test
Znaleziono 79 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "gronowski"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
14.11.2018 (2 miesiące temu)
14.11.2018 (2 miesiące temu)
Duża fachowość i profesjonalność .Realizacja projektu zgodna z ustalonym terminem. Z czystym sumieniem polecam tę firmę
użytkownik
13.11.2018 (2 miesiące temu)
13.11.2018 (2 miesiące temu)
Oczekujemy na aktualne wieści odnośnie firmy Gronitex Usługi Kamieniarskie Dariusz gronowski w mieście Inowrocław. Czy coś teraz zmieniło się jeśli chodzi o pracę u nich, bo nie ma nowych informacji od Was!
użytkownik
22.02.2018 (10 miesięcy temu)
22.02.2018 (10 miesięcy temu)
Podałby ktoś z Was jakieś rady odnośnie rekrutacji w Firma Handlowa AUTO CENTER Piotr gronowski? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.
użytkownik
12.01.2018 (rok temu)
12.01.2018 (rok temu)
Pracodawca nie umożliwia żadnej ścieżki kariery dla obecnych pracowników. Zatrudnia osoby z zewnątrz na poszczególne stanowiska choć wielu pracowników chciałoby poznać charakter pracy na innych stanowiskach w innych dzialach, np wieloletni pracownik magazynu chętnie podjął by się pracy na stanowisku sprzedawcy, wieloletni pracownik na stanowisku sprzedawcy chętnie by wyjechał w teren jako przedstawiciel. Tymbardziej, że osoby takie zaznajomione są juz z asortymentem, baza klientów oraz co ważne systemem oraz programem, na którym owa firma pracuje. Żadnego rozwoju. Żadnej ścieżki kariery. Żadnych podwyżek. Żadnych konkretnych umów o pracę.
użytkownik
03.10.2017 (rok temu)
03.10.2017 (rok temu)
Nie polecam. Adwokat nie staranny. Nie chodzi na sprawy.
użytkownik
19.09.2017 (rok temu)
19.09.2017 (rok temu)
Unikać jak ognia. Mobbing, najnizsza, umowa zlecenie z odpowiedzialnoscia finansową. Brak przerw i wiele wiele więcej.
użytkownik
21.11.2016 (2 lata temu)
21.11.2016 (2 lata temu)
Dlatego teraz tylko zatrudniają niepełnosprawnych z terenu Gdynii żeby mieli blisko i z tych 1500 za dużo nie wydawali na przejazdy. Polska firma, która zarabia miliony a żydzi na normalne pensje dla pracowników. Dziwie się że w ogóle w tej Polsce jeszcze ktoś chce pracować. Mam nadzieję że piszesz o Inter Cars z Hutniczej?
użytkownik
31.10.2016 (2 lata temu)
31.10.2016 (2 lata temu)
Opinia o gronowski Paweł, mgr. Gabinet psychoterapii
Bielsko-Biała, gen. Kustronia 15 lok. 2

Szanowni Państwo, Ze względu na pogarszający się stan zdrowia skorzystać z usług "gronowski Paweł, mgr. Gabinet psychoterapii". Czy ktoś z państwa korzystał z usług gronowski Paweł, mgr. Gabinet psychoterapii. Czy była miła atmosfera?
użytkownik
13.09.2016 (2 lata temu)
13.09.2016 (2 lata temu)
Praca nadaje się do okresu przsejściowego ale nie na dłuższą metę, to co tam się dzieje to przerost formy nad treścią, pozdrawiam kierowników co sobie biorą wolne na zmianę, magazynierzy tyrają 8 godzin i nie przysługuje Ci żadna przerwa! A jak pójdziesz coś zjeść to szanowny Pan M. ma ból d***y że nikt nie wybiera. Oferują umowę zlecenie i 1500 zł brutto, pracujesz 2 soboty w miesiącu, które są już wliczane w te 1500 zł haha, Już nie wspominając o szanownym Panie R, który z racji tego że jest zastępcą dyrektora próbuje Ci wmówić że jesteś idiotą. Podsumowując typowa praca fizyczna za psie pieniądze.
użytkownik
02.05.2016 (2 lata temu)
02.05.2016 (2 lata temu)
Doktor wyrywał mi dolną ósemkę wczoraj, więc piszę na świeżo. Sam zabieg był średnio przyjemny, ale rozumiem, że mój przypadek do najłatwiejszych nie należał (ukruszona korona, ząb próchniczy, ząb tzw. leżący). Za to zupełnie nie rozumiem, jak można po wszystkim odesłać pacjenta bez informacji o możliwych powikłaniach typu szczękościsk, suchy zębodół i bez antybiotyku na wszelki wypadek. O przeciwbólowych tabletkach już nie wspomnę. Na prośbę o zwolnienie lekarskie doktor nieomal mnie wyśmiał, a potem nawet skomentował z kolejnym pacjentem, jak już wyszłam z gabinetu. Ekstrakcja ósemki nie jest wskazaniem do zwolnienia, jego zdaniem. Nie przespałam nocy, bo miałam ciągły ślinotok, przełykanie śliny powodowało ból gardła, bo opuchłam od środka, dostałam szczękościsku, zębodół ćmi i pulsuje. Rano poszłam do lekarza rodzinnego i dostałam zwolnienie na 5 dni i antybiotyk Clindamycin oraz poradę, ze jeśli szczękościsk nie odpuści to jechać na laryngologię do szpitala. Pana gronowskiego poradziła mi koleżanka, więc uznałam, że skoro sprawdzony, to nie ma się czego bać. Stało się jednak inaczej. Mam jeszcze drugą ósemkę do wyrwania, ale do pana gronowskiego na pewno już się nie udam.
użytkownik
28.09.2015 (3 lata temu)
28.09.2015 (3 lata temu)
szkoda kolan gronowskich
użytkownik
24.09.2015 (3 lata temu)
24.09.2015 (3 lata temu)
Zazwyczaj nie wystawiam opinii bo mi się nie chce :) Tym razem zrobię wyjątek: wyrywana ósemka dolna. wycinanie kości, piłowanie korony, dłutowanie... nic nie poczułem. żadnych powikłań a i cena za usługę "nie wzięta z kosmosu" polecam.
użytkownik
04.09.2015 (3 lata temu)
04.09.2015 (3 lata temu)
Super specjalista, usunął mi zęba w parę sekund bez żadnego problemu pomimo tego, że był rozwiercony i zostawiony otwarty przez innego dentystę.. Znieczulenia nie żałował. Zero bólu po wyrwaniu.
użytkownik
30.08.2015 (3 lata temu)
30.08.2015 (3 lata temu)
Odradzam tego Dentystę ! leczyłem się u niego przez prawie rok. Zalecił mi plomby amalgamatowe, bo są najmocniejsze, po pół roku zaczynały wypadać i próchnica pod spodem, gdy zgłosiłem się z okropnym bólem dolnej szóstki, którą robił 3 miesiące wcześniej - wypierał się że jej nie robił. w końcu ząb został umartwiony, a szanowny pan nawet nie usunął martwych korzeni, bo twierdził, że nie ma takiej konieczności. Człowiek faktycznie sympatyczny, ale specjalista marny i gabinet słabo wyposażony. Lubi robić na żywca, nie lubi dawać znieczuleń.
użytkownik
18.07.2015 (3 lata temu)
18.07.2015 (3 lata temu)
Dlaczego jak PIP przyszła do firmy Groneko to właściciele firmy o tym wiedzieli i dali ludziom wolne a inni mieli się pochować. Dlaczego panami gronowskimi nie zainteresuje sie PIP, Inspekcja Samochodowa, Policja , Prokuratura - jak myślicie dlaczego ??????
użytkownik
26.06.2015 (3 lata temu)
26.06.2015 (3 lata temu)
Wspaniały lekarz, leczy uzębienie męża, moje i mojej córki od wielu lat. Innego lekarza nie będę szukała dopóki Pan doktor będzie leczył. Już kilka razy leczył kanałowo zęby mojej córki i nic nie bolało
użytkownik
20.09.2014 (4 lata temu)
20.09.2014 (4 lata temu)
NIE POLECAM! Bolał mnie ząb, więc szukałam w internecie dobrego dentysty, który mnie dosyć szybko przyjmie. Pan Doktor szybko przyjął - to właściwie jedyny plus. Stwierdził, ze zęby mam zdrowe, oprócz jednego, który wyrwał. Wyrywanie - znieczulenie nieskuteczne, bolało strasznie, na co reakcja doktora - żartobliwe ,,musi boleć". Gabinet wyposażony słabo, bardzo słabo i nic nie pomoże tu nawet telewizor na fotelem. Po miesiącu poszłam do innego lekarza i okazało się, że ząb, który podejrzewałam o psucie się już na wizycie u Pana Doktora, rzeczywiście jest zepsuty - więc albo wzrok nie ten i pora skończyć zawód albo kompletna nieuwaga i pomijanie trudno dostępnych miejsc podczas przeglądu.
użytkownik
02.07.2014 (4 lata temu)
02.07.2014 (4 lata temu)
Miły, cierpliwy i konkretny. Po prostu świetny psycholog. Czuć jego zaangażowanie i potrafił mi pomóc.
użytkownik
17.06.2014 (4 lata temu)
17.06.2014 (4 lata temu)
Pan Paweł to świetny specjalista. Potrzebowałam pomocy i ją dostałam. Jest miły i cierpliwy. Jeszcze raz dziękuję
użytkownik
28.05.2014 (4 lata temu)
28.05.2014 (4 lata temu)
Nie dość, że świetny specjalista, to jeszcze do tego super sympatyczny gość. Z nim nawet zabieg wyrywania ósemki wspominam super:)
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "gronowski"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Świnoujście

Kurier Warszawa

sanden Polkowice

Polkowice

Krosno

Kierowca katb Wrocław

Toruń

Tczew

Asystentka stomatologiczna Białystok izoblok Chorzów animator pieniadza Centrum carfree Kraków

Kraków

Szczecin

Kołobrzeg

Katowice

omida Warszawa

Lubin

uber nowy maz Dwór

Przasnysz

biurowa wlochy Warszawa wlochy Warszawa

Mysłowice

masazysta Poznań

Kielce

opiekunka Łódź

Pilica

Częstochowa

Nauczyciel wspomagajacy Gliwice

uber Kraków

Lublin

sare Rybnik

Zabrze

iglotex Dąbrowa Sprzątaczka Rybnik

Rybnik

Puławy

Dobczyce

parking Okęcie

Opole

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorsza-praca.com.pl | regulamin