test
Znaleziono 81 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "Aleksander granicki"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
26.06.2016 (2 lata temu)
26.06.2016 (2 lata temu)
Kupa ch*** reszta wieprza. Zero kompetencji, złośliwy ch** i bydlak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
użytkownik
12.03.2016 (2 lata temu)
12.03.2016 (2 lata temu)
Lekarz konował ("uzdrowiciel z Sosnowca") nikomu nie daje renty ZUS no chyba że jest się sparaliżowanym
użytkownik
07.01.2016 (3 lata temu)
07.01.2016 (3 lata temu)
Jakim gnojem potworem trzeba byc zeby kogos pozbawic pensji
ZUS premie ma kosztem ofiar. Udlaw sie ta premia smieciu......
użytkownik
29.12.2015 (3 lata temu)
29.12.2015 (3 lata temu)
Cudotworca od siedmiu bolesci cudowny uzdrowiciel z Sosnowca krzywda wyrzadzona innym wruci do gnoja .... szkoda slow na szmaciarza i padline .....
użytkownik
25.12.2015 (3 lata temu)
25.12.2015 (3 lata temu)
Jestem dobrej mysli ze gosc w swieta udusil sie ryba i nie zyje.... taka ze mnie franca skoro on taki padalec i tak mnie potraktowal operacje 3 ginekologiczne to dlaniego smiech a 3 byla zagrozeniem zycia.to co innym czyni wruci do niego ......
użytkownik
23.12.2015 (3 lata temu)
23.12.2015 (3 lata temu)
Sa ludzie i podroby ludzi ten pan jest tym odpadem ludzkiego gatunku. Okropny cham. Jak lekarz moze podwazac opinie innych lekarzy ze mu sie do dupy nie dobiora. Nie ma ZERA A JEST WART ZERA JEST ZEREM ...
użytkownik
21.12.2015 (3 lata temu)
21.12.2015 (3 lata temu)
Kawal gnoja i tyle i pewnie ciesza go te opinie negatywne szmaciarz i tyle nie lubie nikomu zle zyczyc ale jemu zycze wszystko co najgorsze, wszystkie opinie o nim napisane sa prawdziwe. Kupa krowia ma wiecej wartosci niz ten palan..... ma wladze i tak sie zachowuje
użytkownik
25.09.2015 (3 lata temu)
25.09.2015 (3 lata temu)
Miałam przyjemność, a właściwie jej nie miałam być u tego pseudo fachowca z dziedziny medycyny, który podważył opinie lekarza radiologa, neurologa oraz chirurga/ ortopedy nie licząc się z nikim i niczym.
Mam pytanie, jakie kompetencje ma ten pan, że jest orzecznikiem ZUS. Może w końcu ktoś z zewnątrz prześwietliłby wiedze i praktyczne umiejętności tego "fachowca", bo moim zdaniem jest tylko wygodny dla ZUSu, a tak na prawdę to niewiele się zna na czymkolwiek. Swoje diagnozy bierze z sufitu niczym wróżka..., w 10 minut uzdrowił mnie słownie bo nic innego nie umiał zaproponować z tym, ze dalej mnie boli jak bolało i nie mam czucia w ręce. Mając 30 lat doświadczenia lekarskiego być tylko lekarzem, to chyba o czymś świadczy..., Zgadzam się w 100 % ze zdaniem przedmówców. Podsumowując ani to człowiek, ani lekarz ... Ogólna ocena dla tego lekarza "1" to i tak za dużo!!!
użytkownik
19.07.2015 (3 lata temu)
19.07.2015 (3 lata temu)
Witam ,jestem po wizycie u szanownego pana doktora który nie ma zielonego pojęcia o medycynie .Jakims cudem udało mu się zostać lekarzem i tylko lekarzem ,dlatego tez wysmiewa się i podwaza opinie wspaniałych lekarzy z tytułami i profesorów.Stwierdził na podstawie jasnowidzenia,że nie mam objawów korzeniowych ,nie badając mnie Z całego serca zyczę panu doktorowi tego ,zeby dostał od życia tyle ,ile daje on sam ludziom.
użytkownik
12.06.2015 (3 lata temu)
12.06.2015 (3 lata temu)
Myślę że Pan Doktor stał się urzędnikiem ZUS i zapomniał o empatii lekarza w stosunku do pacjenta. Jak widać autorytet i władza nad chorym przekształciła się w rządy autorytatywne. Szkoda.
użytkownik
20.03.2015 (3 lata temu)
20.03.2015 (3 lata temu)
Wiele już słyszałem negatywnych opinii o lekarzach ale ten przechodzi samego siebie. Mając do wglądu płytę i opis rezonansu magnetycznego oraz opinie doktorów neurologów i neurochirurgów potrafi podważać ich opinie. W momencie kiedy powiedziałem mu co się dzieje z moimi nogami ( pochodna urazów kręgosłupa jakie mam) wręcz wyśmiał mnie,że jest lekarzem 30 lat i o czymś takim jeszcze nie słyszał.Dlatego tez nie dziwi mnie fakt iż ów człowiek nie posiada żadnego tytułu , jest tylko zwykłym lekarzem bo czego tu wymagać przy takiej wiedzy. Lekarze z tytułami doktorów i profesorów jakoś nie byli zdziwieni tym co się dzieje z moimi nogami i potrafili mi wyjaśnić jaki uraz kręgosłupa powoduje taki stan rzeczy. Prawie pół roku byłem na zwolnieniu ponieważ mam z tego powodu problem z poruszaniem się .Gdy stawiłem się na komisję do ZUS o świadczenie rehabilitacyjne ( terminy rehabilitacji mam już ustalone ) ten lekarz mało tego,że nie przyznał tego świadczenia to jeszcze wstrzymał moje L-4 twierdząc ,że jest bezpodstawne. Moja praca polega na dźwiganiu towaru o wadze od 1,5 tony do 2 ton dziennie ale ja w/g niego jestem zdrowy i zdolny do pracy. Jurto muszę złożyć rezygnację z pracy ponieważ wiem,że nie dam rady dźwignąć nawet 5 kg. Myślę ,że warto by zgłosić tę sprawę do telewizji tym bardziej,że czytając opinie na tym forum widzę ,że nie jestem jedyny , którego tak potraktował .
użytkownik
19.03.2015 (3 lata temu)
19.03.2015 (3 lata temu)
Zgadzam się z wszystkimi negatywnymi opiniami na temat tego ....( nawet nie wiem czy można nazwać go człowiekiem ).....ZUS-owi w to graj, pasuje im taki lekarzyna. Podważa opinie innych lekarzy specjalistów.....każdy jest głupi i nie ma wiedzy...uważa się wręcz za wszechwładnego Boga. Mam nadzieję ,że za te wszystkie krzywdy ludzkie kiedyś zapłaci wysoką karę.
użytkownik
18.02.2015 (3 lata temu)
18.02.2015 (3 lata temu)
To dziwne,bo do mnie ;PAN; doktor doczepił się że nie mam aktualnych badań i oczywiście orzeczenie jest na nie, a czytając wcześniejsze opinie dowiaduję się że doktorek i tak KWESTIONUJE opisy badań (jakby nie patrząc kolegów po fachu) Wniosek więc prosty lekarz orzeka według własnego widzimisię.
użytkownik
16.02.2015 (3 lata temu)
16.02.2015 (3 lata temu)
Miałam przyjemnośc osobiście poznać Szanownego Pana Doktora na komisji o rzeczeniu o świadczenie rehabilitacyjne.
Ten gbur dośc,że wypraszał mnie 3 razy z pokoju poniewaz jak on to stwierdził "nie chce wspolpracować" Poniewaz odczuwam ból to malo tego napisał na orzeczeniu ,że mam BARDZO DOBRY stan zdrowia.Choruje na kregosłup ledwo sie ruszam. Odniosłam kontuzje w pracy wysuneły mi sie dyski uciskając na nerwy. Mimo wszystko ten pan stwierdził,ze na płycie rezonansowej kompletnie nic nie ma. Zarzucał mi tym samym , ze on nie wierzy w to co jest napisane na opisie rezonansowym . Kawał gbura. Zostalam potraktowana z gory przez niego.Mało tego rzucał mi w twarz moimi dokumentami lekarskimi.Kto to widzial aby lekarz tak sie zachowywał. ten czlowiek nadaje sie do tego aby węgiel do piwic wrzucał i sądze , że i z tym miałby problem. życze Panu doktorowi aby jego wnuki lub dzieci trafily na takiego samego człowieka jakim on sam jest i aby byly tak samo potraktowane jak on traktuje innych ludzi.
użytkownik
14.02.2015 (3 lata temu)
14.02.2015 (3 lata temu)
czy naczelna izba lekarska nie widzi co ten człowiek wyprawia. jestem przekonany że już ten pan bo nie można go nazwać lekarzem nie bawem stanie po tamtej stronie i zobaczy się w lustrze, nie będzie tak miło.
użytkownik
10.02.2015 (3 lata temu)
10.02.2015 (3 lata temu)
mam nadzieję ,że sam znajdzie się w śród nas i to już
użytkownik
08.02.2015 (3 lata temu)
08.02.2015 (3 lata temu)
kawał chama powinien leczyć kurczaki na fermie,to i tak chyba przekracza jego umiejętności. kto mu dał prawo do leczenia i wystawiania jakichkolwiek opinii lekarskich. ordynarny, bez podejścia do pacjenta. ktoś powinien mu się dobrze przyjrzeć. zwierzęta są lepiej traktowane;
użytkownik
09.11.2014 (4 lata temu)
09.11.2014 (4 lata temu)
Zgadzam się z poprzedniczką.Ten człekokształtny lekarzyna mnie także oświadczył że moje opisy RM to bzdury a ostatni to jak to powiedział "wymysł lolka, lolek zawsze musi coś napisać" To kretyn jest i tyle.
użytkownik
24.06.2014 (4 lata temu)
24.06.2014 (4 lata temu)
Dziś byłam u tego pana i myślałam że po wizycie popełnię samobója. CHAM impertynent cwaniak. Mam problem z kręgosłupem lędźwiowym leżałam w szpitalu w pampersie nie mogąc ruszyć nogami a on mnie dziś cudownie ozdrowił. Pracuję w sklepie ciężka praca i niestety wysunęły mi się 3 dyski na raz. Ale dziś jestem już zdrowa w mniemaniu tego pana i mam zap... ć bo bez słowa stwierdził ze inni lekarze opisujący tk czy mri to debile on wie lepiej. Nie życzę panu źle ale każdy z nas zdrowy jest do czasu.
użytkownik
24.11.2013 (5 lat temu)
24.11.2013 (5 lat temu)
Skończony idiota i kretyn. Odmówił mi renty pomimo długotrwałego leczenia. Po dwóch operacjach, i trzeciej wkrótce, dla niego jestem zdolny do pracy. Na szczęście po odwołaniu, komisja w Chorzowie podważyła i unieważniła jego decyzja. Większego gbura i niekompetentnego lekarza dawno nie widziałem. Typowy wyrobnik ZUS-u. Wszystkie poprzednie opinie negatywne sa w 100% prawdziwe.
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "Aleksander granicki"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Świnoujście

Kurier Warszawa

sanden Polkowice

Polkowice

Krosno

Kierowca katb Wrocław

Toruń

Tczew

Asystentka stomatologiczna Białystok izoblok Chorzów animator pieniadza Centrum carfree Kraków

Kraków

Szczecin

Kołobrzeg

Katowice

omida Warszawa

Lubin

uber nowy maz Dwór

Przasnysz

biurowa wlochy Warszawa wlochy Warszawa

Mysłowice

masazysta Poznań

Kielce

opiekunka Łódź

Pilica

Częstochowa

Nauczyciel wspomagajacy Gliwice

uber Kraków

Lublin

sare Rybnik

Zabrze

iglotex Dąbrowa Sprzątaczka Rybnik

Rybnik

Puławy

Dobczyce

parking Okęcie

Opole

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorsza-praca.com.pl | regulamin