test
Znaleziono 131 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "Beliani"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
16.09.2018 (5 miesięcy temu)
16.09.2018 (5 miesięcy temu)
Dlaczego jawnie preferujecie dziewczyny na stanowiska biurowe? Zakrawa o dyskryminację...
użytkownik
08.09.2018 (5 miesięcy temu)
08.09.2018 (5 miesięcy temu)
Niektóre ogłoszenia nie znikają z afiszy dlatego, że wiele działów intensywnie się rozwija. Rok temu w dziale w którym pracuję było 7 osób w tej chwili jest ok 20 i rekrutacja trwa. HR publikuje te same ogłoszenia od wielu miesięcy, ale to nie jest ten sam etat, choć podobne stanowiska. Długoterminowe ogłoszenia mogą źle wyglądać, ale nie zawsze kryje się za nimi dramatyczna historia :) Jeśli chodzi o złe opinie o firmie.. Każda historia jest inna, nie wiem jakie zastrzeżenia mieli Pana/Pani znajomi, ale na pewno coś im nie odpowiadało jeśli zdecydowali się na zmianę pracy. Nie jest jednak prawdą że nie ma w tutaj motywacji do zmian. Od dłuższego czasu każda osoba odchodząca z firmy proszona jest o udział w tzw. exit interview (który ma na celu poznanie wszystkich negatywnych opinii) i którego wyniki są później analizowane i przekazywane do właścicieli. Na tej podstawie wprowadzono już sporo zmian. Myślę, że wiele osób widzi różnicę.
użytkownik
08.09.2018 (5 miesięcy temu)
08.09.2018 (5 miesięcy temu)
Nie rozumiem takich opinii. Pracuję w tej firmie kilka miesięcy. Zanim zaczęłam naczytałam się w internecie negatywnych opinii, ale chciałam rozwijać się w marketingu więc postanowiłam zaryzykować. Okazuje się, że rzeczywistość nie jest taka jak na forach. Praca jest ciekawa, ludzie bardzo fajni, na zarobki też nie narzekam. Na pewno nie wszyscy traktują tę firmę jako pracę marzeń i chcą tu być do emerytury, ale dla mnie jest ok i na pewno zamierzam tu popracować dłużej.
użytkownik
06.09.2018 (5 miesięcy temu)
06.09.2018 (5 miesięcy temu)
Trudno mi odpowiadać na opinię której nie rozumiem. Mogę odnieść się tylko do realnych sytuacji o których posiadam wiedzę, ale nie jestem w stanie komentować abstrakcyjnych sytuacji opisanych powyżej przez anonimowych autorów.
użytkownik
05.09.2018 (5 miesięcy temu)
05.09.2018 (5 miesięcy temu)
Panie Michale, tak jak Panu wyjaśniłam przez telefon nie dostał Pan od nas żadnej kary a już na pewno nie za zwolnienie się, gdyż tak jak sam Pan pisze pracował Pan na umowę zlecenie w przypadku, której nie istnieje pojęcie zwolnienia się.
Poza tym sam Pan przyznał, że nie widział Pan dokumentu jaki przyszedł na Pana adres więc nie wie Pan dokładnie od kogo i co Pan dostał. Dlatego tak jak wyjaśniłam przez telefon bardzo proszę o przesłanie skanu dokumentu jaki Pan dostał żebyśmy mogli sprawę wyjaśnić.
użytkownik
04.09.2018 (5 miesięcy temu)
04.09.2018 (5 miesięcy temu)
Nie oszukujmy się startupy zawsze oferują godziwe warunki i traktowanie, na przestrzeni lat jednak wszystko się zmienia. Rozumiem ze Ci dobrze, cieszy mnie Twoja żołnierska postawa;) wciąż jednak zabieracie komentarze negatywne a ludzi opisujących skrajnie różne realia no nie oszukujmy się obrażacie dwuznacznymi i obraźliwym odpowiedziami które nie znikają;)
Jak już padło poniżej oznaczać to może ze jest grupka uprzywijowanych Pan pracujących tam mega zadowolonych z pracy ;) jakoś Panowie nie dominują w tej grupie ;) albo po prostu się wstydzą, fakt jak czyjś poziom godności osobistej i poszanowania samego siebie jest znikomy dyskusja kija się z celem, to jak rozmowa z drzewem albo kopanie się z koniem;) dlaczego zatem skoro jest tak dobrze super i kapitalnie, olbrzymia rzesza ludzi traktuje was jako ostateczność a nie cel? Tak MP nigdzie nie jest idealnie ale polecam przeprowadzić ankietę zadowolenia anonimowa rzecz jasna bez trackowania wypełniających bo coś mi się wydaje ze te setki osób rozjaśnia Ci w głowie ze jesteś w błędzie,
użytkownik
03.09.2018 (5 miesięcy temu)
03.09.2018 (5 miesięcy temu)
Czytając negatywne opinie o tej firmie, mam wrażenie ze głownie piszą tu osoby chcąc wylać swoje żale i niespełnione wyobrażenia w stosunku do tej firmy. Ja pracuje tam już prawie 10 lat, jak zaczynam było 15 pracowników, teraz jest nas o wiele więcej. Dzięki Beliani zdobyłam sporo doświadczenia, tak ważnego dla młodej osoby od razu po studiach. Nie straszna jest mi zmiana pracy, ale nie chce. Bo tu mi dobrze, rozwijam się zawodowo, czasami nie jest różowo, ale gdzie jest. Beliani oferuje bardzo dużo i ja z tego korzystam :-). Kto się nie przekona niech żałuje!
użytkownik
30.08.2018 (5 miesięcy temu)
30.08.2018 (5 miesięcy temu)
Tak czytam i opinie i odpowiedzi;) każdy dający negatywa sprowadzany jest do miana albo nieroba albo nieogarnietego, no ok polityka obronna nawet spoko, zastanawia mnie jednak, czytając zapewnienia jak to nie jest fajnie, kulturalnie i super - dlaczego ogłoszenia nie schodzą z afiszy od wielu miesięcy moze i lat? Czy to nie dziwne ze połowie Szczecina nie odpowiada atmosfera tam panująca jak i na pierwszy rzut oka brak profesjonalizmu? Czemu nie piszecie i nie widać tych zmian na lepsze? Bo jak widać po wiecznym poszukiwaniu nowych pracowników? Rozumiem ze właściciele nie maja pomysłu zarówno na kadrę jak i na szeregowych pracowników, ale czy i tak słaba na rynku pracy w Szczecinie opinia nie motywuje do zmian, szukania ludzi od PR i motywacji zarówno już posiadanych zasobów jak i nowych ludzi żeby pokazać ze jest inaczej zamiast usuwać negatywy? Trochę przykre ze tak duża firma o to nie dba, zapewne odpowiedz będzie elokwentna i wyrafinowana ale tak postrzega was wielu specjalistów z którymi miałem przyjemność pracować a otarli się o prace w B i sami z krótkimi stażami zwolnili się nie skamlac na forum.
użytkownik
27.08.2018 (5 miesięcy temu)
27.08.2018 (5 miesięcy temu)
źle wygląda
użytkownik
23.08.2018 (5 miesięcy temu)
23.08.2018 (5 miesięcy temu)
Panie Macieju,
Ustalając z Panem termin naszego spotkania wskazałam pełen adres z uwzględnieniem numeru klatki oraz pokoju.
Wszystkie pomieszczenia są oznaczone numerami, również pokój 5.
Sprawdziłam rozmowy telefoniczne z numeru w mojej stopce i nie ma połączenia od Pana.
Ma Pan rację, nie piastuję stanowiska rekrutera - stąd brak takiej informacji w mojej stopce – jednakże to ja prowadzę rekrutację pracowników do działu obsługi klienta.
Bardzo mi przykro ale byłam pewna, że przekazane przeze mnie informacje dotyczące miejsca rozmowy będą jasne i nie sprawią kłopotu jako że w pozostali kandydaci, bez problemu dotarli na miejsce.
Hanna K.
użytkownik
22.08.2018 (5 miesięcy temu)
22.08.2018 (5 miesięcy temu)
dno kompletne
użytkownik
22.08.2018 (5 miesięcy temu)
22.08.2018 (5 miesięcy temu)
czy Wy usuwacie te komentarze instant dla tej firmy czy kazde słowo krytyki niedorajd z tamtad musi byc cenzurowane?
użytkownik
22.08.2018 (5 miesięcy temu)
22.08.2018 (5 miesięcy temu)
firma dno, tak pożal się boże pełnego ignorancji i niespotykanego olewactwa kandydatów nie widziałem jak żyje, wielokrotnie prowadziłem procesy rekrurtacji zarówno specjalistów jka i nie wykwalifikowanego personelu, po przybyciu na miejsce zastaje się kilka pięter opisanych nawet TOP TEAM ale Kadry sekretariat? nie ma, na pytanie 4 osoby odpowiedziały mi ze nie wiedza badz nie znaja Pani Hanny K piszącej maile, niestety numery w stopce domniemanego specjalisty do spraw rekrutacji - bo funkcji tej pani w stopce równeiż nie ma, odsyłąją na ogolna infolinie bez opcji przełączenia na jakiegokolwiek praconika który coś wie albo sie orientuje kim wogole ta Pani jest:)
Kpina i ignorancja nic wiecej, bo przeciez to oczywiste ze umówiony kandydat ma obowiazek biegania po pietrach i dowiadywania się gdzie akurat jego rozmowa sie odbedzie. Kontakt tylko mailowy bo przeciez podanie numeru telefonu boli a każdy kandydat musi znac kody do drzwi budynku odwiedzanego pierwszy raz w poszukiwaniu rekrutera :) Kultura i poszanowanie zerowe mail jest odpowiednim narzedziem do chocby napisania prosze kierowac sie do pokoju X jesli Ta Pani jest tam znana to super rokuje taki team który spławia nowych zamiast pomoc i chocby wysilic sie na podanie jakiej kolwiek info poza nie wiem prosze sobie poszukac :)Super firma pierwsze wrazenie dno kompletne :) ja raczej podziekuje tak wspaniałej instytucji za jakakolwiek wspołprace, bo jesli tak traktowani są pracownicy utrzymania to boje sie pomyslec nad poziomem obsługi klienta i zdecydowanie nie chce w tym uczestniczyc.
Pozdrawiam management i zespoł "specjalistów" działu rekrutacji
użytkownik
16.08.2018 (6 miesięcy temu)
16.08.2018 (6 miesięcy temu)
Obecnie prowadzimy rekrutację zarówno na kierowcę jak i na magazyn. Języki obce (angielski/niemiecki) na pewno są dodatkowym atutem jednak nie są konieczne. Kilometrówki nie są płacone gdyż firma posiada własne samochody i cały transport odbywa się firmowymi pojazdami. Stawka magazyniera jest to kwota miesięczna - stała pensja. W przypadku niektórych magazynów jest ona nawet podana w ogłoszeniach. W niedzielę nie pracujemy natomiast w okresach zwiększonej ilości pracy zdarzają się nadgodziny. W razie dodatkowych pytań zapraszam do aplikowania na adres email [email protected]Beliani.com podczas rozmowy kwalifikacyjnej odpowiemy na wszelkie pytania. Pozdrawiam
użytkownik
14.08.2018 (6 miesięcy temu)
14.08.2018 (6 miesięcy temu)
Office Assistant - jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna, po angielsku też się jakoś przygotować ? Jak wygląda praca, zarobki i atmosfera ?
użytkownik
14.08.2018 (6 miesięcy temu)
14.08.2018 (6 miesięcy temu)
Jak wygląda praca kierowcy w Beliani za granicą ? jakie są realne zarobki oraz warunki pracy ? Byłbym wdzieczny jakby ktoś mógł podzielić się ze mną takimi informacjami . Z góry dzięki śliczne
użytkownik
10.08.2018 (6 miesięcy temu)
10.08.2018 (6 miesięcy temu)
Ja z konkretnymi pytaniami jak ma się z naborem na kierowcę lub na magazyn? Czy języki obce są potrzebne i jak wygląda to z wynagrodzeniem odnośnie kierowcy płacone kilometrówki? A magazynier stawka godzinowa czy stała pensja ile można wyrobić nadgodzin i czy w niedzielę można pracować proszę o konkretne odpowiedzi ą nie pisanie o atmosferze i pizzy dziękuję z góry z pomocne opinie
użytkownik
10.08.2018 (6 miesięcy temu)
10.08.2018 (6 miesięcy temu)
A jak tam z pracą kierowcy? Warto?!
użytkownik
05.08.2018 (6 miesięcy temu)
05.08.2018 (6 miesięcy temu)
W CV nie miałam sprecyzowane co dokładnie robiłam, miałam napisane jedynie stanowisko i daty. Wiedziałam, że to nie jest dokłanie to czego w tamtym momencie firma szukała ale postanowiłam spróbowac.
użytkownik
04.08.2018 (6 miesięcy temu)
04.08.2018 (6 miesięcy temu)
Wow, kobiety na kierowniczych stanowiskach? Skandal! ;)
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "Beliani"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Kierowca Kąt

Pruszków

Szczecin

Częstochowa

Władysławowo

Kielce

Kierowca Kielce

Kierowca Bytom

Bytom

Radom

Rzeszów

oferty pracy agencja gliwice plac Piastów odrzanskie Krosno czesci Dział Piotrowice Myślenice apteka Police

Police

Kłodzko

Kraków

Jarosław

Radomsko
Działdowo

Mława

Grzędy Starachowice

Leszno

Świnoujście

Kurier Warszawa

sanden Polkowice

Polkowice

Krosno

Kierowca katb Wrocław

Toruń

Tczew

Asystentka stomatologiczna Białystok izoblok Chorzów animator pieniadza Centrum carfree Kraków

Kołobrzeg

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorsza-praca.com.pl | regulamin