależności od wykonania pracy, to oznacza że nic nie dostanę za nadgodziny?
Pozdrawiam!
użytkownik
19.04.2016 (2 lata temu)
19.04.2016 (2 lata temu)
Hypermedia isobar to naprawdę nowoczesna i rozwojowa firma. Jeżeli @jóźwik do tej pory nic nie wiesz to mogę ci powiedzieć że szukają ludzi na wiele stanowisk. Np. Tester-ux, Group Account Manager, fronted Developer i wiele innych. Najlepiej wejdź na ich stronę i złóż aplilację
użytkownik
15.09.2015 (3 lata temu)
15.09.2015 (3 lata temu)
ale koledzy i koleżanki, nie wyżywajmy się tutaj ze swoich boleści, ja proszę o obiektywne informacje jak faktycznie sytuacja w firmie wygląda, bo chcę się tam zatrudnić, ale widzę, że od kwietnia zapadła cisza... macie jakieś info czy może szukają kogoś do pracy, czy póki co zostaje stara kadra, proszę o info
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "isobar"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Kierowca Kąt

Pruszków

Szczecin

Częstochowa

Władysławowo

Kielce

Kierowca Kielce

Kierowca Bytom

Bytom

Radom

Rzeszów

oferty pracy agencja gliwice plac Piastów odrzanskie Krosno czesci Dział Piotrowice Myślenice apteka Police

Police

Kłodzko

Kraków

Jarosław

Radomsko
Działdowo

Mława

Grzędy Starachowice

Leszno

Świnoujście

Kurier Warszawa

sanden Polkowice

Polkowice

Krosno

Kierowca katb Wrocław

Toruń

Tczew

Asystentka stomatologiczna Białystok izoblok Chorzów animator pieniadza Centrum carfree Kraków

Kołobrzeg

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorsza-praca.com.pl | regulamin