test
Znaleziono 40 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "clifford"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
27.07.2018 (5 miesięcy temu)
27.07.2018 (5 miesięcy temu)
Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Czy można w miarę dobrze zarobić?
użytkownik
27.07.2018 (5 miesięcy temu)
27.07.2018 (5 miesięcy temu)
Firma prowadzi bez ustanku rekrutację, że względu że co chwilę ktoś się zwalnia. To mówi samo przez się. Od stycznia firma nazywa się OEC
użytkownik
27.07.2018 (5 miesięcy temu)
27.07.2018 (5 miesięcy temu)
Opinia całkowicie trafna, widać że osoba to pisząca wie co mówi, i dużo już o firmie się dowiedziała. Opis pani manager- trafiony w dziesiątkę. Szukając pracy radzę zdecydowanie przemyśleć ta rzetelna opinie.
użytkownik
26.07.2018 (5 miesięcy temu)
26.07.2018 (5 miesięcy temu)
Opinia trafna
użytkownik
26.07.2018 (5 miesięcy temu)
26.07.2018 (5 miesięcy temu)
Postaram się być rzetelna i obiektywna ponieważ CT ostatnio przemianowany na OEC bardzo wiele mi dał a chyba jeszcze więcej odebrał.

Firma dobra na start.
Firma nie dobra na doświadczanie kultury pracy - ot zlepek ludzi za najniższe stawki na rynku z fajnymi nazwami stanowisk - compiler, analyst etc. Faktycznie zarabia sie od 2000-2800 po kilku latach i ma się przekonanie że się pracuje w kloszardzie na stanowisku anala albo wypełniacza katalogu. Z tych anali wykreowała się grupa kierownicza, managerów, supervisorow którzy co pół roku zmieniają nazwy swoich stanowisk bez zmiany umiejętności. Gardząc przy okazji swoimi pracownikami na których plecach się wybili.
Trudno mi to przyznać ale panuje tam niesamowity seksizm... Ze strony pań szefowych, których jedyna umiejętnością jest mówienie z pseudo akcentem po angielsku i uśmiechanie się do bossów z UK.
Ważne są też team leader-ki za 3600 netto gdzie ich głównym zadaniem jest niedoprowadzanie do buntu wśród pracowników. Szefostwo z Polski wymyśla głupi pomysł mówi ze taka jest decyzja z góry z UK a team leader zawsze tłumaczy szefów i nigdy nie broni zdania swojego zespołu.
Jedna manadzerka to specjalistka od okłamywania pracowników, np niechcąc oddać pracownika do innego działu utrudnia jego przenosiny mówiąc przy tym że mu pomaga. Ostatnio takie przenosiny i wstrzymywanie trwały 4 miesiące. Słynna pani menedżerka jest fachowcem od usuwania swojej konkurencji. Lepiej nie mówić pięknie po angielsku - daleko nie zajdziesz.
Rozmowy kwalifikacyjne na wewnętrzne rekrutacje są tylko po to by pani menedżerka mogła zgarnąć trochę pomysłów i sprzedać jako swoje w bossom z UK.
Każdy awans to machlojka wcześniej ustawiona.
Kiedyś mała firma która rozrosła się bardzo szybko i gdzieś się zagubila.
Szkolenia zero, kultura negatywna każdy myysli jak uciec ale się boi życia poza kloszardem.
Management bez wyszkolenia a z zasiedzenia. Januszex poziom pseudo korpo. Plus nienawiść pomiedzy działami .

Ostatnio podjęto decyzję o przeniesieniu biura do dzielnicy gdzie mieszka wiekszosc managementu. Bez konsultacji z pracownikami.

12 miesięcy maks w tej firmie i uciekajcie w przeciwnym wypadku was się po prostu wykorzysta i zobaczycie dziwne awanse swietych krów i niszczenie talentów w celu usunięcia konkurencji.

Firma żenada, ludzie poza koordynatorami, team leaderami i managementem wspaniali i o dobrych sercach.

Bonus - przyszedł kiedyś młodziutki bez doświadczenia , kupił laptop od męża szefowej i w krotce awans którego nikt się nie spodziewał.

Wstyd
użytkownik
27.06.2018 (6 miesięcy temu)
27.06.2018 (6 miesięcy temu)
@OSTR, dziękuję za Twoją wyczerpującą opinię odnośnie pracy w clifford Thames. Jest to informacja bardzo cenna, jednak jak sam wspomniałeś pracowałeś tam tylko trzy miesiące więc chętnie dowiem się również od pracowników, którzy pracują tam nieco dłużej tego, jak oceniają ogólną atmosferę w tej pracy. Co możecie powiedzieć o tym pracodawcy?
użytkownik
26.06.2018 (6 miesięcy temu)
26.06.2018 (6 miesięcy temu)
Obecnie na analityku startuje się od 2000 - 2500 na rękę. W zależności od zespołu.
użytkownik
18.05.2018 (7 miesięcy temu)
18.05.2018 (7 miesięcy temu)
Znaczenie atmosfery w miejscu pracy jest coraz większe. Czy podobnie jest w clifford Thames? Napisz, co o tym myślisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.
użytkownik
08.05.2018 (8 miesięcy temu)
08.05.2018 (8 miesięcy temu)
W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w clifford Chance? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!
użytkownik
17.04.2018 (8 miesięcy temu)
17.04.2018 (8 miesięcy temu)
Pracowałem kiedyś w tej firmie. Ile? 3 miesiące. Mówili że jest "spoko" i motywowali mnie do pracy, później jednak stwierdzili że mi nie przedłużą okresu próbnego. Na pytania co było nie tak i dlaczego usłyszałem - "nie przedłużamy bo nie". W sumie to miałem wrażenie że część supervisorów to zguśniałe buraki - zadufani w sobie, nie dający szansy innym, świeżym pracownikom.
Sama praca nudna, nie pasująca do niczego jeśli chodzi o kontynuację zawodową w przyszłości, nie rozwojowa, monotonna, bolą mięśnie od braku ruchu. Na rozmowie kwalifikacyjnej wymagali wysokiego poziomu języka ang. który spełniłem, mówili coś o wyjazdach zagranicznych - już 1 dnia w pracy dowiedziałem się że to ściema. Jak tam byłem to połowa załogi nie kryła że praca tam to nie jest ich przeznaczenie i pracują tam już za długo oraz że powinni zmienić pracę.
W sumie to się cieszę, że mnie olali, bo los pokazał że można mieć lepszego pracodawce, za wielokrotnie większe pieniądze niż tam, który doceni pracownika. Nie ma takich firm wiele i wiele zależy od ludzi których napotykamy na swej drodze. Ale clifford takim pracodawcą dobrym dla pracownika - nie jest. Nie polecam w ogóle tam pracy, nawet na początek.
użytkownik
11.04.2018 (9 miesięcy temu)
11.04.2018 (9 miesięcy temu)
Czy kancelaria potrzebuje pracowników?
użytkownik
07.04.2018 (9 miesięcy temu)
07.04.2018 (9 miesięcy temu)
Pracowałam w CC ok. dwa lata, zaczęłam od stażu. Cały swój prawniczy szlif zawdzięczam temu miejscu - praca ciężka, ale w super atmosferze, z fajnymi ludźmi, którzy nie traktowali młodego prawnika gorzej, a wręcz przeciwnie - wybaczali potknięcia, chętnie tłumaczyli i dzielili się wiedzą. Miło wspominam i nie wykluczam powrotu. :) W porównaniu do innych kancelarii - niebo a ziemia in plus CC.
użytkownik
05.04.2018 (9 miesięcy temu)
05.04.2018 (9 miesięcy temu)
Wątek o clifford Thames jest długi i pełen rzetelnych opinii o pracodawcy, które wystawiane były przez lata. Generalnie szkoda czasu na tą firmę szczególnie za wynagrodzenie konkurencyjne z Biedronką .
użytkownik
05.04.2018 (9 miesięcy temu)
05.04.2018 (9 miesięcy temu)
Zacznijmy od atmosfery bo to właściwie jeden pozytyw, (chociaż oczywiście zależy od przełożonego) ale generalnie największa zaleta pracy w tej firmie. Wyjazdów służbowych nie ma dopóki nie zostaniesz supervisorem. Podobnie z perspektywami rozwoju, chcesz się rozwijać zmieniasz firmę na inną tu nie ma szans - przynajmniej teraz, kilka lat wstecz można było się rozwinąć. Zarobki największy minus, jak bym kilka lat temu wybrał Lidla nie CT zarabiał bym tyle samo a odpowiedzialność mniejsza... Benefity standard Luxmed, multi-sport i owoce. Zapomnij o pracy zdalnej i elastycznym czasie pracy. Na chwilę obecną w firmie jest taka rotacja, że już nie uczę się imion nowych, bo zanim zapamiętam już składają wypowiedziana. Właściwie nie znam jednej osoby która nie che zmieniać pracy. Reasumując -Daj sobie spokój z tą firmą, nic dobrego tu Cie nie czeka.
użytkownik
26.03.2018 (9 miesięcy temu)
26.03.2018 (9 miesięcy temu)
Poproszę o konstruktywna opinię o firmie OEC ( dawniej clifford Thames ). Mam pytania dotyczące rozwoju w firmie, możliwości wyjazdów służbowych, benefitow, atmosfery w pracy i zarobków. Jakieś doświadczenia z tą firmą? Plusy i.minusy? ☺ będę wdzięczna
użytkownik
10.03.2018 (10 miesięcy temu)
10.03.2018 (10 miesięcy temu)
super firma, dobre benefity i miła atmosfera, polecam
użytkownik
20.02.2018 (10 miesięcy temu)
20.02.2018 (10 miesięcy temu)
Firma do niedawna nazywała się clifford-Thames Sp. z o.o, ale od początku 2018 zmieniła nazwę na OEC. Poza nazwą nic się nie zmieniło.
użytkownik
05.12.2017 (rok temu)
05.12.2017 (rok temu)
Daj sobie spokój z tą firmą, to Ci mogę powiedzieć
użytkownik
04.10.2017 (rok temu)
04.10.2017 (rok temu)
Co robiłem kilka lat? ..... no właśnie nic ..... wygodnie mi było nic nie robić i dostawać za to pieniądze - tak w tej firmie można ..... wkład?? Wkład to można pokazać jak wiadomo że będzie z tego jakiś zysk czyli większe zarobki - a tu tylko żądania bez jakichkolwiek zmian. Jak już wspomniałem pracy nie szukałem bo nie ma firmy w której płacą za nic nie robienie poza zakresem obowiązków oczywiście - to było dość wygodne . Rozleniwienie nastaj po kilku latach pracy a nikt Twojej pracy nie docenia i obowiązków daje Ci coraz więcej ... takie są skutki ....człowiek zaczyna mieć gdzieś starania i robi totalne minimum. Czy inne firmy nie docenią - skoro opuściłem tą firmę to znaczy że doceniły. Jeszcze raz napisze - praca dobra na start, zarządzanie na poziomie bardzo niskim, brak jakiejkolwiek wiedzy z zakresu zarządzania ludźmi i frmą, brak umiejętności negocjacji z zarządem firy i brak umiejętności oraz chęci zdecydowanego postawienia się, uzyskania czegokolwiek aby pracownikom było lepiej. Kwestia czasu kiedy reszta tych mądrych co jeszcze zostali (a jest ich niewielu) odejdzie i firma oprze się w pełni na niedoświadczonych, nie mających celu ani ambicji ludziach. Zarządzie karma wraca.
użytkownik
02.10.2017 (rok temu)
02.10.2017 (rok temu)
@ntj rozumiem, że podczas rozmowy kwalifikacyjnej przekonałeś się, że nie jest to praca dla Ciebie. A mógłbyś powiedzieć coś więcej o przebiegu rozmowy? Czy coś Cię podczas niej zaskoczyło? Takie informacje mogą pomóc osobom, które ten etap rekrutacji mają jeszcze przed sobą.
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "clifford"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Toruń

Tczew

Asystentka stomatologiczna Białystok izoblok Chorzów animator pieniadza Centrum carfree Kraków

Kraków

Szczecin

Kołobrzeg

Katowice

omida Warszawa

Lubin

uber nowy maz Dwór

Przasnysz

biurowa wlochy Warszawa wlochy Warszawa

Mysłowice

masazysta Poznań

Kielce

opiekunka Łódź

Pilica

Częstochowa

Nauczyciel wspomagajacy Gliwice

uber Kraków

Lublin

sare Rybnik

Zabrze

iglotex Dąbrowa Sprzątaczka Rybnik

Rybnik

Puławy

Dobczyce

parking Okęcie

Opole

Ząbki

Poznań

its Rzeszów

Proszowice

Krapkowice

Wrocław

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorsza-praca.com.pl | regulamin