test
Znaleziono 67 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "Invena"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
24.10.2018 (2 miesiące temu)
24.10.2018 (2 miesiące temu)
Możliwości rozwoju są, natomiast takim kosztem, ze nikt tego nie wytrzymuje. Zarząd zatrudnia pracowników bez doświadczenia, ponieważ nikt kto ma doświadczenie nie chce tam pracować. W całej fundacji są dwie, może trzy, osoby ze stażem dłuższym niż 6 msc. Na początku roku ze względu na duże problemy personalne oraz organizacje wyprawy do Chin, zatrudniono dużo więcej osób niż zwykle, chcąc mieć zabezpieczenie kadrowe, może stąd te pozytywne opinie, wtedy jeszcze mieli chęci i pozytywne nastawienie, dziś ich nie ma. Zero życia prywatnego. Właściciel jest niezwykle rozkapryszonym człowiekiem, firma Invena jest po to by zarabiać na jego kolejne mało ekscytujace wyprawy i taki to oto człowiek fundacji. Z firmą Invena ma tyle wspólnego, że jest jej właścicielem i to koniec, zdjęcia na portalach są dla picu . Zero poszanowania dla współpracowników i pieniędzy.
użytkownik
30.05.2018 (7 miesięcy temu)
30.05.2018 (7 miesięcy temu)
@Waldi, aplikowałeś? Udalo Ci się uzyskać jakiekolwiek informacje odnosnie firmy? Jesli tak podziel się nimi proszę.
Ktos jeszcze może wypowiedzieć sie na temat aktualnej atmosfery w Invena? Są może od pracodawcy przyznawane dodatkowe benefity?
użytkownik
24.05.2018 (7 miesięcy temu)
24.05.2018 (7 miesięcy temu)
Może ktoś podpowie czy firma potrzebuje pracowników? Jaką macie atmosferę, zarobki?
użytkownik
24.05.2018 (7 miesięcy temu)
24.05.2018 (7 miesięcy temu)
wystarczy ze odszedł ten sknera Zdzichu i Walter i wszystko zmeniło się na lepsze
użytkownik
10.02.2018 (11 miesięcy temu)
10.02.2018 (11 miesięcy temu)
Zachęcam do pozostawiania opinii na temat pracodawcy Invena S.A., będzie to pomocne dla osób, które myślą o zatrudnieniu się w tej firmie.
użytkownik
16.01.2018 (rok temu)
16.01.2018 (rok temu)
niestety wszystkie te informacje to prawda.... wiem, pracowałam... odradzam. Dobre opinie tutaj to zasługa Pani Olgi. Troche wstyd, ze takm łatwo przychodzi Pani kłamać.... Nie jest dobrze w Fundacji. Nikomu na niczym nie zależy. Pana Marka nie ma. Niepotrzebnie we wszystkie procesy wmieszana jest Invena. Bałagan, zamieszanie, traktowanie ludzi niepowaznie, wyciaganie pomysłów. szczerze odradzam. o, taka praca na przeczekanie.
użytkownik
07.01.2018 (rok temu)
07.01.2018 (rok temu)
Czy macie jakiś powód, że od dawna nikt nie pisze?
użytkownik
29.09.2017 (rok temu)
29.09.2017 (rok temu)
@Wstyd - jeśli jakiś komentarz został usunięty oznacza to, że został on zarchiwizowany przez administratora za naruszenie zasad regulaminu. Oczywiście, serwis ten służy do zostawiania opinii na temat firmy jako pracodawcy oraz jest platformą umożliwiającą wymianę informacji między pracownikami firmy oraz osobami nią zainteresowanymi. Jednak komentarze muszą spełniać zasady regulaminu. Podstawą ku usunięciu komentarzy jest wyłącznie niezgodność wpisu z regulaminem naszego serwisu.
użytkownik
22.09.2017 (rok temu)
22.09.2017 (rok temu)
Ludzie uważajcie! Specjalista ds social media. - ogłoszenie
byłam na rozmowie u nich, tj na dwóch (w tym samym dniu). chodziło jedynie o pomysly nt różnych rzeczy: strategie marketingowe, gadżety, komunikaty na social media. Po rozmowach nawet nie zadzwonili do mnie, nawet nie pofatygowali się o głupiego maila. jaja sobie robią z ludzi :) Chodzi tylko o wyciąganie pomysłów, ogłoszenie pojawia sie cyklicznie.
W dodatku pokasowali opinie, chyba Pan Marek tak zarządził :) nie polecam!!!!!
użytkownik
23.08.2017 (rok temu)
23.08.2017 (rok temu)
@Zosia - a czy możesz napisać nieco więcej o odbytej rekrutacji? Jakie pytania usłyszałaś podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Czy coś szczególnie Cię zaskoczyło? A może masz jakieś rady dla przyszłych kandydatów?
użytkownik
08.08.2017 (rok temu)
08.08.2017 (rok temu)
Rekrutacja przebiega bezstresowo w miłej i przyjemnej atmosferze.
Zqachęcam
użytkownik
28.07.2017 (rok temu)
28.07.2017 (rok temu)
dobra firma wywiązuje się ze swoich zobowiązań i uzgodnień
polecam
użytkownik
25.07.2017 (rok temu)
25.07.2017 (rok temu)
Witam ma ktoś z was wiedzę na temat pracy przedstawiciela handlowego ds DIY w tej firmie? będę wdzięczny za informację.
użytkownik
20.07.2017 (rok temu)
20.07.2017 (rok temu)
posiada ktoś doświadczenie z pracą na stanowisku Regionalny Przedstawiciel Handlowy? Pojawiła się nowa oferta pracy w Invena S.A. właśnie na tym stanowisku - wszelkie konkretne informacje będą przydatne dla osób zainteresowanych ofertą.
użytkownik
11.07.2017 (rok temu)
11.07.2017 (rok temu)
Mam duży sentyment do firmy, pracowałem kilka ładnych lat, w sumie było dobrze, ale chciałem jeszcze lepiej. W firmie panuje przyjazna atmosfera, a przynajmniej w moim dziale była otwarta komunikacja i można było szczerze rozmawiać z szefem o sprawach służbowych i prywatnych. Dbają o pracownika i pensja zawsze na czas trafiała na konto. Trzeba to docenić, że pilnują terminowości i przepisów prawa.
Organizują imprezy integracyjne i spotkania, pakiety na leczenie prywatne i karty sportowe też ważne.
Nieraz żałuję , że odszedłem bywało fajnie.
użytkownik
06.03.2017 (rok temu)
06.03.2017 (rok temu)
I ja się cieszę, że tam nie pracuję i to bardzo, jest dużo lepszych firm
użytkownik
02.03.2017 (rok temu)
02.03.2017 (rok temu)
tak dokładnie :) wcześniej kolega napisal (teraz widze ze Quantum kazalo mu to usunąć) ostrzeżenie na dokładnie te ogłoszenie. 1400brutto + na rekrutacji wyciągają z Ciebie pomysły.

generalnie jakby kogoś interesowało - tak sam robią następujące firmy: Invena, Wakacje.pl, Fortum, Software Development Academy (dali mi 8! zadań rekrutacyjnych - z czego analizę SWOT organizacji haha i wymyślenie jakichś wielkich akcji promocyjnych plus analizę konkurencji - czyli połowę biznesplanu).

jak macie podobne doswiadczenia dajcie znać :)
użytkownik
18.01.2017 (2 lata temu)
18.01.2017 (2 lata temu)
zgadzam się z Wami wszystkimi. byłam na rozmowie u nich, tj na dwóch (w tym samym dniu). chodziło jedynie o pomysly nt różnych rzeczy: strategie marketingowe, gadżety, komunikaty na social media. Firma, która w tym pośredniczy to Invena, gdzie pan Marek pelni funkcję jakiegoś dyrektora. po rozmowach nawet nie zadzwonili do mnie, nawet nie pofatygowali się o głupiego maila. jaja sobie robią z ludzi :)
użytkownik
27.12.2016 (2 lata temu)
27.12.2016 (2 lata temu)
cieszę się ,że już tam nie pracuję.
użytkownik
29.11.2016 (2 lata temu)
29.11.2016 (2 lata temu)
Pracowałem dawno temu dużo lat - za starego,
szkoła życia która procentuje u mnie do tej pory;))
pozdrawiam cała stara ekipę. z niektórymi wciąż mam kontakt... smiech jest jak się przypadkiem spotkamy;)
dobre były integracje i 13-tki, i ludzie też fajni w większości;)
teraz trochę zajeżdża namiastką korporacji, ale i tak polecam - mimo że już mojej słodkiej produkcji nie mają;) ;P
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "Invena"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Świnoujście

Kurier Warszawa

sanden Polkowice

Polkowice

Krosno

Kierowca katb Wrocław

Toruń

Tczew

Asystentka stomatologiczna Białystok izoblok Chorzów animator pieniadza Centrum carfree Kraków

Kraków

Szczecin

Kołobrzeg

Katowice

omida Warszawa

Lubin

uber nowy maz Dwór

Przasnysz

biurowa wlochy Warszawa wlochy Warszawa

Mysłowice

masazysta Poznań

Kielce

opiekunka Łódź

Pilica

Częstochowa

Nauczyciel wspomagajacy Gliwice

uber Kraków

Lublin

sare Rybnik

Zabrze

iglotex Dąbrowa Sprzątaczka Rybnik

Rybnik

Puławy

Dobczyce

parking Okęcie

Opole

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorsza-praca.com.pl | regulamin