test
Znaleziono 15 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "Jobhouse warszawa"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
20.02.2018 (11 miesięcy temu)
20.02.2018 (11 miesięcy temu)
Dzień dobry, czy możemy poznać szczegóły dot. rekrutacji o której Pan/Pani pisze. Chcielibyśmy odnieść się do tego co zostało napisane, gdyż zawsze dbamy feedback po każdej rekrutacji. Prosimy o kontakt na warszawa@Jobhouse.pl w celu wyjaśnienia sprawy. Z góry bardzo dziękujemy za kontakt.
użytkownik
08.03.2016 (2 lata temu)
08.03.2016 (2 lata temu)
hihi, wszystkie oferty dostępne są na najlepszyfachowiec.plu. Tak naprawdę co tydzień rzucają świeżą porcję. Myślę, że ludzie, którzy chcą się rozwinąć z drobną pomocą Jobhouse są w stanie to osiągnąć.
użytkownik
23.02.2016 (2 lata temu)
23.02.2016 (2 lata temu)
Pewnie, że cały czas można znaleźć zatrudnienie, chociażby na specjalistę ds. wsparcia technicznego, ale wymagana jest znajomość języka duńskiego, choć inne też są możliwe. Pewnie sa również odpowiednie szkolenia.
użytkownik
10.02.2016 (3 lata temu)
10.02.2016 (3 lata temu)
trzba przyznać ze to jedna z nielicznych agencji pracy która ma aż tak szeroki przekrój oferowanych stanowisk- od księgowego przez programistów, asystentów, specjalistów i magazynierów.
użytkownik
07.02.2016 (3 lata temu)
07.02.2016 (3 lata temu)
widzialoem oferte pracy od nich dla osoby do obslugi klienta w dziale tradycyjnym, napisali ze mozna zarobi 12,50 zlotyc za goridzne, praca jest we Wrocławiu
użytkownik
25.11.2015 (3 lata temu)
25.11.2015 (3 lata temu)
Sa takie oferty, magazynier i 10 zł netto/h, ale pamiętajmy, że bezpośrednio zatrudniając sie ma sie wyższa stawkę, bo Jobhouse pobiera pewien procent.
użytkownik
23.11.2015 (3 lata temu)
23.11.2015 (3 lata temu)
@Danio, te 10 zł netto to jak za godzinę pracy dorywczej to i tak dużo, średnio płacą firmy tak 7 - 8 zł.
użytkownik
20.11.2015 (3 lata temu)
20.11.2015 (3 lata temu)
Nawet i nie dla studenta. Takie zarobki to nie zawsze się dostanie na budowie a w tym wypadku praca nie jest równie ciężka.
użytkownik
18.11.2015 (3 lata temu)
18.11.2015 (3 lata temu)
@lepiana, no wlasnie terasz ja aplikowalem na pracownika hali, tez tam pracowalas, i piszesz ze to co pisza w ofertach pracy to prawda, wiec super bo bardzo odpowiadaja mi warunki jakie proponuja w ogłoszeniu, stwaka stala 10 zl netto, mi jako studentow by dorobic odpowiada, a poza tym pieniądze sa zawsze wyplacane na czas
użytkownik
23.10.2015 (3 lata temu)
23.10.2015 (3 lata temu)
Jobhouse poznałam zarówno z rekrutacji jak i będąc pracownikiem w tej firmie. W czasie studiów poszukiwałam pracy dorywczej. Z Jobhouse nigdy nie było problemów: ogłoszenia zawsze były dobrze opisane, zawarte w nich wynagrodzenie i zakres prac. Płacą terminowo, a kary o których ktoś tu pisał wynikają z zobowiązań wobec pracodawcy i nie są wygórowane. Firma musi mieć pewność, że pracownik stawi się na miejscu pracy.
Jako osoba pracująca w Jobhouse mogę powiedzieć: panuje tutaj bardzo pozytywna atmosfera, wszyscy pracownicy są uśmiechnięci, znają się na tym, co robią i starają się znaleźć pracę jak największej liczbie osób. W tej firmie naprawdę czuć ideę, żeby pomagać innym ludziom.
Polecam współpracę z tą firmą :)
użytkownik
12.10.2015 (3 lata temu)
12.10.2015 (3 lata temu)
@Hania - 3 miesiące to i tak dużo. Wiadomo, że o sukcesie firmy stanowi jakość usług jakie oferuje. Jako agencja pracy bardzo dobrze radzą sobie na rynku, zwłaszcza, że oferty prac cały czas się pojawiają. Dobrze, że klienci czyli potencjalni pracownicy są zadowoleni z ogłoszeń, które są im oferowane.
użytkownik
20.08.2014 (4 lata temu)
20.08.2014 (4 lata temu)
Zabawne ogłoszenia często trzeba wstawiać na portale (byłam praktykantką) np. osoba potrzebna do koszenia trawy.
Nie czułam się dobrze w Jobhouse, ale może moja opinie nie będzie wiarygodna jako praktykantki, jednak spędziłam tam 3 miesiące.
użytkownik
23.05.2014 (4 lata temu)
23.05.2014 (4 lata temu)
Pamiętam że jakieś 10 lat temu na promocjach była bardzo dobra kasa , wszyscy moi znajomi którzy stali na tego typu impresach zarabiali sporą kasę , ale teraz się to zmieniło , bardzo małe pieniądze , to na słuchawce można więcej zarobić .
użytkownik
22.05.2014 (4 lata temu)
22.05.2014 (4 lata temu)
stawka powinna Ci się z miejsca wydać podejrzana... kto płaci takie pieniądze za jakieś odkręcanie butelek... bądźmy poważni
użytkownik
22.05.2014 (4 lata temu)
22.05.2014 (4 lata temu)
Firma Jobhouse Sp. z o.o.
al. Grunwaldzka 31 80-241 Gdańsk
ma też siedzibę w Warszawie
W portalu internetowym znalazłam ogłoszenie o pracy więc wysłałam CV
Urywek treści ogłoszenia przy meczy dnia 25.05.2014 na stadionie Legii
30 osób do pracy na przerwie (odkręcanie butelek, nalewanie napojów do kubeczków i podawanie kasjerom) stawka 25 zł netto praca 14:30-16:00
40 osób do pracy dłużej (10 osób kasa, 30 osób odkręcanie butelek, nalewanie napojów do kubeczków i podawanie kasjerom) stawka 50 zł netto praca 11-17
Po czym zadzwoniono do mnie wprowadzając mnie w błąd że jest to stawka za godzinę tylko muszę się zarejestrować na ich portalu podać wszystkie szczegółowe dane dosłownie wszystkie dane od nr dowodu konta imion rodziców i tym podobne . Po czym następnym krokiem było przysłanie do mnie umowy zlecenia którą miałam podpisać i odesłać .
Jeden podpunkt z umowy
I. Za wykonanie zlecenia Zleceniobiorca otrzyma wynagrodzenie obliczone według stawek:
66.87 zł brutto dzienne / regularny
od razu zauważyłam że jest coś nie tak , dalej w umowie były jeszcze kary za niedotrzymanie umowy i za nie stawienie się do pracy a kara za niestawienie się do pracy jest 100zł i są jeszcze kary za podpisanie umowy z innymi agencjami .
Sformułowanie treści ogłoszenia nie było jednoznaczne dałam się wrobić , tylko dobrze że przed podpisaniem umowy dokładnie ją przeczytałam .Nie dałam się nabrać .
Jeszcze pamiętam z tej rozmowy że Pani z którą rozmawiałam mówiła mi że mają jeszcze pracę na Stadionie Narodowym ale tam jest stawka 8 zł za godzinę a tu 50 zł że to wszystko zależy od firmy z którą współpracują .
Jak już wiedziałam że to jedna wielka ściema to zadzwoniłam do nich oczywiście odebrała już inna kobieta i powiedziała mi że oni nie kłamią że siedziała cały czas w tym samym pokoju i koleżanka na pewno nie udzieliła mi takiej informacji że jest to stawka za godzinę pracy .
Nie polecam firmy skoro stosują takie metody działania .
Nie dajcie się nabrać tak jak ja , bo szkoda nerwów i czasu
Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia w szukaniu pracy .
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "Jobhouse warszawa"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Kierowca Kąt

Pruszków

Szczecin

Częstochowa

Władysławowo

Kielce

Kierowca Kielce

Kierowca Bytom

Bytom

Radom

Rzeszów

oferty pracy agencja gliwice plac Piastów odrzanskie Krosno czesci Dział Piotrowice Myślenice apteka Police

Police

Kłodzko

Kraków

Jarosław

Radomsko
Działdowo

Mława

Grzędy Starachowice

Leszno

Świnoujście

Kurier Warszawa

sanden Polkowice

Polkowice

Krosno

Kierowca katb Wrocław

Toruń

Tczew

Asystentka stomatologiczna Białystok izoblok Chorzów animator pieniadza Centrum carfree Kraków

Kołobrzeg

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorsza-praca.com.pl | regulamin