test
Znaleziono ponad 1000 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "ford"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
31.12.1969 (49 lat temu)
31.12.1969 (49 lat temu)
ja polecam serwis ford wikar jest na prawdę godny polecenia , nie wiem jak to jest od strony pracownik ale klientów traktują z szacunkiem ,polecam zaglądnąć tutaj http://wikar.pl/ jest to ich główna strona , często można napotkać promocje
użytkownik
31.12.1969 (49 lat temu)
31.12.1969 (49 lat temu)
Polecam salon i serwiu samochodowego ford Wikar. Jestem bardzo zadowolona :)
użytkownik
31.12.1969 (49 lat temu)
zarobki 2300 brutto
flota ford fiesta Gps za kilometry prywatne placisz 2pln za kilometr brak towaru na wymiane brak wsparcia marketingowego.... na poludniu rzadzi cham który nie umie nic jak tylko straszyc zwolnieniem. ogłoszenia leca non stop ze przyjma .. za badania wstepne psychologiczne placisz sam.. jestes dobrym ph to sie przyjmij do nich i napisz czy nie miałęm racji. ogolnie to starch bo jak cie zwolnia dyscyplinarnie to masz pozamiatane .
użytkownik
31.12.1969 (49 lat temu)
Seks (łac. sexus, płeć) – zachowanie płciowe człowieka, seksualność, a potocznie: stosunek płciowy.

Oprócz stosunków płciowych, ludzi cechuje też wiele innych zachowań seksualnych. Zaliczają się do nich:

uwodzenie – zachowanie mające na celu wzbudzenie zainteresowania drugiej osoby bez użycia przemocy
gra wstępna – zachowania intymne pomiędzy dwiema lub więcej osobami mające na celu osiągnięcie podniecenia
seks bez penetracji – kontakty seksualne bez wprowadzania prącia do pochwy
masturbacja – pobudzanie własnych narządów płciowych w celu osiągnięcia orgazmu
autoerotyzm – różne zachowania przeprowadzane w pojedynkę przynoszące zaspokojenie seksualne
Zachowania seksualne mogą zachodzić przy kontakcie dwóch osób płci przeciwnej (zob. heteroseksualizm) lub tej samej płci (zob. homoseksualizm), a także większej liczby osób (zob. seks grupowy), o tej samej i innej płci (biseksualizm).

Spis treści [ukryj]
1 Kwestie terminologiczno-pojęciowe
2 Badania zachowań seksualnych
2.1 Raport Kinseya
2.1.1 Niektóre dane z raportu Kinseya
2.2 Badania Mastersa i Johnson
2.2.1 Niektóre dane z badań Mastersa i Johnson
2.3 Inne badania
3 Mitologia seksualna
4 Ujęcie biologiczne
5 Zachowania społeczne
6 Zaburzenia na tle seksualnym
7 Zobacz też
8 Przypisy
Kwestie terminologiczno-pojęciowe
Pojęcie seksu jest wieloznaczne, a jego znaczenie zmieniało się na przestrzeni wieków. Samo słowo wywodzi się z łacińskiego rzeczownika sexus, oznaczającego płeć biologiczną. W późnej łacinie pojawił się przymiotnik sexualis (w sensie dosłownym : „należący do płci”). Z łaciny słowo przeniknęło do angielskiego, gdzie pojawiło się po raz pierwszy w 1382 roku w tłumaczeniu Biblii Johna Wycliffe’a na oznaczenie płci. Rozszerzenie tego podstawowego znaczenia przypisuje się pisarzowi Johnowi Donne’owi, który w utworze „Songs and Sonnets” z 1631 roku użył słowa sexe dla określenia pożądania seksualnego i miłości fizycznej[1]. W języku polskim najpierw pojawił się przymiotnik seksualny; użyto go w 1914 roku w tłumaczeniu tytułu książki Augusta Forela „Zagadnienia seksualne”[2]. Słowo seks pojawiło się dopiero po II wojnie światowej.

Obecnie najczęściej przyjmowane jest znaczenie, jakie nadano temu słowu w USA jako skrótowi od seksualności (sexuality). Pojęciem tym obejmuje się w różny sposób życie seksualne człowieka, prezentowanie tematyki seksualnej oraz seksualną atrakcyjność, przy czym często używa się tego określenia w kontekście czynności seksualnych i funkcjonowania narządów płciowych. W języku potocznym słowo to w dużym stopniu wyparło częściej dawniej używane w Europie słowo erotyka[3].

Słownik Języka Polskiego PWN podaje dwa znaczenia pojęcia seks. Według tego Słownika jest to „ogół spraw i czynności związanych z zaspokajaniem popędu płciowego”, albo też słowo to służy do określenia czyjejś atrakcyjności seksualnej[4].

Słowo to występuje niekiedy w innych jeszcze znaczeniach, np. Pascal Quignard używa tego słowa na określenie zewnętrznych narządów płciowych – pochwy lub penisa[5].

Badania zachowań seksualnych
Badaniem zjawisk związanych z seksualnością człowieka zajmuje się seksuologia, a leczeniem zaburzeń w tej sferze – seksuologia kliniczna. Specjaliści z tego zakresu to seksuolog, androlog i ginekolog oraz psycholog. Naukowe badania zachowań seksualnych mają swój początek w XX wieku.

Raport Kinseya
Osobny artykuł: Raport Kinseya.
Raport, Alfred Kinsey i współpracownicy (Pomeroy, Martin, Gebhart): Sexual behavior in the human male; 1948, Sexual behavior in the human female; 1953

Badaczem, który położył podwaliny pod nowoczesny, naukowy opis zachowań seksualnych był Alfred Kinsey. Kinsey i jego współpracownicy przeprowadzili ponad 10 000 wywiadów z dorosłymi mężczyznami i kobietami, pytając o ich praktyki seksualne (5300 mężczyzn i 5940 kobiet). Zgromadzili oni dane na temat stosunków seksualnych przedmałżeńskich i w małżeństwie, homoseksualizmu, masturbacji i innych form aktywności seksualnej oraz wzorców zachowań seksualnych w zależności od płci, wykształcenia, wyznania i innych czynników socjologicznych. Raport Kinseya zawierał ponad 500 pytań, a z badań wynikało, że 86% dorosłych ludzi żyje w sprzeczności z kodeksem obyczajowym. Badania Kinseya zapoczątkowały przełom kulturowy. W roku 1951 wiedzę z badań Kinseya rozszerzyli antropolog Clellan ford i psycholog Frank Beach, porównując zachowania seksualne ludzi ze 190 kultur.

Po latach okazało się jednak, że badania, które stały się podstawą raportu Kinseya, były nierzetelne, a dobór próby był szeroko krytykowany w publikacjach naukowych[6][7][8].

Niektóre dane z raportu Kinseya
Seks oralny uprawiało 60% badanych osób[9].
Do co najmniej jednego stosunku
użytkownik
31.12.1969 (49 lat temu)
31.12.1969 (49 lat temu)
www.wikar.pl Duży wybór różnych aut. Miła obsługa. Szybka pomoc w likwidacji szkód.
użytkownik
8 sty (7 dni temu)
8 sty (7 dni temu)
Byłem na rozmowie na stanowsko audytora, panowie bardzo przekonywujący obiecywali złote góry, samochód jaki chce choć skończyło się na Fiacie z wypożyczalni bądź starym fordzie???? nawet zgodzili się na podstawe wyższa niż przewidywałem ogólnie wow???? Jak już przyszedł pierwszy miesiąc pracy pomijając fakt ze nie miałem czasu na nic dosłownie cały czas poświęcałem pracy, przyszedł czas wynagrodzeń a tam klops 1900 zł za audyty???? gdzie podstawa gdzie profity o których wcześniej była mowa?

Wszystkich przestrzegam przed firma inter kadra banda złodzieji i naciągaczy szkoda czasu nawet na rozmowy w tej firmie lepiej już wyszedłbym na kasie w lidlu i to bez garniturów z własnej kieszeni????

Pozdrawiam serdecznie
Mikołaj
użytkownik
7 sty (8 dni temu)
7 sty (8 dni temu)
Moje wyliczenia nie pokrywają się z Inco który nie jeździ w icarze a wie lepiej.

W icarze pracuje od Lipca 2015r. Zaczynałem jako zatrudniony u partnera icar. Jeździłem skodą octavią. Wynagrodzenie oscylowało w przedziale 33-40% w stosunku do obrotu na kasie fiskalnej.
Obroty robiłem od 7 tys najmniejszy do rekordowego (dla mnie) 12,8 tys. Jazda autem partnera icar posiada pewne zalety. Nie martwiłem sie o awarie, spalanie paliwa, OC/NNW, opony itp. W przypadku awarii otrzymywałem auto zastępcze co sprawiało, że zawsze kiedy chciałem pracować miałem do tego narzędzie. Kolejny duży bonus to to, że nie musiałem posiadać własnego pojazdu, gdyż w granicach rozsądku mogłem korzystać z firmowego pojazdu prywatnie. Stan floty partnerów obecnie jest kiepski. Pojazdy już trochę zatyrane, ale dalej stan wizualny zależy głównie od tego jak sam sobie o niego zadbasz.(Na myśli mam głównie czystość)
Wynagrodzenie jakie pobierałem wychodziło od 2300 do 5120 zł na rękę plus napiwki.Czy to dużo czy mało?
Ja wyliczyłem, że 7000 zł-2300=4700 zł , a 12 800 - 5120=7680 zł więc sporo zostaje dla właściciela pojazdu. Oczywiście z tej kwoty należy odjąć koszty paliwa, amortyzacji oraz podatków .
Kupiłem własny pojazd po 6 miesiącach. ford Focus 2007 r z LPG.
Ponieważ wcześniej miałem już DG płacę cały zus. Auto wykorzystuję również prywatnie więc nie liczę dokładnie kilometrów które w pracy, a które prywatne. Za każde w końcu muszę zapłacić z własnej kieszeni to samo dotyczy się napraw.
7000 - 500-1300 zus- 1300lpg/pb (4500 km)=3900 zł zostaje w kieszeni
12800-500-1300 -2400 lpg/pb(8400 km)= 8600 zł zostaje
Nie liczę myjni, odkurzacza czy drobnych zakupów typu płyn, olej, żarówka czy jak inni kawy i hod-doga na stacji bo to w pracy. To wszystko z nawiązką pokrywają napiwki. Naprawy jak są to płacę na bieżąco, co zmniejsza odpowiednio ww wyliczenia. Nie posiadam magicznej puszeczki do której co miesiąc wrzucam 500 zł na amortyzację tak jak inni którzy robili wcześniej wyliczenia.
ŚREDNIA z 3900 zł-8600 wychodzi 6250 zł/mies. Od tego odejmijcie ile chcecie na amortyzację pamiętając że paliwo do jazdy prywatnej pokryłem z obrotu(oraz uwzględniając że część kosztów musiałbym zapłacić tylko za samo posiadanie pojazdu do celów prywatnych) i namówcie mnie na etat. Nie mam kolegi który na etacie dostaje więcej niż 3700 zł na rękę i nie jest to za 168 godz. Większość jednak tyra za 2500-3000 zł.

Wracając do wyliczeń nie policzyłem też kosztu badań lekarskich za 150 zł na 5 lat. 30 zł na rok czyli 2,5 zł na miesiąc.
Może kolega z postu niżej je liczy bo musi robić je co miesiąc ze względu na jego "braki psychologiczne".

Pomiąłem również koszt 220 zł za legalizację taksometru wraz z przeglądem kasy fiskalnej którą należy wykonać co 25 miesiecy. Cały koszt "przyjemności" w przeliczeniu na miesiąc to 220 zł/25 miesiecy = 8, 80 zł.

Co do wyliczenia kolegi niżej nie dziwię się, że rezygnuje. Skoro na obrót 6500 zł robi 5000 km to każdy kilometr średnio wychodzi mu 1,30 zł/km. Średnia kursu w icarze to 4-5 km.
4 km x 2 zł+ 7 zł start= 15 zł. 15 zł/4 km= 3,75 zł/km
5 km x 2 zł+7 zł start= 17 zł. 17 zł/5km= 3,40zł/km
W pierwszym przypadku wychodzi, że kolega musiał mieć 7,5 km dojazdu do kursu, a w drugim przypadku 8 km dojazdu. Ewidentnie widać, że kłamie albo po prostu nie zna miasta i po każdym kursie wraca pod swój blok, aby się nie zgubić jadąc po klienta. Powrót bod blok sprawia, że traci połowę czasu pracy i robi puste kilometry za które musi zapłacić.
Na szczęście takich młotków jest cała masa więc można spokojnie zarabiać. Jeśli jeszcze ktoś ogarnia co to dojazd, WK czy czasówka to moje wyliczenia go nie będą dziwiły. Kolega od badań lekarskich może raczej doznać szoku.
Pozdrawiam również kolegów z 20 letnich taksówek z odznaczoną opcją nie wydawaj zlecenia do stref sąsiednich, nie zapisanych do żadnej strefy oczekujących na odpowiednie WK, oraz elitę ze strefy 99

Moje wyliczenia nie pokrywają się z Inco który nie jeździ w icarze a wie lepiej.

W icarze pracuje od Lipca 2015r. Zaczynałem jako zatrudniony u partnera icar. Jeździłem skodą octavią. Wynagrodzenie oscylowało w przedziale 33-40% w stosunku do obrotu na kasie fiskalnej.
Obroty robiłem od 7 tys najmniejszy do rekordowego (dla mnie) 12,8 tys. Jazda autem partnera icar posiada pewne zalety. Nie martwiłem sie o awarie, spalanie paliwa, OC/NNW, opony itp. W przypadku awarii otrzymywałem auto zastępcze co sprawiało, że zawsze kiedy chciałem pracować miałem do tego narzędzie. Kolejny duży bonus to to, że nie musiałem posiadać własnego pojazdu, gdyż w granicach rozsądku mogłem korzystać z firmowego pojazdu prywatnie. Stan floty partnerów obecnie jest kiepski. Pojazdy już trochę zatyrane, ale dalej stan wizualny zależy głównie od tego jak sam sobie o niego zadbasz.(Na myśli mam głównie czystość)
Wynagrodzenie jakie pobierałem wychodziło od 2300 do 5120 zł na rękę plus napiwki.Czy to dużo czy mało?
użytkownik
2 sty (13 dni temu)
2 sty (13 dni temu)
Nie polecam. Krakmotors/ Krakplanet itp. Tak jak ktoś w na forum forda napisał „krzakmotors”.
Wracając do tematu.
1. Auto miało być do odbioru w Warszawie, okazało się ze niedoczekanie... odebrane w Gliwicach...
2. Dodatkowe akcesoria o których zapewniał xxxxxxx Krakmotors okazało się, ze nie ma. Dla pocieszenia tylko dywaniki...
3. Kontakt 24h/ 7 ale tylko do czasu przelania zaliczki. Po przelaniu szkoda gadać.
użytkownik
1 sty (15 dni temu)
1 sty (15 dni temu)
Pani na stacji paliw Lotos na ulicy fordonskiej 32 w Bydgoszczy w dniu dzisiejszym tj. 01.01.2019 była bardzo nie miła. Oczywiście rozumiem sytuację że jest to noc sylwestrowa, a pani musiała siedzieć w pracy, ale coś za cos, miała pewnie święta wolne. No cóż, wracając do sedna pani Anna była bardzo nie miła, spotkałam się z tekstem: a może dzień dobry albo chociaż dobry wieczór i to na samym wejsciu gdzie powiedziałam dzień dobry oraz życzyłam szczęśliwego nowego roku lecz pani była zbyt zajeta poniewaz siedziała i czytała gazetkę przy stoliku dla gosci, później z wielką obraza skasowała mnie za kawę i hot doga i zwróciła uwagę że mam się określać następnym razem bo wybrałam niechcący nie ta kawę jaka chciałam a ona nabiła inna. Wydaje mi się że zapytanie o kartę navigator to podstawa w przypadku gdy biorę kawę i hot doga, natomiast od tej pani nie usłyszałam żadnej propozycji z korzyścią zakupu ani nawet pytania o posiadanie w/w karty. Standardy obsługi na stacjach Lotos sa bardzo wysokie i wymagają kultury oraz uśmiechu natomiast od tej pani nie było ani jednego ani drugiego. Pozdrawiam, rozczarowany klient.
użytkownik
31.12.2018 (15 dni temu)
31.12.2018 (15 dni temu)
premie dostawaly te co donosily dwie jeszcze pracuja nazwisk nie podam ale to fordon chyba domyslacie sie o kogo chodzi
użytkownik
29.12.2018 (17 dni temu)
29.12.2018 (17 dni temu)
W firmie Pana Zbyszka kupiliśmy dwa samochody jednym jeździmy już 10 lat(ford C-Max) a drugim 7lat(Mitsubishi Colt).
Przebiegi aut sprawdziłem wszystko wporzo,rzetelny i godny polecenia.
Zachęcamy do skorzystania z usług Auto Hol Cięcina Dudek Z.
Pozdrawiamy
użytkownik
29.12.2018 (17 dni temu)
29.12.2018 (17 dni temu)
Opinia o Auto-Boss. Autoryzowany dealer forda. Karwala A.Bielsko-Biała, Warszawska 299 Szanowni Państwo, Wkrótce będę pracować w Auto-Boss. Autoryzowany dealer forda. Karwala A.. Jakie są warunki pracy? Czy płacą na czas?
użytkownik
28.12.2018 (18 dni temu)
28.12.2018 (18 dni temu)
Widziałem łatanie dziur na fordońskiej tylko nie wiem czy ten tir tyle będzie miał towaru ta tą prostacką twarz.
użytkownik
26.12.2018 (20 dni temu)
26.12.2018 (20 dni temu)
Witam. Polecam firmę Auto-Mix ze Skrzyszowa. Zakładali instalację gazową w moim fordzie Mondeo MK3 2.0 146KM dwa lata temu i jestem bardzo zadowolona jak z montażu tak i z obsługi serwisowej. Zetelna i konkretną obsługa. Polecam!!!
użytkownik
24.12.2018 (23 dni temu)
24.12.2018 (23 dni temu)
Moje wyliczenia nie pokrywają się z Inco który nie jeździ w icarze a wie lepiej.

W icarze pracuje od Lipca 2015r. Zaczynałem jako zatrudniony u partnera icar. Jeździłem skodą octavią. Wynagrodzenie oscylowało w przedziale 33-40% w stosunku do obrotu na kasie fiskalnej.
Obroty robiłem od 7 tys najmniejszy do rekordowego (dla mnie) 12,8 tys. Jazda autem partnera icar posiada pewne zalety. Nie martwiłem sie o awarie, spalanie paliwa, OC/NNW, opony itp. W przypadku awarii otrzymywałem auto zastępcze co sprawiało, że zawsze kiedy chciałem pracować miałem do tego narzędzie. Kolejny duży bonus to to, że nie musiałem posiadać własnego pojazdu, gdyż w granicach rozsądku mogłem korzystać z firmowego pojazdu prywatnie. Stan floty partnerów obecnie jest kiepski. Pojazdy już trochę zatyrane, ale dalej stan wizualny zależy głównie od tego jak sam sobie o niego zadbasz.(Na myśli mam głównie czystość)
Wynagrodzenie jakie pobierałem wychodziło od 2300 do 5120 zł na rękę plus napiwki.Czy to dużo czy mało?
Ja wyliczyłem, że 7000 zł-2300=4700 zł , a 12 800 - 5120=7680 zł więc sporo zostaje dla właściciela pojazdu. Oczywiście z tej kwoty należy odjąć koszty paliwa, amortyzacji oraz podatków .
Kupiłem własny pojazd po 6 miesiącach. ford Focus 2007 r z LPG.
Ponieważ wcześniej miałem już DG płacę cały zus. Auto wykorzystuję również prywatnie więc nie liczę dokładnie kilometrów które w pracy, a które prywatne. Za każde w końcu muszę zapłacić z własnej kieszeni to samo dotyczy się napraw.
7000 - 500-1300 zus- 1300lpg/pb (4500 km)=3900 zł zostaje w kieszeni
12800-500-1300 -2400 lpg/pb(8400 km)= 8600 zł zostaje
Nie liczę myjni, odkurzacza czy drobnych zakupów typu płyn, olej, żarówka czy jak inni kawy i hod-doga na stacji bo to w pracy. To wszystko z nawiązką pokrywają napiwki. Naprawy jak są to płacę na bieżąco, co zmniejsza odpowiednio ww wyliczenia. Nie posiadam magicznej puszeczki do której co miesiąc wrzucam 500 zł na amortyzację tak jak inni którzy robili wcześniej wyliczenia.
ŚREDNIA z 3900 zł-8600 wychodzi 6250 zł/mies. Od tego odejmijcie ile chcecie na amortyzację pamiętając że paliwo do jazdy prywatnej pokryłem z obrotu(oraz uwzględniając że część kosztów musiałbym zapłacić tylko za samo posiadanie pojazdu do celów prywatnych) i namówcie mnie na etat. Nie mam kolegi który na etacie dostaje więcej niż 3700 zł na rękę i nie jest to za 168 godz. Większość jednak tyra za 2500-3000 zł.

Wracając do wyliczeń nie policzyłem też kosztu badań lekarskich za 150 zł na 5 lat. 30 zł na rok czyli 2,5 zł na miesiąc.
Może kolega z postu niżej je liczy bo musi robić je co miesiąc ze względu na jego "braki psychologiczne".

Pomiąłem również koszt 220 zł za legalizację taksometru wraz z przeglądem kasy fiskalnej którą należy wykonać co 25 miesiecy. Cały koszt "przyjemności" w przeliczeniu na miesiąc to 220 zł/25 miesiecy = 8, 80 zł.

Co do wyliczenia kolegi niżej nie dziwię się, że rezygnuje. Skoro na obrót 6500 zł robi 5000 km to każdy kilometr średnio wychodzi mu 1,30 zł/km. Średnia kursu w icarze to 4-5 km.
4 km x 2 zł+ 7 zł start= 15 zł. 15 zł/4 km= 3,75 zł/km
5 km x 2 zł+7 zł start= 17 zł. 17 zł/5km= 3,40zł/km
W pierwszym przypadku wychodzi, że kolega musiał mieć 7,5 km dojazdu do kursu, a w drugim przypadku 8 km dojazdu. Ewidentnie widać, że kłamie albo po prostu nie zna miasta i po każdym kursie wraca pod swój blok, aby się nie zgubić jadąc po klienta. Powrót bod blok sprawia, że traci połowę czasu pracy i robi puste kilometry za które musi zapłacić.
Na szczęście takich młotków jest cała masa więc można spokojnie zarabiać. Jeśli jeszcze ktoś ogarnia co to dojazd, WK czy czasówka to moje wyliczenia go nie będą dziwiły. Kolega od badań lekarskich może raczej doznać szoku.
Pozdrawiam również kolegów z 20 letnich taksówek z odznaczoną opcją nie wydawaj zlecenia do stref sąsiednich, nie zapisanych do żadnej strefy oczekujących na odpowiednie WK, oraz elitę ze strefy 99

Moje wyliczenia nie pokrywają się z Inco który nie jeździ w icarze a wie lepiej.

W icarze pracuje od Lipca 2015r. Zaczynałem jako zatrudniony u partnera icar. Jeździłem skodą octavią. Wynagrodzenie oscylowało w przedziale 33-40% w stosunku do obrotu na kasie fiskalnej.
Obroty robiłem od 7 tys najmniejszy do rekordowego (dla mnie) 12,8 tys. Jazda autem partnera icar posiada pewne zalety. Nie martwiłem sie o awarie, spalanie paliwa, OC/NNW, opony itp. W przypadku awarii otrzymywałem auto zastępcze co sprawiało, że zawsze kiedy chciałem pracować miałem do tego narzędzie. Kolejny duży bonus to to, że nie musiałem posiadać własnego pojazdu, gdyż w granicach rozsądku mogłem korzystać z firmowego pojazdu prywatnie. Stan floty partnerów obecnie jest kiepski. Pojazdy już trochę zatyrane, ale dalej stan wizualny zależy głównie od tego jak sam sobie o niego zadbasz.(Na myśli mam głównie czystość)
Wynagrodzenie jakie pobierałem wychodziło od 2300 do 5120 zł na rękę plus napiwki.Czy to dużo czy mało?
użytkownik
22.12.2018 (25 dni temu)
22.12.2018 (25 dni temu)
Kiedyś były fordy focusy kombi 1.6 TDCI 115 km wersja podstawowa kolor granatowy.
W tej chwili kolorem podstawowym jest chyba magnetic grey.
Szału nie ma.
użytkownik
21.12.2018 (25 dni temu)
21.12.2018 (25 dni temu)
Kochani...
Też mnie boli, że dyrekcja traktuje firmę, jak skarbonkę i woli kupić forda rs, lecząc swojego małego wacława, niż zrobić coś dla ludzi.
użytkownik
19.12.2018 (27 dni temu)
19.12.2018 (27 dni temu)
KUpiłem pokrowce do forda mondeo. Wspaniałe, Podobają sie wszystkim znajomym. Wykonane na zamówienie - bardzo soldnie wykonane.
użytkownik
18.12.2018 (29 dni temu)
18.12.2018 (29 dni temu)
Polacy jesteście niewolnikami kultury zachodu, w wigilię na nockę klepać rułki do forda, jak będziecie napiepszać limyty nadgodzin, to może spobie go sprowadzicie za 7 lat za 20 wypłat HAHAHAHAHA
użytkownik
17.12.2018 (29 dni temu)
17.12.2018 (29 dni temu)
Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.
Autoskar Sp. z o.o. Autoryzowany dealer marki ford w Kielcach w związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukuje Kandydatów na Stanowisko:MECHANIK SAMOCHODOWYWymagania:

wykształcenie minimum średnie techniczne
czynne prawo jazdy kat. B
umiejętność pracy w zespole
dobra organizacja pracy własnej
komunikatywność
zaangażowanie w pracę
Kiedys tam aplikowalem,nawet nie zaprosili na rozmowę.
Dzis szukają cudzoziemców,z wiadomych względów.
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "ford"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Toruń

Tczew

Asystentka stomatologiczna Białystok izoblok Chorzów animator pieniadza Centrum carfree Kraków

Kraków

Szczecin

Kołobrzeg

Katowice

omida Warszawa

Lubin

uber nowy maz Dwór

Przasnysz

biurowa wlochy Warszawa wlochy Warszawa

Mysłowice

masazysta Poznań

Kielce

opiekunka Łódź

Pilica

Częstochowa

Nauczyciel wspomagajacy Gliwice

uber Kraków

Lublin

sare Rybnik

Zabrze

iglotex Dąbrowa Sprzątaczka Rybnik

Rybnik

Puławy

Dobczyce

parking Okęcie

Opole

Ząbki

Poznań

its Rzeszów

Proszowice

Krapkowice

Wrocław

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorsza-praca.com.pl | regulamin