test
Znaleziono 46 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "devire"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
25 lis (16 dni temu)
25 lis (16 dni temu)
Czy aplikowałaś bezpośrednio do firmy devire, czy korzystałaś ze świadczonych przez nią usług? Nam zależy przede wszystkim na poznaniu opinii osób, które są pracownikami devire. Zdanie klientów jest także bardzo ważne, jednak powinno zostać zamieszczone w przeznaczonym do tego miejscu.
użytkownik
14 lis (27 dni temu)
bardzo nieprofesjonalne podejście konsultantów z devire.
Najpierw sami się kontaktują, przedstawiają ofertę, umawiamy się na telefon o określonej godzinie i cisza.... Telefonu szanowna pani nie odebrała, nie oddzwoniła i nawet nie raczyła napisac krótkiej informacji, że już nie jest zainteresowana.
Ot taki ,,wysoki'' standard profesjonalnej rekrutacji w wykonaniu profesjonalnego rekrutera.
Szanowni Państwo szanujmy swój czas.
Pozdrawiam serdecznie
użytkownik
9 lis (miesiąc temu)
9 lis (miesiąc temu)
Ale w devire nie ma działu medycznego?!
użytkownik
6 lis (miesiąc temu)
6 lis (miesiąc temu)
potwierdzam wszystko co miałam napisać o devire zawarte jest w poście powyższym, brak kontaktu , brak informacji zwrotnej, brak wiedzy o rynku to standard niestety przeżyłam mało przyjemną rozmowę w biurze firmy w Warszawie , pracownicy którzy ze mną nie rozmawiali nie wiedzieli nic na temat mojego cv. Powinni zwracać pieniądze za dojazd do ich biura.
pozdrawiam
użytkownik
18 paź (miesiąc temu)
18 paź (miesiąc temu)
Dziwię się wszystkim negatywnym opiniom ze strony pracowników devire. Trochę stresu jest, target, który trzeba wyrobić, ale to chyba norma w tego typu firmach. Po to jest praca, aby pracować. Poza tym atmosfera super, szkolenia, wyjścia, przełożeni (wiem, ze zaleznie od zespołu do którego się trafi, ale ze wszystkimi da sie dogadać:)) osobiście polecam pracę w devire
użytkownik
15 paź (miesiąc temu)
15 paź (miesiąc temu)
potwierdzam, mam takie same doświadczenia z tą Panią w firmie devire. Na rozmowie byłem ok dwa miesiące temu , potem nie oddzwaniała (choć mi to obiecała), nie odbierała też telefonów, tzn raz odebrała ale powiedziała że jest zajęta i oddzwoni za godzinę , nie oddzwoniła dotąd a to było parę tygodni temu. Ale nie ma tego złego, znalazłem zatrudnienie przez inną firmę której nie przeszkadzało to ze nie byłem kumplem Pani z devire.
użytkownik
9 paź (2 miesiące temu)
9 paź (2 miesiące temu)
Potwierdzam, podejście pracowników działu medycznego devire do kandydatów i procesów rekrutacji jest czasami wręcz pozbawione kultury i jest to niestety jedna z niewielu firm headhunterskich od których po dzień dzisiejszy nie dostałam odpowiedzi na temat rekrutacji w której brałam udział. Myślę że powinni zmienić managera bo podobno jaki pan taki kram ( w tym przypadku oczywiście pani)
użytkownik
9 paź (2 miesiące temu)
9 paź (2 miesiące temu)
Szymon nie wiem w ilu rekrutacjach w devire brałeś udział w jakich działach i ile znasz osób które próbowały dostać pracę poprzez pośrednictwo devire, ja mam tą wiedzę zarówno z własnego doświadczenia , jak i kilku innych kandydatów, ale też dwóch firm które szukały czy raczej próbowały szukać poprzez devire pracowników dla siebie. Poza tym piszę tylko o dziale medycznym, nie znam pracowników innych działów . Niestety za każdym razem daleka od profesjonalnej postawa pracowników tego działu a głównie Pani manager powodowała negatywne opinie i odczucia , co wcale nie znaczy że nigdy nikogo nie zatrudnili , inaczej dział nie miałby racji bytu .
Poza tym, mam do ciebie pytanie zasadnicze...dlaczego ludzi piszących negatywne opinie przedstawiających własne zdanie obrażasz twierdząc że są nieudacznikami, samo to co napisałeś na końcu swojej wypowiedzi nie najlepiej świadczy o tobie i chyba dezawuuje twój wpis. Jeśli dostałeś pracę poprzez devire to chwal się a nie oceniaj innych.
użytkownik
8 paź (2 miesiące temu)
8 paź (2 miesiące temu)
@AnyOne, nawiązują do Twojej wypowiedzi, niestety nie możesz określać wszystkich jedną miarą. Bardzo nieprofesjonalnym podejściem jest wypowiadanie się o osobach z firmy devire, które są jednymi z najlepszych Konsultantów na rynku. Oczywiście każdemu zdarzy się błąd (niezależnie od wykonywanej pracy), jednocześnie nie powinno się oceniać osób zawodowo czy prywatnie względem jednego błędu, tym bardziej wszystkich osób w firmie devire.

PS. Na tym portalu wypowiadam się po raz pierwszy, a robię to dlatego, ponieważ wiele tutejszych wpisów jest od osób, które się nie sprawdzają lub nie nadają się do tej pracy. Później wpisują różne opinie lub obwiniają innych, ponieważ nie potrafią inaczej zareagować sytuację, która ich spotkała. Wystarczy wziąć się w garść i znaleźć rozwiązanie.
użytkownik
8 paź (2 miesiące temu)
8 paź (2 miesiące temu)
Niestety jako osoba kandydująca nie mam najlepszej opinii o devire , przy czym mam tutaj na myśli dział medyczny. Uważam , że pracują tam osoby nieprofesjonalne, niesłowne, na czele z Panią manager.
Co mam na myśli pisząc taką opinię: przede wszystkim amatorskie podejście do klienta a więc do wykonywanej przez siebie pracy jako pracowniczka devire nigdy nie była dobrze przygotowana merytorycznie do niejednej rozmowy, poza tym myślę że brak szacunku i lekceważenie kandydatek i kandydatów dzięki którym zarabia pieniążki jest zachowaniem absolutnie poniżej krytyki (mam tu na myśli głównie zanik kontaktu i brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej, tzn miesiącami nie odbiera telefonów, nie oddzwania, nie informuje o przebiegu rekrutacji), nie panuje również nad swoimi klientami i jak sądzę ma z nimi słaby kontakt (dowód- raz firma poznana przez devire szukała mnie i znalazła poprzez portal społecznościowy ponieważ jak się dowiedziałem nie było kontaktu z Panią z devire) . Nie polecam współpracy z tą firmą, jest kompletnie niewiarygodna i bez jakości . Można byłoby pisać więcej ale jak widzę moje spostrzeżenia i doświadczenia pokrywają się z tymi poniżej. Na rynku jest sporo firm które są o wiele bardziej kompetentne , mogę tu polecić np Bigram, PGBHR, Randstad.
autor
25 wrz (2 miesiące temu)
25 wrz (2 miesiące temu)
@Newbie,dziękuję za szczegółową wypowiedź. Podane przez Ciebie informacje na pewno zachęcą wiele osób do aplikacji. To dobrze, że firma stwarza przyjazne warunki dla pracowników i daje możliwości rozwoju, oraz jasno określa ich zasady.
@Oli, @Smutny, forum nie służy do krytyki innych osób. Możecie wypowiedzieć się na temat własnych doświadczeń związanych z devire?
użytkownik
21 wrz (2 miesiące temu)
21 wrz (2 miesiące temu)
Jestem dość w ciężkim szoku i lekko zniesmaczony czytając komentarze które się tu pojawiły w ostatnim czasie. Wynagrodzenie na równi z konkurencją, a w porównaniu do innych firm nawet wyższe. Żadnych kruczków premiowych, z tresholdem i innymi cyrkami. Jasno określone stopnie stanowisk, przedział wynagrodzeń i co trzeba zrobić żeby na jakie stanowisko wskoczyć. Czy jest dużo pracowników z firmy na H? Oczywiście z MP i innych też jak dla mnie osoby której zależy na tym, żeby pracować w firmie, która ma duże znaczenie na rynku, a przy tym nie robi z siebie bezdusznego korpo jest na plus. Można, się dużo na uczyć od doświadczonych kolegów i nigdy nie spotkałem się z sytuacją, że ktoś chętnie nie podzieli się wiedzą i spostrzeżeniami z kolegą na niższym stanowisku. Przechodząc z korporacji rekrutacyjnej, mega pozytywnie zaskoczyłem się gdy mogłem realizować najróżniejsze projekty rekrutacyjne od specjalistów po menadżerów i nie musiałem się obawiać, że zaraz przyjdzie przełożony i powie mi ,że tego nie wolno mi robić bo tylko leaderzy mogą robić takie rekruacje. Zdecydowanie polecam devire! Integracje zespołów , siatkówka ,wyjazdy na żagle, zespoły biegowe, turnieje piłkarzyków.Szkolenia są i jest ich całkiem sporo są zawsze rozpisane i każdy pracownik może wyrazić chęć w nich uczestnictwa.
autor
19 wrz (2 miesiące temu)
19 wrz (2 miesiące temu)
@Magda, jak często takie integracje się odbywają? Są inicjatywą pracowników, czy szefostwa? Wspomniałaś, że atmosfera jest dobra, można zatem liczyć na pomoc współpracowników?
@Szeregowy Pracownik, piszesz o tym, że w devire można się rozwinąć. Czy jest jakaś konkretna ścieżka kariery dla pracowników? Napisz proszę coś więcej.
użytkownik
19 wrz (2 miesiące temu)
19 wrz (2 miesiące temu)
W devire obowiązuje jedna zasada: brak zasad. Nie ma żadnej polityki antymobbingowej. Każdy problem jest bagatelizowany. Potem HR wewnętrzny dziwi się dlaczego pracownicy nie zgłaszają się z problemami. Zespół ma zastrzezenia co do managera? Nie ma sprawy, wymienimy zespół. Jeśli chodzi o managerów to cześć jest świetna, można się wiele nauczyć natomiast o reszcie lepiej się nie wypowiadać. Czesto nie wiadomo czym osoba do której raportujesz się zajmuje :) tak wiec układy znaczą w tej firmie bardzo dużo. Ogolnie niesmak pozostał i nikomu nie polecę pracy w tej firmie ani współpracy z nią.
użytkownik
6 wrz (3 miesiące temu)
6 wrz (3 miesiące temu)
10 powodów, by przekreślić devire jako pracodawcę.

Jeśli ktoś przesieje propagandowe komentarze, znajdzie na najlepszyfachowiec.pl też kilka prawdziwych informacji o devire - niestety nie są one pozytywne. Obawiam się, że w tym przypadku powoływanie się na regulamin najlepszyfachowiec.pl przy negatywnych komentarzach użytkowników ma na celu nieudolną próbę zapobiegnięcia mówieniu prawdy o tej firmie.

Poniżej same fakty: 1. są zespoły, w których rotacja w ciągu ok. roku sięga 100%, 2. w tej firmie nie funkcjonuje absolutnie żadna polityka antymobbingowa, 3. na tle konkurencji średnie wynagrodzenia + zdarzają się problemy z wypłatami, a w niektórych przypadkach nawet rażące niewypłacanie/opóźnianie prowizji, 4. koneksje znaczą tu wiele, 5. pracownicy z korpo na H to pewnie ok. 50-60% firmy, 6. dostępne narzędzia i szkolenia są skromne i niskobudżetowe, 7. kadra menedżerska nierówna - część menedżerów na poziomie, co do drugiej części szkoda słów i aż strach się wypowiadać, bo zaraz wydelegowany pracownik devire napisze tu następny komentarz o naruszeniu regulaminu najlepszyfachowiec.pl ze względu na zniewagę dobrego imienia devire ;), 8. turkus to tylko kolor logo, być może jeszcze symbol chaosu i samowolki managementu ;) 9. podejście firmy do realnych zgłaszanych problemów jest proste i logiczne: jest problem? zamiećmy go pod dywan lub rozwiążmy tak, żeby innym odechciało się zgłaszania podobnych tematów w przyszłości :D 10. organizację na rynku wyróżnia to, że w czasach walki o dobrych rekruterów tu nawet zaangażowani pracownicy z góry tabeli wyników finansowych mogą usłyszeć: nie ma ludzi niezastąpionych. ;) Jednym słowem, a nawet dwoma: nie warto.
użytkownik
3 wrz (3 miesiące temu)
3 wrz (3 miesiące temu)
@Leoś, pachnie mi to trochę podkładaniem świni przez konkurencję, ponieważ jestem pracownikiem devire i ani nie pracowałem w Haysie, ani nie uważam się za matoła.
Nie będę rozwodził się nad kwestiami kapitału zakładowego, ponieważ nigdy nie było to moim wyznacznikiem przy szukaniu nowej pracy. Bardziej interesowała mnie moja pensja, na którą tutaj nie mogę narzekać.
Nie wiem na jakiej podstawie nie polecasz tej firmy, ponieważ nie odniosłeś się do żadnego elementu, który mógłby zainteresować potencjalnego pracownika, ale ze swojego doświadczenia powiem, że firma jest bardzo dobra zarówno dla osób z małym doświadczeniem zawodowym jak i dla osób, które mają bogate CV. Dlaczego? Ponieważ jest świetna atmosfera, duże wsparcie praktycznie z każdej strony i realna szansa na rozwój zawodowy. Mi to w zupełności wystarczy, aby zahaczyć się tutaj na dłużej.
autor
23 sie (3 miesiące temu)
23 sie (3 miesiące temu)
@Rafał K., widzę, że nie zgadzasz się z użytkownikiem @Leoś co do sytuacji firmy na rynku, możesz zatem przedstawić swoją opinię o devire? Czy dobrze pracuje Ci się w tym miejscu? Może polecasz szczególnie jakieś stanowisko? Zachęcam Cię do udzielenia kilku rad przyszłym kandydatom.
autor
8 sie (4 miesiące temu)
8 sie (4 miesiące temu)
@Leoś, Twój komentarz jest niezgodny z regulaminem, gdyż obraża inne osoby. Koniecznie zapoznaj się z zasadami serwisu przed dodaniem kolejnego wpisu! Znajdziesz je tutaj: https://najlepszyfachowiec.pl/regulamin
Możesz powiedzieć, z czego wynika Twoja negatywna opinia? Jesteś tam obecnie zatrudniony? Z pewnością mógłbyś znaleźć też dobre strony pracy w devire.
użytkownik
7 sie (4 miesiące temu)
7 sie (4 miesiące temu)
devire to banda oszustów, połowa z nich została wyrzucona z Hays za przekręty, nie polecam tej firmy !!!! Pracy tam dobrej nie znajdziecie. Napompowany balon zbierający dane !!! Kapitał zakładowy 51 700 trochę mało !!! Bardzo mało + matoły, które zadają głupie pytania na rozmowie rekrutacyjnej !!! Jak dla mnie poziom ZERO !!! SZKODA CZASU !!!
użytkownik
26 lip (4 miesiące temu)
Pracownik ds. Obsługi Zaplecza Pocztowego
Poczta Polska S.A. (894 opinie o firmie ) Gdynia

dzisiaj
Doręczanie korespondencji - umowa zlecenie
Poczta Polska S.A. (894 opinie o firmie ) Gdynia

tydzień temu
Kwalifikowany Pracownik Ochrony
Poczta Polska S.A. (894 opinie o firmie ) Gdynia

przedwczoraj
Wizytator
BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Służba Cywilna (4 opinie o firmie ) Gdynia

tydzień temu
Kierowca kat. B
Poczta Polska S.A. (894 opinie o firmie ) Gdynia

3 tygodnie temu
Starszy specjalista
BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Służba Cywilna (4 opinie o firmie ) Gdynia

27.06.2018
Listonosz pieszy
Poczta Polska S.A. (894 opinie o firmie ) Gdynia

tydzień temu
Księgowy
BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Służba Cywilna (4 opinie o firmie ) Gdynia

3 tygodnie temu
Pracownik Obsługi Klienta
Poczta Polska S.A. (894 opinie o firmie ) Gdynia

dzisiaj
Specjalista
BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Służba Cywilna (4 opinie o firmie ) Gdynia

przedwczoraj
Dodaj powiadomienie o nowych ofertach dla: Gdynia
Ustaw powiadomienie
Listonosz samochodowy
Poczta Polska S.A. (894 opinie o firmie ) Gdynia

wczoraj
OPERATOR PODESTÓW RUCHOMYCH - ZWYŻKA
PRAMAR (15 opinii o firmie ) Gdynia

wczoraj
Inspektor
BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Służba Cywilna (4 opinie o firmie ) Gdynia

3 tygodnie temu
Referent
BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Służba Cywilna (4 opinie o firmie ) Gdynia

dzisiaj
Inspektor weterynaryjny
BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Służba Cywilna (4 opinie o firmie ) Gdynia

2 tygodnie temu
Big Data Developer (junior to senior)
devire. (67 opinii o firmie ) Gdynia

wczoraj
Przedstawiciel Handlowy
Human Resources Poland Sp z o.o. (20 opinii o firmie ) Gdynia

dzisiaj
Asystent laboratoryjny
BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Służba Cywilna (4 opinie o firmie ) Gdynia

2 tygodnie temu
Agent call center z orzeczeniem o niepełnosprawności (praca w domu)
BPO NETWORK Sp. z o.o. (76 opinii o firmie ) Gdynia

wczoraj
Uwierz w siebie! Dołącz do Najlepszych! Gdynia
Profi Credit Polska S.A. (Dodaj opinię o firmie ) Gdynia

wczoraj
Dodaj powiadomienie o nowych ofertach dla: Gdynia
Ustaw powiadomienie
Droga MAMO. Wyjdź z domu i zacznij zarabiać
Profi Credit Polska S.A. (Dodaj opinię o firmie ) Gdynia

wczoraj
Przedstawiciel - Gdynia. Praca na prowizji. Nie wymagamy doświadczenia
Profi Credit Polska S.A. (Dodaj opinię o firmie ) Gdynia

tydzień temu
Doradca Klienta w firmie pożyczkowej. Gdynia
Profi Credit Polska S.A. (Dodaj opinię o firmie ) Gdynia

6 dni temu
Zacznij pracę w branży pożyczkowej. Doradca finansowy - wolny zawód
Profi Credit Polska S.A. (Dodaj opinię o firmie ) Gdynia

wczoraj
Sprzedaż pożyczek, to proste! Gdynia
Profi Credit Polska S.A. (Dodaj opinię o firmie ) Gdynia

6 dni temu
Współpraca bez doświadczenia - WYSOKIE ZAROBKI! Gdynia
Profi Credit Polska S.A. (Dodaj opinię o firmie ) Gdynia

wczoraj
Przedstawiciel Gdynia - sprzedaż pożyczek - WYSOKIE ZAROBKI
Profi Credit Polska S.A. (Dodaj opinię o firmie ) Gdynia

6 dni temu
Przedstawiciel - sprzedaż pożyczek - WYSOKIE ZAROBKI
Profi Credit Polska S.A. (Dodaj opinię o firmie ) Gdynia

tydzień temu
Pierwsza praca? Doradca Klienta w firmie pożyczkowej. Gdynia
Profi Credit Polska S.A. (Dodaj opinię o firmie ) Gdynia

tydzień temu
Praca czeka! Super oferta!
Profi Credit Polska S.A. (Dodaj opinię o firmie ) Gdynia

wczoraj
Dodaj powiadomienie o nowych ofertach dla: Gdynia
Ustaw powiadomienie
Sprzedaż pożyczek, to proste! Wysokie prowizje. Gdynia
Profi Credit Polska S.A. (Dodaj opinię o firmie ) Gdynia

wczoraj
Praca bez doświadczenia - WYSOKIE ZAROBKI!!!
Profi Credit Polska S.A. (Dodaj opinię o firmie ) Gdynia

tydzień temu
Poszukujemy do naszego zespołu komunikatywnych osób - praca od zaraz!
Profi Credit Polska S.A. (Dodaj opinię o firmie ) Gdynia

wczoraj
OFERTA WSPÓŁPRACY DLA BIUR KREDYTOWYCH
Profi Credit Polska S.A. (Dodaj opinię o firmie ) Gdynia

przedwczoraj
Praca dla osób bez doświadczenia- Przedstawiciel Klienta
Profi Credit Polska S.A. (Dodaj opinię o firmie ) Gdynia

wczoraj
Przedstawiciel firmy pożyczkowej
Profi Credit Polska S.A. (Dodaj opinię o firmie ) Gdynia

wczoraj
Doradca Klienta Trójmiasto
Profi Credit Polska S.A. (Dodaj opinię o firmie ) Gdynia

tydzień temu
Specjalista ds. Sprzedaży Produktów Finansowych Gdańsk i okolice
Profi Credit Polska S.A. (Dodaj opinię o firmie ) Gdynia

tydzień temu
Emeryt lub rencista z pasja i zaangażowaniem do lekkiej pracy potrzebny.
Klient Startpraca.pl Gdynia

przedwczoraj
Specjalista ds. rekrutacji (praca na terenie jednego województwa)
Dino Polska S.A. (Dodaj opinię o firmie ) Gdynia

tydzień temu
Dodaj powiadomienie o nowych ofertach dla: Gdynia
Ustaw powiadomienie
«Previous 1 (current) 2 3 8 »Next
Praca w miastach
Praca w okolicy
Proponowane stanowiska
Najlepsi pracodawcy
Gdańsk
Warszawa
Zabrze
Szczecin
Gliwice
Wiemy jak wygląda praca w tych firmach:


Wywiad z Hanna Kąkol - Dyrektor Zarządzająca Perfect Consulting
Na czym polega praca w agencji HR?
Praca w agencji HR to pełen w
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "devire"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Puławy

Dobczyce

parking Okęcie

Opole

Ząbki

Kraków

Poznań

Rybnik

its Rzeszów

Proszowice

Krapkowice

Wrocław

Głubczyce

Tychy

Tczew

Chorzów

Bydgoszcz

Warszawa

Trzebinia wyzsza Za Szkołą
Murarz Bydgoszcz
Kucharz Warszawa Wawer

Koszalin

kasjerka Piaseczno lubfarm Lublin

Lębork

Lublin

tarnowskie Góry

Głogów

Gogolin

Miechów

Dzierżoniów szymanski Jacek

Kłodzko

Hydraulik Zabrze

Kluczbork

Sopot

jastrzebie Zdrój

Pruszków

Wolbrom
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorsza-praca.com.pl | regulamin