test
Znaleziono 202 wpisy pasujących do wyszukiwanego hasła "deloitte"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
15.12.2018 (miesiąc temu)
15.12.2018 (miesiąc temu)
Rozumiem a jest szansa na podwyżkę lub awans? :)
użytkownik
13.12.2018 (miesiąc temu)
13.12.2018 (miesiąc temu)
A czy mogłabyś powiedzieć powiedzieć ile zarabia się w audycie?
użytkownik
11.12.2018 (miesiąc temu)
11.12.2018 (miesiąc temu)
Nieprawda :) zależy w jakim dziale.
użytkownik
30.11.2018 (miesiąc temu)
30.11.2018 (miesiąc temu)
hej możecie napisac ile się zarabia w deloitte w dziale takim jak accounting czy risk z ang? brutto tak około chcę się dowiedzieć czy warto zmieniać pracę w moim przypadku. Dzięki z góry:)
użytkownik
28.11.2018 (miesiąc temu)
28.11.2018 (miesiąc temu)
"Istnieje możliwość pracy w godzinach nadliczbowych?" Nie możliwość tylko konieczność :D
użytkownik
26.11.2018 (miesiąc temu)
26.11.2018 (miesiąc temu)
Jak zaczynałam pracę w ryzyku to dostałam mniej niż 2500 brutto ;)
autor
24.11.2018 (miesiąc temu)
24.11.2018 (miesiąc temu)
Tzn ile srednio brutto ?? Ok 2500 czy wiecej?
użytkownik
22.11.2018 (miesiąc temu)
22.11.2018 (miesiąc temu)
Atmosfera spoko...zawsze ktoś pomoże wytłumaczy...Ale zarobki to jakiś żart-pracowałam niedługo w audycie gdzie wynagrodzenie jest żałosne za taką pracę...A podobno w dziale risku płacą jeszcze mniej....masakra!!!
użytkownik
13.11.2018 (2 miesiące temu)
13.11.2018 (2 miesiące temu)
Odpowiedziałeś na temat atmosfery jaka panuje w deloitte CE Business Services Center według Twojej opinii. A czy jest coś co jeszcze mógłbyś dodać o tym pracodawcy? Z pewnością jesteś pracownikiem tej firmy, więc musi być coś co Ciebie przekonuje ku temu by w niej pracować.
użytkownik
03.11.2018 (2 miesiące temu)
03.11.2018 (2 miesiące temu)
Posłałem swoje cv na stanowisko asystenta w dziale powierzchni handlowych, a więc najniższe z najniższych. Ukończyłem studia prawnicze z wyróżnieniem i wiele lat pracowałem w innej branży, zbierając potężne doświadczenie biznesowe – głównie sprzedaż i negocjacje (motoryzacja). Swego czasu zainteresowała mnie branża nieruchomości komercyjnych, długo zastanawiałem się nad przebranżowieniem. Colliers przykuł moją uwagę, ponieważ całkiem merytorycznie prezentują się raporty przezeń tworzone. Przejrzałem sobie kilka z nich. O rekrutacji jeszcze wypowiedzieć się nie mogę. Póki co cisza. Poza automatyczną wiadomością, z 24 października, zupełnie nic. Jednak zastanawiam się czy z punktu widzenia pracownika ta branża w ogóle posiada perspektywy na przyszłość? Do tej pory podejmowałem wiele trudnych, strategicznych decyzji, gdzie niezbędna była umiejętność przewidywania przyszłości, a ryzyko niepowodzenia było bardzo duże. Tu pojawiają się poważne wątpliwości. Prawdę mówiąc clou pracy takowego brokera stanowią negocjacje – pomiędzy klientem, a podmiotem oferującym powierzchnię nieruchomości komercyjnej. Zapotrzebowanie na nieruchomości handlowe jeszcze przez kilka lat w Polsce będzie rosnąć. Wynika to z zapóźnień po komunistycznym systemie gospodarczym. Jednak na rynku 2 największych gospodarek świata (USA i Chiny) obserwujemy zmiany upodobań konsumentów tj. radykalny spadek zakupów tradycyjnych i rozkwit e-handlu. To sprawia, że mnóstwo sklepów wielkopowierzchniowych zostaje zamknięte. Rzeczone zjawisko przyjdzie do Polski za kilka lat. Jeśli chodzi o nieruchomości biurowe – tak naprawdę ich potencjał jest wykorzystywany tylko w kilkunastu % (biura nigdy nie są wynajmowane pod określoną liczbę pracowników - w weekendy, wieczorem czy nocą bywają puste itd.), więc w USA wymyślono co-working. Sam kiedyś korzystałem z takiego rozwiązania będąc członkiem Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Super sprawa, ponieważ kilka podmiotów zrzuca się na wynajem 1 biura i wszyscy korzystają wg. potrzeb. Np. pan X chce w środę konferencję o 10, więc pani Z ustawia sobie swoją prezentację na 13 w środę. Każdy jest zadowolony, a koszt wynajmu ułamkowy ???? Rzeczony co-working będzie się rozwijał. Ponadto rośnie udział ludzi pracujących zdalnie - z domów, czy kurortów ???? Nie mówiąc już o tym, że technologia komunikacyjna umożliwia swobodne wideokonferencje, a za chwilę zobaczymy zaawansowane hologramy. Wszystko to sprawia, że biura będą mniej potrzebne. Idąc dalej – nieruchomości magazynowe. Ciężko mi przewidywać co stanie się w tej dziedzinie. Wzrost gospodarczy i pojawienie się nowych produktów na rynku może wzmóc zapotrzebowanie na tego typu nieruchomości. Z kolei zaawansowane algorytmy przewidujące (takie na przykład stosuje Amazon) spowodują zmniejszenie powierzchni potrzebnej do magazynowania towarów, bo przecież wiemy co i kiedy zamówi konsument. Jednak obstawiałbym na rozwój powierzchni magazynowych.

Już końcowo chcę tylko dodać, że raport uniwersytetu w Oxfordzie i raport deloitte przedstawiają niezbyt optymistyczne wizje.

https://www.oxfordmartin.ox.ac.uk/downloads/academic/The_Future_of_Employment.pdf
Na stronie 57 widzimy tabelkę przedstawiającą zawody, które mogą zniknąć z powodu cyfryzacji. Poz. 663 broker nieruchomości – szansa 97%.

https://www2.deloitte.com/content/dam/deloitte/de/Documents/real-estate/2017_DC_Real_Estate_Study_A4_digital1.pdf
Raportu deloitte nie będę komentował. Niekoniecznie się z nim zgadzam. Niech każdy wyciągnie wnioski samodzielnie.

Nie piszę tego, by kogoś przestraszyć, ale weźcie pod uwagę moje słowa aplikując do branży nieruchomości.

Jakub L.
użytkownik
01.11.2018 (2 miesiące temu)
01.11.2018 (2 miesiące temu)
Nie, jest to osoba wyjątkowo humorzasta i atmosfera zależy często od dyspozycji dnia tej osoby
użytkownik
22.10.2018 (2 miesiące temu)
22.10.2018 (2 miesiące temu)
Witam,
zastanawiam się nad podjęciem pracy w deleoitte w accountingu powiedzcie jakie zarobki można osiągnąć po 2-3 latach pracy, czy można awansowac i czy są wstępne szkolenia przygotowujące do podjęcia pracy?
dziękuję z góry za pomoc !!
użytkownik
02.10.2018 (3 miesiące temu)
02.10.2018 (3 miesiące temu)
Mozecie cos napisac o atmosferze w dziale hr? Konkretnie chodzi mi o EB Coordinator. Czy szefowa to spoko osoba ?
użytkownik
28.08.2018 (4 miesiące temu)
28.08.2018 (4 miesiące temu)
@Monika, z Twojego pytania wnioskuję, że jesteś zainteresowana pracą w deloitte Ce Business Services. Jakie dokładnie stanowisko Cię interesuje? Składałaś już swoje CV czy na razie poszukujesz informacji o pracy w deloitte Ce Business Services?
użytkownik
14.08.2018 (5 miesięcy temu)
14.08.2018 (5 miesięcy temu)
@Waldi, jeśli interesuje Cię praca w deloitte Ce Business Services to na stronie firmy znajduje się wyszukiwarka ofert pracy. Na pewno znajdziesz tam odpowiedź na pytanie, które zadałeś. Tutaj podaje link, który przekieruje Cię do tej wyszukiwarki: https://pl.career.deloittece.com/home?icid=bottom_
@pracowalem_tam, Twoja wypowiedź jest bardzo rozbudowana, ale zaglądają tu osoby, które zastanawiają się czy podjąć pracę w tej firmie, dlatego zadam Ci jeszcze jedno pytanie - na jaką umowę zostaje zatrudniony nowy pracownik?
użytkownik
08.08.2018 (5 miesięcy temu)
08.08.2018 (5 miesięcy temu)
Opinie dotyczą w większości rzeszowskiego oddziału, tj. deloitte CE Business Services Center. jako były pracownik wróżę projektowi centrum usług wspólnych rychły upadek, a przyczynić do tego może się wiele czynników.
Po pierwsze ludzie - bo ludzi można wyzyskiwać, oszukiwać, ale do czasu.
Rotacja jest ogromna - ludzie w zasadzie masowo odchodzą z tego pier**nika jak tylko zorientują się, co jest grane. Gorączkowe, paniczne wręcz poszukiwania ludzi skutkują zatrudnianiem ludzi, których w warszawskim oddziale nawet do budynku by nie wpuścili. ;p Ogłoszenia emitowane są w lokalnym radiu Eska... poziom pracowników jest żenujący - za grosz kultury wypowiedzi, często obycia z jakąkolwiek pracą, nie mówiąc o pracy w strukturze korporacyjnej. Poziom usług zatem też nie powala.
Ogólnie na open space nie zaszokuje nikogo, gdy ktoś przeklina, dokucza drugiej osobie czy wyśmiewa co ta powie. Atmosfera jest niejako bazarowa, włączając w to wszystkie basenowe japonki na stopach - co więcej nikt nie reaguje, nawet koordynatorzy czy przełożeni.

Firma próbuje ratować sytuację ale jej działania są jak leczenie raka przeciwbólowym - jakieś zdjęcia na instagramie z rzekomymi owocami dla pracowników, rowery do dyspozycji - owoce są, ale w HR i recepcji a rowerów jest kilka sztuk na 500 osób pracujących, hehe. Generalnie w mieście jak Rzeszów - ok 200 tys. osób - deloitte BSC ma już wśród młodych ludzi opinię miejsca pracy "rezerwowego" - nie uda się gdzie indziej, to pójdę do DCE BSC - tam przyjmują każdego. Dosłownie każdego.

Wynagrodzenia, a raczej, jak to się mówi w DCE BSC - zasiłek :D - niemal najniższa krajowa, obiecywanie podwyżek i awansów, a potem specjalistów - na skalę oddziału w Rzeszowie - pracujących długo, przynoszących dobre wyniki traktują na równi z tymi, którzy zaczęli pracę kilka miesięcy wcześniej tylko dlatego, że na sierpień przypada okres ocen rocznych (ROCZNYCH!).
To jeszcze nie byłoby nic specjalnego, tak niestety robi wiele firm, ale sytuacja w której jeden przełożony mówi, że osoba dostanie awans o dwa oczka w strukturze i odczuwalną podwyżkę, a potem wyższy przełożony oświadcza ci że dostajesz g**o a nie podwyżkę jest SKANDALICZNA. NIEDOPUSZCZALNA. URĄGAJĄCA GODNOŚCI CZŁOWIEKA.

Podsumowując - jeśli ktoś nie ma co robić i nie musi się utrzymywać (bo mieszka z mamą, tatą czy innym sponsorem) to polecam - można poznać fajnych znajomych. Na tym zalety dla pracownika entry level się niestety kończą.
użytkownik
23.07.2018 (5 miesięcy temu)
23.07.2018 (5 miesięcy temu)
2018 i 2019 prognozują ciężki dla małych firm. Nie udźwigną wzrostu kosztów funkcjonowania i spadków marż. Ciekawe co ze strategią Budimex który chce przyjąć dodatkowy tysiąc osób, wygra czy się wyłoży ? Skanska za zeszły rok ma wynik 2 w Polsce , przychód 3 793 600 zł , Budimex póki co miał miejsce pierwsze 5 572 290. Analitycy rynku w tym chociażby deloitte zaczynają twierdzić , że po bumie budowlanym 2015-2018 na rynku pozostaną najsilniejsi gracze. Ciekawe gdzie wyląduje Skanska po wycofaniu się z bitumów ? na ile bitumy były rentowne ... PS. czy wciąż brak informacji o sprzedaży wytwórni do Colas ??? ....
użytkownik
22.07.2018 (5 miesięcy temu)
22.07.2018 (5 miesięcy temu)
Proszę o informacje na temat stanowiska Młodszy Ksiegowy może ktoś pracował i może się podzielić opinią czy watto aplikować, pozdrawiam
użytkownik
19.07.2018 (6 miesięcy temu)
19.07.2018 (6 miesięcy temu)
Z pwc jeśli do konkurencji idzie się albo do KPMG ewentualnie ey, nigdy nie słyszalam, żeby ktoś od nas odszedł do deloitte (jeśli chodzi o audyt przynajmniej). Ey i KPMG najlepiej płacą, dodatkowo w ey mają płatne co miesiąc nadgodziny. W pwc jest ostry nacisk na brak nadgodzin, czego nie ma aż tak w KPMG i ey. Nie ma diet, jest za to luźna polityka zwracania wszystkich kosztów.
użytkownik
11.07.2018 (6 miesięcy temu)
11.07.2018 (6 miesięcy temu)
@Malpigaj Nigdzie nie jest napisane, że wszystko co złe to wina szefa :) Jest zaznaczone, że koordynator ocenia osoby opierając się na tym czy lubi daną osobę czy nie ,a nie patrzy na to jak ludzie pracują. Współpracownicy są różni jak w każdej firmie - generalnie w ryzyku każdy kto klepie jak Ty chętnie Ci pomoże.
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "deloitte"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Świnoujście

Kurier Warszawa

sanden Polkowice

Polkowice

Krosno

Kierowca katb Wrocław

Toruń

Tczew

Asystentka stomatologiczna Białystok izoblok Chorzów animator pieniadza Centrum carfree Kraków

Kraków

Szczecin

Kołobrzeg

Katowice

omida Warszawa

Lubin

uber nowy maz Dwór

Przasnysz

biurowa wlochy Warszawa wlochy Warszawa

Mysłowice

masazysta Poznań

Kielce

opiekunka Łódź

Pilica

Częstochowa

Nauczyciel wspomagajacy Gliwice

uber Kraków

Lublin

sare Rybnik

Zabrze

iglotex Dąbrowa Sprzątaczka Rybnik

Rybnik

Puławy

Dobczyce

parking Okęcie

Opole

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorsza-praca.com.pl | regulamin