test
Znaleziono 27 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "homeglobal"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
03.07.2018 (6 miesięcy temu)
03.07.2018 (6 miesięcy temu)
@Nikt ważny Bardzo serdecznie dziękuję Ci za tę wyczerpującą i bez dwóch zdań merytoryczną ocenę pracy w homeglobal.com. Jestem pewny, iż z pewnością pomożesz nią wielu użytkownikom forum, którzy są zainteresowani aplikowaniem do nich. Z Twojej wypowiedzi jasno wynika, że warto tam aplikować - może zatem wiesz, czy obcenie prowadzą rekrutacje i na jakie stanowiska?
@Someone A jesteś pracownikiem w tej firmie?
użytkownik
20.06.2018 (6 miesięcy temu)
20.06.2018 (6 miesięcy temu)
Firma przede wszystkim sprzedaje szmelc typu kremy na zmarszczki czy tabletki, jakieś pasty itp. na odchudzanie. Także podobno kursy do nauki języków w ultra szybkim, ekspresowym wręcz tempie.

Nigdy mnie to aż tak bardzo nie interesowało. Nawet kiedyś mnie przyjęli do pracy jak jeszcze nie przenieśli się z ul. Łuckiej 15 i siedzieli wszyscy na drugim piętrze. Co ciekawe podobno reszta firmy siedziała też w tym samym budynku, ale pod innym adresem, bo wejście jest od Prostej (bodajże 32).

Właścicieli wszystkich powiązanych ze sobą spółek jest 5ciu czy 6ciu.
użytkownik
19.06.2018 (7 miesięcy temu)
19.06.2018 (7 miesięcy temu)
Pewnie Grzegorz, chętnie odpowiem.

Co do wynagrodzenia, muszę przyznać, że jest godne. Nawet bardzo godne. Masz płacone za każdą przepracowaną godzinę. Jest to stała kwota, której nie wolno podawać, gdyż jest zależna od rynku na którym pracujesz. Mogę powiedzieć, że jest to dobra kwota. Ja jestem zadowolony. Dodatkowo masz prowizję od sprzedaży. To już wg Twoich wyników i wewnętrznych zasad. Muszę przyznać, że wszystko potrafi się zamknąć w sporej kwocie. Nawet kwota 9.600 pln, o której wspomniał jeden z wcześniej wypowiadających się Panów jest realna. Moje zarobki są z reguły dużo niższe, aczkolwiek nie mam prawa narzekać. Co do zarobków na innych stanowiskach, nie potrafię się wypowiedzieć, gdyż nigdy z nikim nie rozmawiałem na ten temat.

Proszę nie zrozumieć źle mojej poprzedniej wypowiedzi. Absolutnie nie miałem na celu zniechęcać kogoś do tej pracy. Chciałem jedynie rzetelnie przedstawić sytuację oraz odnieść się do wypowiedzi jednej z Pań.

Jak wszystko inne, Firma ma dobre i złe strony. Przykładowo:
-umowa zlecenie= elastyczny grafik, nieco większa kwota na rękę, ale mniejszy pakiet socjalny. Chociaż może się coś zmieniło, gdyż były zmiany przepisów. Na plus dla firmy, że zgodziła się pokryć koszty obowiązkowych ubezpieczeń emerytalnych (o ile dobrze pamiętam). Kwota netto de facto się nie zmieniła a okres pracy wlicza się do stażu. Z drugiej zaś strony, kiedy jest się chorym nie przysługuje płatne zwolnienie lekarskie. Chociaż możliwe, że i tu się coś zmieniło. Nie zagłębiałem się w to. W trakcie choroby, nie proszę Pani Doktor o wystawienie zwolnienia, gdyż ono jest honorowane tylko w przypadku umów o pracę (chyba). Przy tym typie umowy, nie przysługuje również płatny urlop, także w tej firmie trzeba się liczyć z tym, że kiedy chcemy podróżować, bądź zachorowaliśmy odbije się to na kondycji naszego portfela. Także przed podjęciem pracy warto by rozważyć, co jest dla nas w danym momencie najlepsze. Moim skromnym zdaniem, jest to fajna opcja dla studentów. Nieco gorsza dla osób po studiach, które potrzebują większej stabilizacji.

Co do sytuacji przez mnie opisanych one faktycznie mi się przytrafiły. Byłoby jednak nieuczciwym mówienie, że zdarzają się one codziennie. Chociaż faktycznie dominuje korporacyjny sposób podejścia do człowieka. Mówiąc szczerze, potrafi być to stresujące. Warto nad tym pomyśleć przed podjęciem pracy.

- System premiowy. Tutaj sytuacja jest analogiczna. Z jednej strony, motywuje do pracy. Im więcej się uda sprzedać, tym więcej zarobimy. Z drugiej strony istnieje wiele czynników, które na wysokość premii mogą wpływać ujemnie, co równie skutecznie potrafi zdemotywować. System ten był również kilkukrotnie zmieniany. To również warto mieć na uwadze. Muszę uczciwie powiedzieć, że osoba mająca talent do sprzedaży zarabiała bardzo dużo bez względu na kształt owego systemu.

-Awanse. Tak jak wcześniej wsppmniałem. Na kierowniczych stanowiskach są osoby, nie będące adekwatnymi na te stanowiska, aczkolwiek zdarzyło mi się poznać kilka osób (kierowników), którzy byli bardzo otwarci i sprawiedliwi. Tutaj naprawdę nie ma chyba reguły. Z moich obserwacji wynika jednak, że do tej drugiej grupy należą jednak tzw. "Perełki" a niestety przeważa pierwsza grupa.

Podsumowując:
Zarobki są godne. Potrafią być wysokie. System premiowy stanowi fajny dodatek do pensji, aczkolwiek jest on bardzo zmienny i wpływa na niego wiele czynników. Cały czas mówię o moim stanowisku, które jest najniższym w firmie. Jest to wypowiedź z perspektywy szeregowego pracownika. W odniesieniu do innych, bardziej odpowiedzialnych stanowisk kompletnie się nie odnosi.

Przepraszam wszystkich za tak długi wpis. Mam nadzieję, że moja opinia będzie stanowiła dobry punkt odniesienia przy podejmowaniu decyzji o podjęciu pracy w wyżej wspomnianej firmie.

Generalnie, nie ma czego się bać :). Zawsze może być gorzej
autor
18.06.2018 (7 miesięcy temu)
18.06.2018 (7 miesięcy temu)
@Nikt ważny Dziękuję Ci serdecznie za tak szczegółową opinię. Szczególnie negatywy współpracy z homeglobal.com, opisane tak dokładnie, będą niezwykle pomocne dla każdego, kto będzie chciał złożyć swoją aplikację do tego właśnie pracodawcy. Plusy oczywiście są również ważne, jednak wiadomo, że atmosfera w miejscu pracy oraz traktowanie podwładnych jest istotnym czynnikiem motywującym, tak jak premie. Może chciałbyś jeszcze dodać co nieco na temat wynagrodzenia, jakie jest oferowane nowym pracownikom?
użytkownik
18.06.2018 (7 miesięcy temu)
18.06.2018 (7 miesięcy temu)
@Grzegorz
Pytanie nie jest skierowane do mnie, aczkolwiek potrafię Ci na nie odpowiedzieć.

O tej firmie można powiedzieć o wiele więcej złego niż dobrego.

Pani Współpracownik wspominała coś o pro-ludzkiej atmosferze... Uwierz mi, jeżeli jesteś szeregowym pracownikiem, nie będziesz traktowany jako równorzędny partner do czegokolwiek. Będziesz kontrolowany/oceniany pod dokładnie KAŻDYM aspektem. Czas pracy będzie Ci wyliczany co do sekundy. Ja miałem takie akcje, że aplikacja pokazywała, że zamiast przykładowo 8h, miałem przepracowane 7:52h. Każdemu zdarzy się spóźnienie itd. Każdy jest człowiekiem, natomiast wg mojej przełożonej nie byłem godzien takiego traktowania w związku z czym ten konkretny dzień policzyła mi jako 7,5h zamiast 8. Druga sprawa związana z czasem pracy. Aplikacja liczy Ci dokładnie wszystko. Oczywiście będzie Ci wypominana każda przerwa oraz każdy moment, w którym nie dzwonisz/rozmawiasz z klientami. Normy z miesiąca na miesiąc są coraz bardziej restrykcyjne.
Ostatnio miałem jeszcze jedną ciekawą sytuację. Mianowicie zachorowałem i nie było mnie tydzień w pracy. Pomijam fakt, że firma nie płaci za zwolnienia chorobowe. Z tym się już pogodziłem. Reakcja mojego przełożonwgo była natomiast genialna. Otwarcie zapytał, kiedy mam zamiar NADROBIĆ ten czas, w którym byłem chory. To samo tyczy się urlopów. Przełożeni oczekują, że każdy urlop będziesz nadrabiał (przy umowie zlecenie/ o dzieło). Jest to kolejny przykład na to, że nie jesteś dla nich człowiekiem. Co najwyżej niewolnikiem, który musi zarobić na siebie i jeszcze na cały "sztab" ludzi stojących nad nim (przełożony tudzież przełożeni, menagerowie, trenerzy i cała caaaałaaaa rzesza ludzi, którzy nie wnoszą nic konkretnego).

Kolejna kwestia. Będziesz oceniany za każde słowo w rozmowie z klientem. Firma szuka.coraz to nowszych sposobów na obcinanie pracownikom prowizji od sprzedaży. Jednym z nich są "oceny pracy". Jest cała lista magicznych słów, którę powodują, że cała rozmowa jest oceniona na 0. Oczywiście, jeżeli średnia z ocen jest poniżej pewnego pułapu, prowizja jest Ci odpowiednio ucinana. Osoby, będące w dziale zajmujacym się owymi ocenami mają najprawdopodobniej % od obciętych prowizji, zatem siłą rzeczy również nie licz na ludzkie traktowanie z ich strony.

Nie czujesz się tam jako człowiek. Pracownicy wyższego szczebla mają czas, żeby sobie spacerować z lewa do prawa po budynku. Ty natomiast zastanawiasz się, czy lepiej będzie zjeść czy pójść do łazienki, gdyż na obie czynności nie wystarczy Ci przerwy (przekroczenie dozwolonego % przerwy warunkuje obcięcie prowizji).
Także sam oceń, czy Szanowna Pani Współpracownik mówi prawdę...

Przejdę teraz do plusów tej firmy, gdyż takie też są:

- Ludzie z różnych krajów. Ja, jako obcokrajowiec nie czułem się dzięki temu wyalienowany. Dodatkowo możesz zawrzeć fajne znajomości, ale to też nie ze wszystkimi, bo tzw. "Strzelanie z ucha" jest dość częstą praktyką

- Pensja jest płacona na czas.

-Niektórzy przełożeni znają Twój język ojczysty. Ja na początku nie potrsfiłem mówić po polsku. Moja na tamten czas szefowa mówiła w moim języku, dzięki czemu nie było bariery komunikacji. Ten punkt tyczy się tylko części pracowników wyższego szczebla. Część z nich mówi po polaku jeszcze gorzej ode mnie :D (taka malutka zlośliwość z mojej strony)

Podsumowując. Nie jest to ani praca ani firma marzeń. Jeżeli masz możliwość, spróbuj poszukać czegoś innego. Natomiasta, kiedy tak jak ja, pochodzisz z innego, biednego kraju znajdziesz tu jako-taką stabilizację. Ja jak narazie muszę się pogodzić z tskim traktowaniem, stresem (z jednej stony klienci z drugiej ta korporacja) i relatywnie ciężką pracą. Nie ukrywam jednak, że gdyby pojawiła się możliwość podjęcia innej pracy, poważnie bym się nad nią zastanowił.

Pozdrawiam Cię Grzegorz i wierzę, że weźmiesz moją wypowiedź pod uwagę.

Co do osób związanych w jakikolwoek sposób z firmą, chcę tylko powiedzieć, że nie miałem na celu nikogo urazić. Chciałe tylko wyrazić swoją opinię i mój osobisty punkt widzenia.
autor
08.06.2018 (7 miesięcy temu)
08.06.2018 (7 miesięcy temu)
@Janette Jaki jest konkretnie powód tego, że tak się wypowiadasz o pracy w firmie homeglobal.com?
Nie napisałaś za wiele szczegółów. Czy chodzi tylko o atmosferę? Ponadto, czy jesteś pewna, że nie da się napisać nic pozytywnego na temat pracy tutaj?
Będę Ci wdzięczny za odpowiedź.
użytkownik
07.06.2018 (7 miesięcy temu)
07.06.2018 (7 miesięcy temu)
Zgadzam sie z Toba Someone. Pracowalam w tej firmie i nikomu absolutnie nie polecam. Niektorzy znajomi ktorzy nadal tam sie mecza szukaja juz nowej pracy. Wiekszosc osob ktorzy sa team leaderami znalazla sie tam przez przypadek albo przez lozko albo poprostu bo lizala xxxxxxx szefostwu. Nie traktuja Cie jak czlowieka tylko numer to robienia KPI a jak juz zrobisz to KPI i tak znajda jakis powod zeby uciac prowizje i wziac sobie ja do kieszeni. Oczywiscie ze adres firmy jest tajny ( nawet kurierom nie mozna podawac nazwy firmy z adressm na Kruczkowskiego). Panuje tam atmosfera terroru zaklamania i ciaglej presji.
użytkownik
12.05.2018 (8 miesięcy temu)
12.05.2018 (8 miesięcy temu)
Coraz większa liczba firm zdaje sobie sprawę, jak ważne dla pracowników mogą być benefity pozapłacowe. Czy homeglobal.com jest takim przedsiębiorstwem?
użytkownik
11.04.2018 (9 miesięcy temu)
11.04.2018 (9 miesięcy temu)
w drugim miesioncu pracy zarobilem razem z proviziom bez wysilku 9.600 pln netto.
zprzedawalem na zagranicznym rynku.
bob 514 706 316
użytkownik
22.03.2018 (9 miesięcy temu)
22.03.2018 (9 miesięcy temu)
Ewidentnie szukają naiwniaków, którzy zgodzą się na marną podstawę w nadziei na wysokie prowizje (których zapewne nie będzie). Nie idźcie tam, bo najprawdopodobniej tylko zmarnujecie czas oraz pieniądze na dojazdy i nic nie zarobicie albo skapną Wam jakieś marne ochłapy za próbę wciskania ludziom niesprzedawalnych produktów (dobry produkt sprzedaje się sam i nie trzeba go nikomu wciskać przez telefon). O wyjątkowej desperacji firmy świadczy to, że oferują bodajże 1000 zł za podesłanie im kandydata. To może oznaczać tylko jedno: nikt mający do siebie minimum szacunku nie chce tam pracować i każdy omija tę firemkę szerokim łukiem. :D
użytkownik
06.03.2018 (10 miesięcy temu)
06.03.2018 (10 miesięcy temu)
Czy ktos wie gdzie w Lublinie jest oddzial??
użytkownik
24.02.2018 (10 miesięcy temu)
24.02.2018 (10 miesięcy temu)
Posiadasz bieżące informacje na temat wynagrodzenia w homeglobal.com? Twoja opinia może być bardzo pomocna.
użytkownik
08.01.2018 (rok temu)
warszawa, kruczkowskiego 2
użytkownik
23.12.2017 (rok temu)
23.12.2017 (rok temu)
Koleżanko, nawet nie wiesz w jakim bagnie pracujesz. Brak umów o prace, zatajanie informacji w KRS, kilkanaście spółek w tym samym biznesie - umowe podpisujesz z jedna, pracujesz dla innej, produkty to szmelc który powinien sie sprzedawać przez mango (zreszta jesteście niczym innym niż zwykłym audio-tele czy tam teleaudio), wyłudzanie danych ludzi, którzy w życiu nie kupiliby podobnych rzeczy. Do tego kadra - jedna pani z HR przyszła z któregoś projektu ze słuchawki i powinna tam jak najszybciej wrócić, bo o rekrutacji nie ma zielonego pojecia a jest podobno HR business partnerem LOL. Szefostwo co najmniej podejrzane i cześci z nich nie ma na papierze w KRS. Lokalizacja w Warszawie oficjalnie jest tajna. Czego sie boicie?
użytkownik
08.11.2017 (rok temu)
08.11.2017 (rok temu)
Weszłam z ciekawości zobaczyć jakie opinie piszą o firmie w której pracuje. Otóż same bzdury. Aby rozwiać wszystkich wątpliwości wyjaśnię - siedziba firmy mieści się w Warszawie i to prawda, w Lublinie mieści się oddział firmy i nie widzę w tym nic złego - wiele firm posiada oddziały w różnych miastach i nie jest to oszustwo. Osobiście wszystkich którzy chcą pracować w luźnej, pro-ludzkiej atmosferze zachęcam do aplikowania . A Wy drodzy hejterzy jeżeli nie wiecie to się nie wypowiadajcie @Someone . Pozdro
użytkownik
02.11.2017 (rok temu)
02.11.2017 (rok temu)
Wciskają różnego rodzaju suplementy na odchudzanie, na porost włosów, na przybranie mięśni w cenach 10x wyższych od rynkowych. Oszuści.
użytkownik
20.09.2017 (rok temu)
20.09.2017 (rok temu)
Oczywiście że oszuści. Siedziba firmy która zarządza "firmą" homeglobal jest w Warszawie. W Lublinie nie uwidzisz.
użytkownik
05.09.2017 (rok temu)
05.09.2017 (rok temu)
Ciekawe, że Lublin, choć na stronach nic nie podają?!
Chyba to nie kolejni oszuści? Coś jak padłe Alma Mater....
użytkownik
03.05.2017 (rok temu)
03.05.2017 (rok temu)
Lublin
użytkownik
22.04.2017 (rok temu)
22.04.2017 (rok temu)
http://www.infopraca.pl/praca/doradca-linii-ezoterycznej-ze-znajomoscia-jezyka-bulgarskiego-lub-wloskiego-wegierskiego-slowen/warszawa/14175486
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "homeglobal"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Świnoujście

Kurier Warszawa

sanden Polkowice

Polkowice

Krosno

Kierowca katb Wrocław

Toruń

Tczew

Asystentka stomatologiczna Białystok izoblok Chorzów animator pieniadza Centrum carfree Kraków

Kraków

Szczecin

Kołobrzeg

Katowice

omida Warszawa

Lubin

uber nowy maz Dwór

Przasnysz

biurowa wlochy Warszawa wlochy Warszawa

Mysłowice

masazysta Poznań

Kielce

opiekunka Łódź

Pilica

Częstochowa

Nauczyciel wspomagajacy Gliwice

uber Kraków

Lublin

sare Rybnik

Zabrze

iglotex Dąbrowa Sprzątaczka Rybnik

Rybnik

Puławy

Dobczyce

parking Okęcie

Opole

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorsza-praca.com.pl | regulamin