test
Znaleziono ponad 1000 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "Express"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
31.12.1969 (49 lat temu)
31.12.1969 (49 lat temu)
przeniosłem się do nich do Mahle z Foxconnu w Kolinie i warunki mają nieporównywalnie lepsze. Ten kto chce poczuć, co znaczy zła agentura to radzę udać się do Express people, tam dopiero są cyrki, a u DP Work 3 tysiące można spokojnie zarobić, co mi odpowiada. Być może ja dobrze trafiłem w odpowiedni moment ale u mnie na prawdę wszystko gra i mogę dp work spokojnie polecić
użytkownik
31.12.1969 (49 lat temu)
31.12.1969 (49 lat temu)
CHCESZ BYC PONIZANY I WYKOZYŻYSTWANY TO RUSZAJ Z NAMI My wiemy jak to zrobić jeleniu zgłoś się i pracuj za 190 zł dziennie i płazy na promie i jazda bez karty
użytkownik
31.12.1969 (49 lat temu)
31.12.1969 (49 lat temu)
Klukowa Huta już była teraz mają plany ma Gostomię wywozić ten cały syf co na placu na kokoszkach zalega pytam się gdzie jest ochrona środowiska czy może tez w łapę dostali co nie co a po 2 nie mają koncesji na sortowanie śmieci cały ten syf co zwożą na kokoszki spływa do pobliskich wód ta niby sortownia to tylko plac przeładunkowy a sortuje się tam śmieci i różne niebezpieczne dla środowiska odpady bez koncesji pytam się jeszcze raz co na to miasto Gdańsk ma do powiedzenia .???????!!!!!!!!!!!!.
użytkownik
31.12.1969 (49 lat temu)
31.12.1969 (49 lat temu)
Tak same kobiety byłem kilka razy i bzdura to ty masz na imię faceci tez tam pracują !!!!!!!!!!!!
użytkownik
31.12.1969 (49 lat temu)
31.12.1969 (49 lat temu)
Myślę, że na drzwiach gabinetu powinna być informacja kto bada . czy optyk czy okulista czy osoba po kilkudniowym kursie. przecież oczy to nie stopy...
Takie tabliczki z nazwiskiem widziałam tylko w vision Express.
użytkownik
31.12.1969 (49 lat temu)
31.12.1969 (49 lat temu)
Ta firma to jakaś kpina tróją środowisko 1 Klukowa Huta 2 sortownia na kokoszkach to jakaś kpina warunki sanitarne masakra szatnia wc koszmar i ten niby kierownik pozal się panie boże, pracownicy rękawice do pracy na sortowni wybierają z pojemników na śmieci zgroza w szatniach pracowniczych szczury koty to są mało do nich stanowczo nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!
użytkownik
31.12.1969 (49 lat temu)
31.12.1969 (49 lat temu)
Kulminacja nastąpiła !!!!Klukowa Huta zasypana śmieciami przez Komunal Express !!!!! Powodzenia ??????!!!!!!!!!
użytkownik
31.12.1969 (49 lat temu)
31.12.1969 (49 lat temu)
Pracowałem tam we wakacje i powiem tyle oszuści na pytanie czy dostanę rękawice do pracy odpowiedziano mi ze jak przyjedzie kontener z Mercora to coś się wybierze ze śmieci masakra okres próbny w tej firmie trwa kilka miesięcy a i tak na umowę się nie doczekałem ta niby sortownia to masakra a szatnie pracownicze jeżeli można tak to nazwać to masakra świnie w chlewie mają lepiej !!!!!!! szczury większe niż koty biegają w tych szatniach !!!!!!!!!! , ten niby kierownik placu to jakaś cipa 0 honoru leszcz na posyłki nie potrafi nic dla ludzi co pracują na tym placu załatwić nie polecam pracy tam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
użytkownik
31.12.1969 (49 lat temu)
31.12.1969 (49 lat temu)
Jeżeli chcesz być prawdziwym śmieciarzem i niewolnikiem , to ta praca jest dla ciebie !!! Dziwię się że jeszcze ITD nie wzięło się za te trupy ( samochody ) które jeżdżą w tej niby firmie . Według szefa to samochód ma wyglądać , wszystko trzyma się na farbie , a sprawy techniczne to się nie liczą !!!! Odradzam wszystkim pracę ( niewolnictwo ) w tej firmie !!!!!!!
użytkownik
16 sty (4 dni temu)
16 sty (4 dni temu)
czyli nie ma co nawet zaczynać tam pracy? przyznam że byłem ciekaw jak ta praca wygląda i chciałem spróbować ale po tym wpisie trochę mi przeszło
użytkownik
7 sty (12 dni temu)
7 sty (12 dni temu)
TO JEDEN WIELKI KIBEL. Pracujesz cały dzień, bierzesz na siebie odpowiedzialność za bardzo drogie saochody, masz kontakt z klientami którzy nie raz są (regulamin...) bardzo mocno Wzdenerwowani na niekompetencję ludzi z biura którzy załatwiają większość formalności i notorycznie znajdujesz sie w sytuacji gdzie musisz cale to zdenerwowanie wziąć na siebie, po czym po całym dniu pracy zliczasz zarobione pieniądze i wychodzi około 60-80 zł brutto? Według mnie to czyste złodziejstwo, Rotacja jak w młynie, non stop ktoś odchodzi, zaraz przy wyjściu kolejny jeleń podpisuje umowę i liczy na "pracę", choć tak nazwać tego nie można. Wyzysk w najczystszej postaci, ktoś to nieźle wykombinował.

Nie masz życia prywatnego, rodziny, znajomych, gdzie mieszkać? To idealna oferta dla Ciebie, tym bardziej że w ogłoszeniu obiecują nawet 8000 zł brutto! Zaczniesz tam mieszkać i kreować swoją rzeczywistość która kręci się tylko i wyłącznie wokół tego syfu. Nie, nie zarobisz nawet połowy, ba! 1/4 i to po ciężkiej niewolniczej pracy.

Kimkolwiek jesteś, Ty który to czytasz... Zanim postanowisz dać się ładować i to bez wazeliny, to może zastanów się czy nie lepiej pociąć kable.
Pozdrawiam, mam nadzieję że dotarło i oszczędzisz sobie zniszczonej głowy.
użytkownik
6 sty (14 dni temu)
6 sty (14 dni temu)
W jakim celu podałeś swój adres e-mailowy w temacie opinii o pracy w firmie Galicja Express? Chciałeś wyrazić jakąś opinię o tym miejscu pracy, czy może zasięgnąć jakichś informacji? Jeżeli chodziło Ci o informacje, to może sprecyzujesz, co dokładnie chciałeś wiedzieć? Odpowiedz, proszę.
użytkownik
6 sty (14 dni temu)
6 sty (14 dni temu)
Polecam. Serwis przebiegł bez żadnych komplikacji.
użytkownik
6 sty (14 dni temu)
6 sty (14 dni temu)
wiecznie ktoś gada w pracy o tych opiniach...ale widzę szkoda czasu :) o tych śmieciówkach przesadziłaś laska ...pracowałam wcześniej w McDonalds i tam są śmieciówki, bądźmy uczciwi 2 kółka i 600-900 premii to nie źle, pozasuwajcie trochę przy frytkach, kawie i poje...klientach w macu to pogadamy, nie powiem nie zawsze udaje mi się zrobić dwa limity ale jak się człowiek spręży to do zrobienia, bez jaj nie pieprzmy głupot
użytkownik
5 sty (15 dni temu)
5 sty (15 dni temu)
Nie wiem na ile są prawdziwe, u mnie na razie wszystko się zgadza i sam trafiłem na te opinie przypadkiem. Wysłałem link do Pana Maćka który pracuje tam już ponad rok i on jednoznacznie stwierdził że temat zgłasza do @admina bo nic tu nie zamieszczał, tym bardziej podpisując się swoim imieniem i pracując nadal. Nie mój temat... Jak mi się coś po sypie to się wypowiem
użytkownik
3 sty (17 dni temu)
3 sty (17 dni temu)
Ciekawe jak bardzo wiarygodne byly informacje, ktore Pan slyszal. Czas pokaze.
użytkownik
3 sty (17 dni temu)
3 sty (17 dni temu)
Zawiedziona !! Jeśli jesteś pod M.C to uciekaj ile sił w nogach !!
użytkownik
2 sty (17 dni temu)
2 sty (17 dni temu)
Jeśli chcesz stałej pracy możesz już szukać innej. Umowy śmieciowe, po 3 miesiącach o pracę na kilka miesięcy i podziękują. Dostaniesz wypowiedzenie za to że oddychasz ... Mam nadzieje, że ktoś dobierze się do firmy za jej strategie sprzedażową , wszyscy wiedzą jaką ...
użytkownik
2 sty (17 dni temu)
2 sty (17 dni temu)
A ja zaczęłam tam pracować to co lepiej uciekać ?!!
użytkownik
2 sty (17 dni temu)
2 sty (17 dni temu)
Jako pracownik tej firmy dużo słyszełem o Panach, którzy sie tu wypowiadali :D @SAMA PRAWDA i KIERO
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "Express"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Świnoujście

Kurier Warszawa

sanden Polkowice

Polkowice

Krosno

Kierowca katb Wrocław

Toruń

Tczew

Asystentka stomatologiczna Białystok izoblok Chorzów animator pieniadza Centrum carfree Kraków

Kraków

Szczecin

Kołobrzeg

Katowice

omida Warszawa

Lubin

uber nowy maz Dwór

Przasnysz

biurowa wlochy Warszawa wlochy Warszawa

Mysłowice

masazysta Poznań

Kielce

opiekunka Łódź

Pilica

Częstochowa

Nauczyciel wspomagajacy Gliwice

uber Kraków

Lublin

sare Rybnik

Zabrze

iglotex Dąbrowa Sprzątaczka Rybnik

Rybnik

Puławy

Dobczyce

parking Okęcie

Opole

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorsza-praca.com.pl | regulamin