test
Znaleziono 213 wpisy pasujących do wyszukiwanego hasła "elplc"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
27.04.2018 (8 miesięcy temu)
27.04.2018 (8 miesięcy temu)
Korporacja.... Nic dodać nic ująć....
użytkownik
08.04.2018 (9 miesięcy temu)
08.04.2018 (9 miesięcy temu)
Słyszałem , że to świetna firma i mam zamiar aplikować. Podpowiedzcie jaką macie atmosferę i może coś jeszcze?
użytkownik
05.03.2018 (10 miesięcy temu)
05.03.2018 (10 miesięcy temu)
Od Waszych ostatnich aktywności w tym wątku minęło już sporo czasu. Możecie napisać co w tym momencie dzieje się w "elplc" Sp z o. o.? Jak przedstawia się atmosfera w miejscu pracy i ewentualne warunki zatrudnienia?
użytkownik
31.01.2018 (11 miesięcy temu)
31.01.2018 (11 miesięcy temu)
Cytując Pana zdanie. Czy Tak Pan ocenia miasto Tarnów i swoich pracowników?
Gdyż patrząc po stawkach proponowanych za pracę w firmie Elpc to tak można sobie pomyśleć.
"Lider" branży z zarobkami pracowników Lidla i Biedronki.

"W mniejszych miejscowościach pracodawcy wykorzystują ograniczoną świadomość (wychowanie w wiejskim albo małomiasteczkowym środowisku) lokalnych pracowników i zaganiają ich do ciężkiej, odpowiedzialnej pracy za groszowe stawki, z umowami ograniczającymi albo uniemożliwiającymi swobodną zmianę pracodawcy lub założenie własnej działalności po zdobyciu doświadczenia podczas "odrabiania pańszczyzny"
użytkownik
17.01.2018 (rok temu)
17.01.2018 (rok temu)
Panie Pawle, Panie Robercie - czemu zlecacie właścicielom kasowanie opinii na temat firmy właścicielom firmy. To jakiś wstyd, że za wypłatę pracownik może kupić 500 kostek masła w 2018 roku (pięć set)?

Czy to powrót cenzury ?
Kostka masła w Biedronce na promocji 4,99zł !
użytkownik
06.01.2018 (rok temu)
06.01.2018 (rok temu)
Nadszedł okres, kiedy firmy - jak elplc - mają mnóstwo zleceń i zarabiają krocie. W dużych miastach jest konkurencja, firmy walczą o pracowników dobrych i tych słabszych, bo zwyczajnie potrzebują rąk do pracy. Przuczają, szkołą ich bez żadnych "lojalek", bo oferują rynkowe warunki i płace, minimalizując ryzyko niezadowolenia i odejścia. W mniejszych miejscowościach pracodawcy wykorzystują ograniczoną świadomość (wychowanie w wiejskim albo małomiasteczkowym środowisku) lokalnych pracowników i zaganiają ich do ciężkiej, odpowiedzialnej pracy za groszowe stawki, z umowami ograniczającymi albo uniemożliwiającymi swobodną zmianę pracodawcy lub założenie własnej działalności po zdobyciu doświadczenia podczas "odrabiania pańszczyzny". Firma elplc zatrudnia coraz więcej osób, bo na rynku taka jest aktualnie sytuacja w branży, ciekawi mnie co się stanie z tymi ludźmi, kiedy nastąpi kolejny kryzys gospodarczy (średnio co 10 lat, czyli już blisko) i zlecenia spadną o połowę albo bardziej. Czy dostaną swoje niewielkie pensje nadal, wypłacane z dotychczasowych zysków firmy, czy stracą nawet to niewielkie źródło utrzymania?
Może dyskusja o wysokości pensji - jaka poniżej pojawiła się na tym forum, póki rynek na to pozwala nie powinna być "zamiatana pod dywan".
użytkownik
17.12.2017 (rok temu)
17.12.2017 (rok temu)
Jeśli tak błyskawicznie rośniecie jak kasowane, są nie korzystne komentarze na temat firmy elplc. To gratulacje :D.

Pocztą pantoflową, każdemu znajomemu zasugeruję aby poczytali sobie najlepszyfachowiec.pla, przed wysłaniem CV do Was.
użytkownik
14.12.2017 (rok temu)
14.12.2017 (rok temu)
Witam osoby odwiedzające ten portal które chcą się czegoś dowiedzieć o firmie.

Z zainteresowaniem śledze wpisy znajdujące się od ponad pół roku aż wkońcu nie wytrzymałem i postanowiłem również się wypowiedzieć.

Należy pamiętać przedewszystkim że wystawiane opinie są opniami jednoosbowymi, strasznie mnie irytuje wpis "pracownicy maja źle". Żyjemy w takich pięknych czasach że nikt nikogo na siłe nie trzyma a skoro lepiej pracuje się w Lidlu czy w infosterze( Boże... osoba która wspomniała we wcześniejszej opini że tam jest lepiej chyba tam nie pracowała) to może tam spokojnie starać się przyjąć.
Istotą zaletą ale( jak widać po wpisach niektórych osób również wadą) jest traktowanie pracowników
inwidualnie. Zarobki w Tej firmie są dobierane do doświadczenia kandydata ( może Pan z ofertą 2000 tyś, nie posiadał odpowiedniego), lecz również do otaczającej nas rzeczywistości. Proste jest że są firmy oferujące dużo wiecej, ale są również dużo mniej ( sam w takiej pracowałem a miałem wtedy dużo wiecej obowiązków ). Za podobne stanowisko proponowano mi prawie 2x wiecej w Krakowie ale SAM wybrałem prace na miejscu co jest DLA MNIE wygodne i NIE narzekam.

Kilka słów o pracownikach inaczej ubranych. Są to studenci. Tak... firma ma na tyle duże możliwości i chęci że pomaga studentom w zdobywaniu praktyki, Biedronka chyba już nie... :)

Podsumowując.

-Mamy mnóstwo pracy , fakt każdy narzeka ale nie oszukujmy się to nie PRL żeczy sie stoi czy się leży..
-Mamy możliwość rozwoju osobistego( nie awnsu bo ilu można mnieć kierowników) i nauki co w dzisiejszych czasach jest bezcenne ( nie rozwijająć się tak naprawde nie stoisz w miejscu tylko się cofasz)
-Atmosfera w pracy tak naprawde mieszana ktoś narzeka komuś się podoba kwestie indiwidualne.
-Socjal może nie powala ale góra się stara ( nowy system premi + ubezpieczenia itp. a i owoce - bym zapomniał dziekuje poprzedniemu Panu za porównanie mnie i kolegów do zwierząt, wiele firm oferuje takie zdrowe dodatki jako urozmaicenie a jak Panu zależy tylko na kasie proponuje jak kiedyś Pan będzie miał taką okazje zabrać kilka owocków i sprzedac komuś np. na burku)
- Wynagrodzenie na Poziomie Tarnowa

Tyle w temacie dziękuje.
użytkownik
14.12.2017 (rok temu)
14.12.2017 (rok temu)
Uderz w stół a nożyce się odezwą.
użytkownik
14.12.2017 (rok temu)
14.12.2017 (rok temu)
Uderz w stół a nożyce się odezwą.
użytkownik
14.12.2017 (rok temu)
14.12.2017 (rok temu)
Miałem Ci odpisać lecz daruję sobie bo to jest tak: uderz w stół a norzyce się odezwą.
użytkownik
13.12.2017 (rok temu)
13.12.2017 (rok temu)
Szanowny dziale HR, dyrektorzy, Prezesi... zdradzacie chyba tajemnice handlowe w tym momencie :), jeśli to jest prawda. Pan Prezes nie będzie zadowolony.

A tak poważnie ... kiepskimi wpisami, nie uratujecie image firmy, a nie nie zmienicie retoryki :).
użytkownik
13.12.2017 (rok temu)
13.12.2017 (rok temu)
Panie Pawle, spotkaliśmy się ?
.
Nie wiem czemu jesteś nastawiony negatywnie do mojej opinii. To firma wasza ma taką opinię na rynku nie Ja ( i ją potwierdzam).
To mnie zaproponowali gówniane warunki pracy (przepraszam za słowo, powinno być beznadziejne), najwyraźniej szukacie frajerów którzy będą oferowali swój cenny czas za marne wynagrodzenie (a pewnie każdemu tyle jest proponowane - z tego co wasi pracownicy mówili, i za ile pracują). Baaa skoro chcesz się przekomarzać, to wygląda na to że 50% waszego działu (montażu tak się to chyba nazywało) to są studenci (są to bardzo młode osoby, pracujące bez ubrań firmowych) - więc pewnie pracują za grosze by zdobyć tylko troszkę doświadczenia, a moze są na praktykach z Urzędu Pracy, za które płaci jeszcze Państwo. Niech wasza firma rośnie w siłę - ja podziękowałem za współpracę, nie przekonaliście mnie niczym. Sami Wasi pracownicy, mówili - jeśli masz coś innego na oku, to idź tam. (nie bedę wymieniał imion bo nie pamiętam, a gdybym podał pewnie by mieli nie przyjemności z tego powodu.) Chcę zarabiać godnie, mam nadzieję, że ty zarabiasz GODNIE, i nie brakuje Ci do następnej wypłaty, i nie musisz odmawiać sobie i rodzinie swej wyjścia do kina, lub wycieczki do parku wodnego. Zanim coś napiszesz (zastanów się sam, pomyśl o własnej rodzinie). Gdybym się zatrudnił tam .. to musiałbym okłamywać samego siebie, że będzie dobrze i oszczędzać na każdym kroku.

Kończąc, te wpisy.
Pisać sobie możesz w sieci i próbować, ratować markę waszej firmy, używając młodzieżowych słow typu hejt (co to kurcze jest - słow brakuje?) Wygląda na to, że Twoje zarobki są uzależnione od wykonanej pracy, innych, i masz duży nie dobór pracowników do wykonania celu postawionego przed tobą. Niech Ci się spełnią i zarabiaj tak byś dziecku nie odmawiał kina, i basenu.

Wyciągając wnioski z tego forum. Skoro dział kierowniczy, z prezesem (właścicielem na czele) wypisuje takie dyrdymały na stronie najlepszyfachowiec.pl i wdaje się w dyskusje z bylymi i przyszłymi pracownikami - na temat konfliktów, lub bardzo kiepskich zarobków (traci czas na to), lub nie wypłaconych nadgodzin. To jest bardzo źle, u was. Nie macie nic do zaoferowania doświadczonym pracownikom - prócz premii w postaci koszyka jabłek i bananow (bo tak u was wyglądają premie. Cytat waszych pracowników.
"Zamiast pieniędzy (obiecanych premii) dokarmiają nas jabłkami i czasem bananami. Co jakiś czas, przywiozą paczkę jabłek, i bananów" (musicie ich dokarmiać? - żarty sobie stroicie. Traktujecie ich jako małpy, które na nic nie stać?????) - nie jest to skierowane do pracowników (lecz do działu HR). Lepiej pracować w infosterze (tam w prost mówią jak jest), a nie obiecują i koloryzują jak to pięknie u nich jest (odradzam każdemu tą firmę).

Konczac - Dziale marketingu - jeśli taki macie, dyrektorzy, czy prezesi .. przestańcie pisać tutaj. Ilu tu ludzi zatrudniacie i za jakie miliony oni pracują u was, jak to są rozpieszczani i dokarmiani banami (skoro tak ich wynagradzacie za pracę).
Nie podsycajcie tego forum waszymi wypowiedziami ... nie zachowujcie się jak amatorzy kwaśnych jabłek.

PS. Po tych wpisach .. pocztą pantoflową każdemu znajomemu będę odradzał, pracę u was i przed przyjściem na rozmowę obowiązkową lektura najlepszyfachowiec.pl. Wpisując w google elplc opnie są na pierwszym miejscu w wyszukiwarce.
użytkownik
13.12.2017 (rok temu)
13.12.2017 (rok temu)
Panie Pawle, spotkaliśmy się ?
.
Nie wiem czemu jesteś nastawiony negatywnie do mojej opinii. To firma wasza ma taką opinię na rynku nie Ja ( i ją potwierdzam).
To mnie zaproponowali gówniane warunki pracy (przepraszam za słowo, powinno być beznadziejne), najwyraźniej szukacie frajerów którzy będą oferowali swój cenny czas za marne wynagrodzenie (a pewnie każdemu tyle jest proponowane - z tego co wasi pracownicy mówili, i za ile pracują). Baaa skoro chcesz się przekomarzać, to wygląda na to że 50% waszego działu (montażu tak się to chyba nazywało) to są studenci (są to bardzo młode osoby, pracujące bez ubrań firmowych) - więc pewnie pracują za grosze by zdobyć tylko troszkę doświadczenia, a moze są na praktykach z Urzędu Pracy, za które płaci jeszcze Państwo. Niech wasza firma rośnie w siłę - ja podziękowałem za współpracę, nie przekonaliście mnie niczym. Sami Wasi pracownicy, mówili - jeśli masz coś innego na oku, to idź tam. (nie bedę wymieniał imion bo nie pamiętam, a gdybym podał pewnie by mieli nie przyjemności z tego powodu.) Chcę zarabiać godnie, mam nadzieję, że ty zarabiasz GODNIE, i nie brakuje Ci do następnej wypłaty, i nie musisz odmawiać sobie i rodzinie swej wyjścia do kina, lub wycieczki do parku wodnego. Zanim coś napiszesz (zastanów się sam, pomyśl o własnej rodzinie). Gdybym się zatrudnił tam .. to musiałbym okłamywać samego siebie, że będzie dobrze i oszczędzać na każdym kroku.

Kończąc, te wpisy.
Pisać sobie możesz w sieci i próbować, ratować markę waszej firmy, używając młodzieżowych słow typu hejt (co to kurcze jest - słow brakuje?) Wygląda na to, że Twoje zarobki są uzależnione od wykonanej pracy, innych, i masz duży nie dobór pracowników do wykonania celu postawionego przed tobą. Niech Ci się spełnią i zarabiaj tak byś dziecku nie odmawiał kina, i basenu.

Wyciągając wnioski z tego forum. Skoro dział kierowniczy, z prezesem (właścicielem na czele) wypisuje takie dyrdymały na stronie najlepszyfachowiec.pl i wdaje się w dyskusje z bylymi i przyszłymi pracownikami - na temat konfliktów, lub bardzo kiepskich zarobków (traci czas na to), lub nie wypłaconych nadgodzin. To jest bardzo źle, u was. Nie macie nic do zaoferowania doświadczonym pracownikom - prócz premii w postaci koszyka jabłek i bananow (bo tak u was wyglądają premie. Cytat waszych pracowników.
"Zamiast pieniędzy (obiecanych premii) dokarmiają nas jabłkami i czasem bananami. Co jakiś czas, przywiozą paczkę jabłek, i bananów" (musicie ich dokarmiać? - żarty sobie stroicie. Traktujecie ich jako małpy, które na nic nie stać?????) - nie jest to skierowane do pracowników (lecz do działu HR). Lepiej pracować w infosterze (tam w prost mówią jak jest), a nie obiecują i koloryzują jak to pięknie u nich jest (odradzam każdemu tą firmę).

Konczac - Dziale marketingu - jeśli taki macie, dyrektorzy, czy prezesi .. przestańcie pisać tutaj. Ilu tu ludzi zatrudniacie i za jakie miliony oni pracują u was, jak to są rozpieszczani i dokarmiani banami (skoro tak ich wynagradzacie za pracę).
Nie podsycajcie tego forum waszymi wypowiedziami ... nie zachowujcie się jak amatorzy kwaśnych jabłek.

PS. Po tych wpisach .. pocztą pantoflową każdemu znajomemu będę odradzał, pracę u was i przed przyjściem na rozmowę obowiązkową lektura najlepszyfachowiec.pl. Wpisując w google elplc opnie są na pierwszym miejscu w wyszukiwarce.
użytkownik
13.12.2017 (rok temu)
13.12.2017 (rok temu)
Panie Pawle, spotkaliśmy się ?
.
Nie wiem czemu jesteś nastawiony negatywnie do mojej opinii. To firma wasza ma taką opinię na rynku nie Ja ( i ją potwierdzam).
To mnie zaproponowali gówniane warunki pracy (przepraszam za słowo, powinno być beznadziejne), najwyraźniej szukacie frajerów którzy będą oferowali swój cenny czas za marne wynagrodzenie (a pewnie każdemu tyle jest proponowane - z tego co wasi pracownicy mówili, i za ile pracują). Baaa skoro chcesz się przekomarzać, to wygląda na to że 50% waszego działu (montażu tak się to chyba nazywało) to są studenci (są to bardzo młode osoby, pracujące bez ubrań firmowych) - więc pewnie pracują za grosze by zdobyć tylko troszkę doświadczenia, a moze są na praktykach z Urzędu Pracy, za które płaci jeszcze Państwo. Niech wasza firma rośnie w siłę - ja podziękowałem za współpracę, nie przekonaliście mnie niczym. Sami Wasi pracownicy, mówili - jeśli masz coś innego na oku, to idź tam. (nie bedę wymieniał imion bo nie pamiętam, a gdybym podał pewnie by mieli nie przyjemności z tego powodu.) Chcę zarabiać godnie, mam nadzieję, że ty zarabiasz GODNIE, i nie brakuje Ci do następnej wypłaty, i nie musisz odmawiać sobie i rodzinie swej wyjścia do kina, lub wycieczki do parku wodnego. Zanim coś napiszesz (zastanów się sam, pomyśl o własnej rodzinie). Gdybym się zatrudnił tam .. to musiałbym okłamywać samego siebie, że będzie dobrze i oszczędzać na każdym kroku.

Kończąc, te wpisy.
Pisać sobie możesz w sieci i próbować, ratować markę waszej firmy, używając młodzieżowych słow typu hejt (co to kurcze jest - słow brakuje?) Wygląda na to, że Twoje zarobki są uzależnione od wykonanej pracy, innych, i masz duży nie dobór pracowników do wykonania celu postawionego przed tobą. Niech Ci się spełnią i zarabiaj tak byś dziecku nie odmawiał kina, i basenu.

Wyciągając wnioski z tego forum. Skoro dział kierowniczy, z prezesem (właścicielem na czele) wypisuje takie dyrdymały na stronie najlepszyfachowiec.pl i wdaje się w dyskusje z bylymi i przyszłymi pracownikami - na temat konfliktów, lub bardzo kiepskich zarobków (traci czas na to), lub nie wypłaconych nadgodzin. To jest bardzo źle, u was. Nie macie nic do zaoferowania doświadczonym pracownikom - prócz premii w postaci koszyka jabłek i bananow (bo tak u was wyglądają premie. Cytat waszych pracowników.
"Zamiast pieniędzy (obiecanych premii) dokarmiają nas jabłkami i czasem bananami. Co jakiś czas, przywiozą paczkę jabłek, i bananów" (musicie ich dokarmiać? - żarty sobie stroicie. Traktujecie ich jako małpy, które na nic nie stać?????) - nie jest to skierowane do pracowników (lecz do działu HR). Lepiej pracować w infosterze (tam w prost mówią jak jest), a nie obiecują i koloryzują jak to pięknie u nich jest (odradzam każdemu tą firmę).

Konczac - Dziale marketingu - jeśli taki macie, dyrektorzy, czy prezesi .. przestańcie pisać tutaj. Ilu tu ludzi zatrudniacie i za jakie miliony oni pracują u was, jak to są rozpieszczani i dokarmiani banami (skoro tak ich wynagradzacie za pracę).
Nie podsycajcie tego forum waszymi wypowiedziami ... nie zachowujcie się jak amatorzy kwaśnych jabłek.

PS. Po tych wpisach .. pocztą pantoflową każdemu znajomemu będę odradzał, pracę u was i przed przyjściem na rozmowę obowiązkową lektura najlepszyfachowiec.pl. Wpisując w google elplc opnie są na pierwszym miejscu w wyszukiwarce.
użytkownik
13.12.2017 (rok temu)
13.12.2017 (rok temu)
Z tego co słyszałem chcą kupić inną mniejszą firmę z branży. Prowadzą już rozmowy.
użytkownik
13.12.2017 (rok temu)
13.12.2017 (rok temu)
Przyjdź, złóż CV. Każdy ma szanse.
użytkownik
13.12.2017 (rok temu)
13.12.2017 (rok temu)
Rośnie w siłę. Zatrudnili kolejne osoby i rekrutują następne. Prace kontraktują już na 2019.
użytkownik
12.12.2017 (rok temu)
12.12.2017 (rok temu)
Co to za sprawa z likwidacją tej firmy? Czy ktoś może coś wie?
użytkownik
12.12.2017 (rok temu)
12.12.2017 (rok temu)
Kilkuletnie doświadczenie w branży i tyle Ci zaproponowano to musiałeś zrobić piorunujące wrażenie. Po drugie prezes od długiego czasu nie prowadzi rozmów o pracę jako pierwszy tylko kierownicy działów. A jakbyś przeszedł nawet taką rozmowę to z doświadczeniem masz murowane większe zarobki, dużo większe.

PS.
Dziwne to co piszesz bo od kilku miesięcy nasza ekipa wzrosła o ponad 30 osób. Nic nie wiesz na temat firmy, zarobków itd. Lecz rozumiem bo ludzie tam chętnie idą pracować odchodząc z innych zakładów co jest dla kogoś problemem. Więc hejt za hejtem.
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "elplc"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Świnoujście

Kurier Warszawa

sanden Polkowice

Polkowice

Krosno

Kierowca katb Wrocław

Toruń

Tczew

Asystentka stomatologiczna Białystok izoblok Chorzów animator pieniadza Centrum carfree Kraków

Kraków

Szczecin

Kołobrzeg

Katowice

omida Warszawa

Lubin

uber nowy maz Dwór

Przasnysz

biurowa wlochy Warszawa wlochy Warszawa

Mysłowice

masazysta Poznań

Kielce

opiekunka Łódź

Pilica

Częstochowa

Nauczyciel wspomagajacy Gliwice

uber Kraków

Lublin

sare Rybnik

Zabrze

iglotex Dąbrowa Sprzątaczka Rybnik

Rybnik

Puławy

Dobczyce

parking Okęcie

Opole

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorsza-praca.com.pl | regulamin