test
Znaleziono 36 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "aquapark wroclaw"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
10.07.2018 (7 miesięcy temu)
10.07.2018 (7 miesięcy temu)
W tym miejscu nawet nie da rady załatwić żadnych formalności (jak już jest wiele komentarzy firma ta nie szanuje pracownika i są tam bardzo niskie zarobki, więc praca tam może być tylko na weekendy a w dni powszednie lepiej pracować gdzie indziej czyli tam gdzie szanują pracownika i są wyższe wynagrodzenia). Pracując w innym miejscu niż aquapark jest problem z załatwieniem spraw kadrowych, ponieważ w kadrach praca jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00 czyli w tym czasie kiedy się jest w swojej podstawowej pracy, a niestety korespondencyjnie nie można nic załatwić (dziwne, ponieważ w wielu miejscach pracy taki sposób załatwiania spraw jest powszechnie stosowany). Jak nie da rady w kadrach to idzie się do kierownika obiektu, lecz należy umówić się z nim na spotkanie. Kierownik ten w pracy jest bardzo miły wita się z pracownikiem w stylu "Witam Cię w ten piękny dzień" etc. lecz pewnego dnia w którym było umówione spotkanie i oczywiście szło się na nie w celu załatwienia formalności spotkanie z kierownikiem nie było w aquaparku lecz na skrzyżowaniu (był po drugiej stronie ulicy i nie sądzę, żeby mnie nie widział - patrzył się na mnie). Próba zatrzymania tegoż kierownika i przypomnienie mu o umówionym spotkaniu była nieudana, gdyż kierownik uciekł mi na rowerze i udawał, że mnie nie zna - nie wiadomo czy się śmiać czy płakać...
użytkownik
08.05.2018 (9 miesięcy temu)
08.05.2018 (9 miesięcy temu)
Witam, mam pytanie o zarobki i i obowiązki jeśli chodzi o instruktora pływania na aquaparku? Czy instruktorzy maja umowę o pracę?
użytkownik
17.04.2018 (9 miesięcy temu)
17.04.2018 (9 miesięcy temu)
Wszystkim aplikującym do aquaparku radził bym, aby poczekali do zmiany samorządowej we Wrocławiu. Mam nadzieję, iż inna partia dojdzie do władzy w mieście i zmieni się kierownictwo, które zmieni podejście do pracownika.
użytkownik
17.04.2018 (9 miesięcy temu)
17.04.2018 (9 miesięcy temu)
Za nadgodziny nie masz nic płacone, bo według kierownictwa pracujesz dla jednego z najlepszych aquaparków w Polsce i musisz być dostępny 24/h. Poczuj w jakiej "boskiej" korporacji pracujesz i podziękuj za tą robotę.????
użytkownik
07.04.2018 (10 miesięcy temu)
07.04.2018 (10 miesięcy temu)
Przy umowie o pracę robisz ustawowe 8 godzin, jednakże pewne osoby wymagają iż że względu na fakt że aquapark Wrocław jest jednym z najlepiej rozwijających się parków musisz być dostępny 24/7. Ponieważ ,,robimy to dla dobra spółki".
K
użytkownik
07.04.2018 (10 miesięcy temu)
07.04.2018 (10 miesięcy temu)
Osoba nowo zatrudniona otrzymuje określone obowiązki dotyczące pełnionenogo stanowiska pracy. Jednakże po krótkim czasie zostają dodane nowe obowiązki bez zmiany stawki płacowej. Odnośnie finansów to najlepiej zarabiający to "góra”.
Pracownicy szeregowi są traktowani jak śmiecie. Na chwilę obecną liczą się zyski dla spółki, która należy do władz miasta. Pomimo kilku milionowych przychodów w spółce aquapark twierdzi, iż nie ma uwzględnionego w kapitale rocznym podwyżek.
Jeżeli sądzicie, iż dostaniecie premię za pracę w sezonie jako pracownik szeregowy to jesteście w błędzie. W samym roku 2017 spółka zarobiła około 7 milionów zysku netto. NIC NIETRAFIŁO DO PRACOWNIKÓW.
Jeżeli sądzicie, iż piszę brednie odwiedźcie aquapark i zobaczcie ilu Ukraińców zatrudnia ta spółka.
Swoją drogą nie mam żadnych uprzedzeń do innych nacji jednakże zawsze jest ten sam schemat: bat za plecami (rób szybciej, efektywniej itp.)
Odnośnie zarobków to spokojnie możesz aplikować do innej firmy, bo w aquaparku nie dostaniesz posady/podwyżki jeżeli nie jesteś znajomym.
użytkownik
12.03.2018 (11 miesięcy temu)
12.03.2018 (11 miesięcy temu)
Zacznę od statystyk. W 2017 roku aquapark Wrocław wygenerował 7,7 mln zł zysku. Morlokowie pracują dla Elojów, ale do pewnego momentu.
użytkownik
30.11.2017 (rok temu)
30.11.2017 (rok temu)
Potwierdzam.
Wytrzymałam tam dwa lata.
Szkoda,że ktoś zapłacił za usługę usunięcia kilkudziesięciu negatywnych komentarzy bardzo dokładnie opisujących na czym polega patologia tego tworu.
Ja nie będę rozpisywał się , bo dla mnie aquapark to przeszłość a panująca tam sytuacja to temat rzeka.
Problemem nie były niskie płace czy trud wykonywanej pracy - płaca była taka jak wielu innych miejscach w Polsce - tzn. firma generuje na czysto milionowe zyski a pracownicy otrzymują niewiele więcej niż najniższą ustwową płacę.
Tyle tylko , że aquapark nie jest Biedronką lecz firmą państwową , należącą do miasta. Przykre,prawda?
Ale to jednak nie o płacę chodziło ...
Niemal wszyscy ci,którzy zrezygnowali z pracy w aquaparku,odeszli,bo mieli dość dziwnego i bardzo specyficznego systemu na którym opierała się praca tam.
"Systemem" był .... no właśnie ..... nie ma sensu rozpisywać się , skoro i tak komentarze są "wykupywane".
Na Vimeo i na wiadomym forum jest przecież chyba ze dwadzieścia filmów z odpraw nagranych z ukrycia - każdy , kto zna hasło może wejść i na własne oczy przekonać się ,że niemożliwe.......jednak jest faktem.
użytkownik
18.11.2017 (rok temu)
18.11.2017 (rok temu)
Agnieszka jeśli mimo tylu negatywnych opinii, dalej rozważasz prace tam , to oczywiście idź.
Czekamy aż za jakiś czas napiszesz , że mieliśmy rację.
Serio nie rozumiem po co ludzie się męczą i pracują gdzieś gdzie nie są szanowani .W komentarzach wyraźnie jest napisane, że najgorsze jest to , że traktują Cię jak śmiecia i Żadne bony, wczasy pod gruszą czy darmowy basen tego nie wynagrodzą.
Zaczynając prace w aquaparku stajesz się ich własnością, i zwykłym robolem z którym nikt się nie liczy.
We Wrocławiu naprawdę pracy nie brakuje i wszyscy ci , którzy z Aqua odeszli, jedyne czego mogą żałować, to tylko tego , że nie zrobili tego prędzej.
użytkownik
17.11.2017 (rok temu)
17.11.2017 (rok temu)
Wasze słowa znacznie różnią się od tego, co jest napisane w ogłoszeniach o pracę Wrocławskiego Parku Wodnego https://aquapark.wroc.pl/o-nas/kariera/ Fima oferuje na większości stanowisk możliwość korzystania z basenów, wczasy pod gruszą czy bony świąteczne, do tego również stabilne zatrudnienie, z którym Wy się nie zgadzacie. To jak w końcu jest w tej pracy? Oferty zachęcają, a Wy nie. To powoduje, że osoby zainteresowane pracą nie wiedzą co robić. Czy najlepiej spróbować na własnej skórze?
użytkownik
09.08.2017 (rok temu)
09.08.2017 (rok temu)
Oo proszę, prawie 50 opinii usuniętych. Ciekawe czemu? To ja wklejam swoją raz jeszcze, ku przestrodze ;)
Mogłabym tu dużo złego napisać o pracy w aquaparku, ale ogólnie praca sama w sobie jest naprawdę ok jak dla studentów. Pracownicy na podobnym szczeblu (ratownicy, gastronomia, obsługa klienta) są snaprawde fajni, atmosfera też jest spoko jak już się zapoznasz z wszystkimi. Najgorsze jest kierownictwo które siedzi sobie na tyłkach w administracji i wydaje rozkazy. Obecna kierowniczka stref obsługii klienta, gastronomii i saunarium Ola Ł. jest chyba niezrównoważona psychicznie. Prace załatwił jej po znajomości dyrektor i tyle się zna na zarządzaniu ludźmi. Totalnie sobie nie radzi i jest strasznie dwulicowa. Nawet nie potrafi rozmawiać z pracownikami i tylko chodzi i wydaje polecenia. Nikt z nią nie potrafi się dogadać i pracować. Obecnie praca tam jest tylko dla wytrwałych bo atmosfera zrobiła się straszna. Ja zostałam zwolniona (nie dostałam grafiku bez żadnej informacji dwa dni przed nowym miesiącem) bo wzięłam tydzień wolnego (a miałam umowę zlecenie). Jestem zniesmaczona tym jak się traktuje tam ludzi, zero szacunku. Rozumiem, że brak dyspozycyjności mógł być powodem do zwolnienia, ale nie w taki sposób. Przepływ informacji w ogóle nie funkcjonuje, a kierowniczka nawet nie zna swoich pracowników i gdyby nie to, że upomnialam się o mój grafik nawet by nie raczyła poinformować, że nie pracuje. Żałosne. Ola unika rozmów i tylko chodzi do prezesa i dyrektora "lizać tyłki". Przypuszczam że nie skończyła żadnych studiów, ponieważ w ogóle nie potrafi zarządzać ludźmi. Nie ma sensu tam pracowac, bo nieważne jak się starasz i tak tego nie docenią. Jestem bardzo ciekawa kiedy się zorientują, że na takie stanowiska i do takiego obiektu nie zatrudnia się po znajomości tylko ludzi którzy się na tym znają. Karma wraca.
użytkownik
04.08.2017 (rok temu)
04.08.2017 (rok temu)
Hmmm.....a co stało się z kilkudziesięcioma komentarzami opisującymi co dzieje się w aquaparku ?
Zostało tylko kilka.
Przestrzegam przed pracą tam - wyzysk i upodlenie!
użytkownik
01.07.2017 (rok temu)
01.07.2017 (rok temu)
Mogłabym tu dużo złego napisać o pracy w aquaparku, ale ogólnie praca sama w sobie jest naprawdę ok zwłaszcza dla studentów. Pracownicy na podobnym szczeblu (ratownicy, gastronomia, obsługa klienta) są snaprawde fajni, atmosfera też jest spoko jak już się zapoznasz z wszystkimi. Najgorsze jest kierownictwo które siedzi sobie na tyłkach w administracji i wydaje rozkazy. Obecna kierowniczka stref obsługii klienta, gastronomii i saunarium Ola Ł. jest chyba niezrównoważona psychicznie. Prace załatwił jej po znajomości dyrektor i tyle się zna na zarządzaniu ludźmi. Totalnie sobie nie radzi i jest strasznie dwulicowa. Nawet nie potrafi rozmawiać z pracownikami i tylko chodzi, wydaje polecenia i ma o wszyskto pretensje. Nikt z nią nie potrafi się dogadać i pracować. Obecnie praca tam jest tylko dla wytrwałych bo atmosfera zrobiła się straszna. Ja zostałam zwolniona (nie dostałam grafiku bez żadnej informacji dwa dni przed nowym miesiącem) bo wzięłam tydzień wolnego (miałam umowę zlecenie). Jestem zniesmaczona tym jak się traktuje tam ludzi, zero szacunku. Rozumiem, że brak dyspozycyjności mógł być powodem do zwolnienia, ale nie w taki sposób. Przepływ informacji w ogóle nie funkcjonuje, a kierowniczka nawet nie zna swoich pracowników i gdyby nie to, że upomnialam się o mój grafik nawet by nie raczyła poinformować, że nie pracuje. Żałosne. Ola unika rozmów i tylko chodzi do prezesa i dyrektora "lizać tyłki". Przypuszczam że nie skończyła żadnych studiów, ponieważ w ogóle nie potrafi zarządzać ludźmi. Operuje pojęciami oceny pracowniczej, gdy takie coś w ogóle nie istnieje w aquaparku. Radzę się douczyć. Nie ma sensu tam pracowac, bo nieważne jak się starasz i tak tego nie docenią. Jestem bardzo ciekawa kiedy się zorientują, że na takie stanowiska i do takiego obiektu nie zatrudnia się po znajomości tylko ludzi którzy się na tym znają. Karma wraca.
użytkownik
28.05.2017 (rok temu)
28.05.2017 (rok temu)
Hoho,slyszalam ostatnio od zatrudnionych w aquaparku bardzo duzo bardzo zlych opinii ,ale z tego co tu widze,to ten basen juz zupelnie juz zszedl na psy.Ja ta bylam od samego poczatku,nie powiem,bylo naprawde fajnie...niezla placa,fajne dodatki...ale to bylo prawie 10 lat temu.Pozniej zmienil sie zarzad i stery przejeli inni. Kolega fajnie to opisal,ze dzis nie ma tam juz prawdziwych gospodarzy;sa za to ksiegowi,ktorzy tylko licza zyski.W kazdym razie wtedy wszyscy moi szefowie byli naprawde super....bo ludzie smieja sie,ze ponoc z obecnymi mozna dogadac sie tylko na Wigilie. Pozdrawiam moja stara ekipe ; Adama,Bartka I Lukasza!
użytkownik
21.05.2017 (rok temu)
21.05.2017 (rok temu)
Potwierdzam to co pisze sie o aquaparku wroclaw.Pracownicy w obrebie tego samego szczebla sa fajni bo to przeciez normalni ludzie tak jak wszedzie,ale sposob w jaki tzw. liderzy czyli tacy mali,twoi bezposredni kierownicy wydaja polecenia nadaje sie na material do tvn.No i straszna obluda.Kolega puscil mi kiedys pare nagran z podlozonej u takiego kierownika komorki z wlaczonym nagrywaniem glosu.W twarz mowia jedno,tzn. rozmawiaja spokojnie , nic nie zarzucaja i czlowiek mysli ze wszystko jest ok a po twoim wyjsciu za plecami wulgarnie obrabiaja ci du*e tak,ze az przykro.Jak z kims takim mozna w ogole pozniej sie witac?Splunac na nich sie chce!Nie wszyscy tacy sa,ale jednak!Bez wzgledu na dzial(z wyjatkiem it i ksiegowosci) praca tu jest najprostsza z mozliwych,nie wymagajaca za bardzo uzywania mozgu czy jakiejs inteligencji ( bo na borowskiej przyjma cie jako instruktora plywania nawet po miesiecznym kursie :-)) ) a gadania i zamieszania wokol tej pracy jest tyle jakby to bylo nie wiadomo co.Tak jak napisala powyzej muszelka : jesli nie masz jakiejs dramatycznej sytuacji zyciowej i masz wybor to odradzam,odradzam i jeszcze raz odradzam tylko ze wzgledu na brak szacunku do pracownika,chamstwo i oblude.Jak trafisz na zly dzien to po paru godzinach pracy wracasz do domu wypompowana skandalami,nagonkami,aferami i szczuciem,ze masz dosc aquaparku na kolejny miesiac.
użytkownik
21.05.2017 (rok temu)
21.05.2017 (rok temu)
Potwierdzam to co pisze sie o aquaparku wroclaw.Pracownicy w obrebie tego samego szczebla sa fajni bo to przeciez normalni ludzie tak jak wszedzie,ale sposob w jaki tzw. liderzy czyli tacy mali,twoi bezposredni kierownicy wydaja polecenia nadaje sie na material do tvn.No i straszna obluda.Kolega puscil mi kiedys pare nagran z podlozonej u takiego kierownika komorki z wlaczonym nagrywaniem glosu.W twarz mowia jedno,tzn. rozmawiaja spokojnie , nic nie zarzucaja i czlowiek mysli ze wszystko jest ok a po twoim wyjsciu za plecami wulgarnie obrabiaja ci du*e tak,ze az przykro.Jak z kims takim mozna w ogole pozniej sie witac?Splunac na nich sie chce!Nie wszyscy tacy sa,ale jednak!Bez wzgledu na dzial(z wyjatkiem it i ksiegowosci) praca tu jest najprostsza z mozliwych,nie wymagajaca za bardzo uzywania mozgu czy jakiejs inteligencji ( bo na borowskiej przyjma cie jako instruktora plywania nawet po miesiecznym kursie :-)) ) a gadania i zamieszania wokol tej pracy jest tyle jakby to bylo nie wiadomo co.Tak jak napisala powyzej muszelka : jesli nie masz jakiejs dramatycznej sytuacji zyciowej i masz wybor to odradzam,odradzam i jeszcze raz odradzam tylko ze wzgledu na brak szacunku do pracownika,chamstwo i oblude.Jak trafisz na zly dzien to po paru godzinach pracy wracasz do domu wypompowana skandalami,nagonkami,aferami i szczuciem,ze masz dosc aquaparku na kolejny miesiac.
użytkownik
21.05.2017 (rok temu)
21.05.2017 (rok temu)
Potwierdzam to co pisze sie o aquaparku wroclaw.Pracownicy w obrebie tego samego szczebla sa fajni bo to przeciez normalni ludzie tak jak wszedzie,ale sposob w jaki tzw. liderzy czyli tacy mali,twoi bezposredni kierownicy wydaja polecenia nadaje sie na material do tvn.No i straszna obluda.Kolega puscil mi kiedys pare nagran z podlozonej u takiego kierownika komorki z wlaczonym nagrywaniem glosu.W twarz mowia jedno,tzn. rozmawiaja spokojnie , nic nie zarzucaja i czlowiek mysli ze wszystko jest ok a po twoim wyjsciu za plecami wulgarnie obrabiaja ci du*e tak,ze az przykro.Jak z kims takim mozna w ogole pozniej sie witac?Splunac na nich sie chce!Nie wszyscy tacy sa,ale jednak!Bez wzgledu na dzial(z wyjatkiem it i ksiegowosci) praca tu jest najprostsza z mozliwych,nie wymagajaca za bardzo uzywania mozgu czy jakiejs inteligencji ( bo na borowskiej przyjma cie jako instruktora plywania nawet po miesiecznym kursie :-)) ) a gadania i zamieszania wokol tej pracy jest tyle jakby to bylo nie wiadomo co.Tak jak napisala powyzej muszelka : jesli nie masz jakiejs dramatycznej sytuacji zyciowej i masz wybor to odradzam,odradzam i jeszcze raz odradzam tylko ze wzgledu na brak szacunku do pracownika,chamstwo i oblude.Jak trafisz na zly dzien to po paru godzinach pracy wracasz do domu wypompowana skandalami,nagonkami,aferami i szczuciem,ze masz dosc aquaparku na kolejny miesiac.
użytkownik
21.05.2017 (rok temu)
21.05.2017 (rok temu)
Potwierdzam to co pisze sie o aquaparku wroclaw.Pracownicy w obrebie tego samego szczebla sa fajni bo to przeciez normalni ludzie tak jak wszedzie,ale sposob w jaki tzw. liderzy czyli tacy mali,twoi bezposredni kierownicy wydaja polecenia nadaje sie na material do tvn.No i straszna obluda.Kolega puscil mi kiedys pare nagran z podlozonej u takiego kierownika komorki z wlaczonym nagrywaniem glosu.W twarz mowia jedno,tzn. rozmawiaja spokojnie , nic nie zarzucaja i czlowiek mysli ze wszystko jest ok a po twoim wyjsciu za plecami wulgarnie obrabiaja ci du*e tak,ze az przykro.Jak z kims takim mozna w ogole pozniej sie witac?Splunac na nich sie chce!Nie wszyscy tacy sa,ale jednak!Bez wzgledu na dzial(z wyjatkiem it i ksiegowosci) praca tu jest najprostsza z mozliwych,nie wymagajaca za bardzo uzywania mozgu czy jakiejs inteligencji ( bo na borowskiej przyjma cie jako instruktora plywania nawet po miesiecznym kursie :-)) ) a gadania i zamieszania wokol tej pracy jest tyle jakby to bylo nie wiadomo co.Tak jak napisala powyzej muszelka : jesli nie masz jakiejs dramatycznej sytuacji zyciowej i masz wybor to odradzam,odradzam i jeszcze raz odradzam tylko ze wzgledu na brak szacunku do pracownika,chamstwo i oblude.Jak trafisz na zly dzien to po paru godzinach pracy wracasz do domu wypompowana skandalami,nagonkami,aferami i szczuciem,ze masz dosc aquaparku na kolejny miesiac.
użytkownik
21.05.2017 (rok temu)
21.05.2017 (rok temu)
Potwierdzam to co pisze sie o aquaparku wroclaw.Pracownicy w obrebie tego samego szczebla sa fajni bo to przeciez normalni ludzie tak jak wszedzie,ale sposob w jaki tzw. liderzy czyli tacy mali,twoi bezposredni kierownicy wydaja polecenia nadaje sie na material do tvn.No i straszna obluda.Kolega puscil mi kiedys pare nagran z podlozonej u takiego kierownika komorki z wlaczonym nagrywaniem glosu.W twarz mowia jedno,tzn. rozmawiaja spokojnie , nic nie zarzucaja i czlowiek mysli ze wszystko jest ok a po twoim wyjsciu za plecami wulgarnie obrabiaja ci du*e tak,ze az przykro.Jak z kims takim mozna w ogole pozniej sie witac?Splunac na nich sie chce!Nie wszyscy tacy sa,ale jednak!Bez wzgledu na dzial(z wyjatkiem it i ksiegowosci) praca tu jest najprostsza z mozliwych,nie wymagajaca za bardzo uzywania mozgu czy jakiejs inteligencji ( bo na borowskiej przyjma cie jako instruktora plywania nawet po miesiecznym kursie :-)) ) a gadania i zamieszania wokol tej pracy jest tyle jakby to bylo nie wiadomo co.Tak jak napisala powyzej muszelka : jesli nie masz jakiejs dramatycznej sytuacji zyciowej i masz wybor to odradzam,odradzam i jeszcze raz odradzam tylko ze wzgledu na brak szacunku do pracownika,chamstwo i oblude.Jak trafisz na zly dzien to po paru godzinach pracy wracasz do domu wypompowana skandalami,nagonkami,aferami i szczuciem,ze masz dosc aquaparku na kolejny miesiac.
użytkownik
16.05.2017 (rok temu)
16.05.2017 (rok temu)
witam w gronie tych ktorzy odpuscili sobie przygode z aquaparkiem.mam w domu zabezpieczenie finansowe ale nie chcialem sepic od rodzicow i chociaz te pare groszy zarobic bedac na studiach.w aquaparku w ogole nie wyjawilem mojego bardzo dobrej sytuacji finansowej i staralem sie naprawde sumiennie pracowac.niestety,tam chyba nie da sie byc normalnym.serio.celowo nie wskaze dzialu w ktorym bylem,ale takiej dawki chamstwa ze strony przelozonych jeszcze nie doswiadczylem.I to zarowno od szefowej ktora ponoc pracuje tu od poczatku jak i szefa ktory z racji swojego wieku powinien byc wzorem dawnego dobrego wychowania.ludzie jako tako nie sa zli,ale caly ten system sprawia wrazenie jakiegos kolchozu.dorosli ludzie chodza zastraszeni i struci,nawet mlodzi ludzie sa dla siebie niekolezenscy przez dziwne sytuacje na linii pracownik-szef.ja po kilku zepsutych popoludniach przemyslalem sprawe i odpuscilem sobie prace w tym dziwnym miejscu.wspolczuje Ukraincom,ktorzy nie maja wyjscia i musza sie tam meczyc.odradzam,nigdy wiecej Borowskiej!
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "aquapark wroclaw"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Kierowca Kąt

Pruszków

Szczecin

Częstochowa

Władysławowo

Kielce

Kierowca Kielce

Kierowca Bytom

Bytom

Radom

Rzeszów

oferty pracy agencja gliwice plac Piastów odrzanskie Krosno czesci Dział Piotrowice Myślenice apteka Police

Police

Kłodzko

Kraków

Jarosław

Radomsko
Działdowo

Mława

Grzędy Starachowice

Leszno

Świnoujście

Kurier Warszawa

sanden Polkowice

Polkowice

Krosno

Kierowca katb Wrocław

Toruń

Tczew

Asystentka stomatologiczna Białystok izoblok Chorzów animator pieniadza Centrum carfree Kraków

Kołobrzeg

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorsza-praca.com.pl | regulamin